هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوست عزیز فیفای نسل جدید چیه همون نسخه ps3 فقط زدن رنگی ترش کردن ای نامردا نکردن حتی تکلای بازی رو درست کنند اثرات نبود رقمی به دیگه

سلام دوستان من تازه PS4 گرفتم و کلا از اول با سونی بودم...
راستش یه مشکلی دارم چرا وقتی USB میزنم به کنسول هیچ اتفاقی نمی افته.... مثل PS3 نیست که بتونیم عکس و فیلم بریزیم رو کنسول؟؟

سلام دوستان من تازه PS4 گرفتم و کلا از اول با سونی بودم...
راستش یه مشکلی دارم چرا وقتی USB میزنم به کنسول هیچ اتفاقی نمی افته.... مثل PS3 نیست که بتونیم عکس و فیلم بریزیم رو کنسول؟؟

فعلاً نه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

دوستان ، فک کنم این رو قبلا 100بار پرسیدن اما من ندیدم !

دوتا سیم HDMI جنس خوب دارم ، خواستم بدونم اینا بهترن یا ماله خود پلی استیشن ؟ فرقشون تو چیه ؟

یک سوال دیگه کابل HDMI خود کنسول خوب نیست؟؟
من دوتا دیگه دارم اما فک کردم برای خود شرکت باید بهتر باشه...

تمام کابلاهای داخل جعبه کیفیتشون بهتر از کابلای دیگس هرکی گفته بدرد نمیخوره شیکر خورد :|

- - -ویرایش - - -

دوستان ، فک کنم این رو قبلا 100بار پرسیدن اما من ندیدم !

دوتا سیم HDMI جنس خوب دارم ، خواستم بدونم اینا بهترن یا ماله خود پلی استیشن ؟ فرقشون تو چیه ؟

ماله PS4 استاندارد 1.4 هستش.

تمام کابلاهای داخل جعبه کیفیتشون بهتر از کابلای دیگس هرکی گفته بدرد نمیخوره شیکر خورد :|

- - -ویرایش - - -

ماله PS4 استاندارد 1.4 هستش.
دوست عزیز کابل داخل جعبه فابریک سونی نیست چون اصلا آرم سونی روش نیست کابل فابریکی که باید رو دستگاه باشه نزدیک 60 تومن قیمتشه که ما نمی دونیم کجاست:dواسه من که افتضاح بود تصویر برفکی+نبود صدا خودم رفتم یدونه سونی گرفتم 55 تومن

قابلیت پخش MP3 انگار قرار توی آپدیت بعدی اضافه بشه:bighug:

Rumors: PS4 Getting MP3 Playback Soon, Latest Firmware Build Has Unannounced Features; 1.7 on the 30th | DualShockers
خوبه پس D: انگاری سونی تازه داره راه میفته OS دستگاه رو ردیف کنه D: لول.

دوست عزیز کابل داخل جعبه فابریک سونی نیست چون اصلا آرم سونی روش نیست کابل فابریکی که باید رو دستگاه باشه نزدیک 60 تومن قیمتشه که ما نمی دونیم کجاست:dواسه من که افتضاح بود تصویر برفکی+نبود صدا خودم رفتم یدونه سونی گرفتم 55 تومن
مشکلی نداره . کابلهای خیلی بهتری از Sony هم هست که قیمتاش به 200 الا 500 دلار هم میرسه اما فرقی برای یک دستگاه بازی ایجاد نمیکنه . کیفیت حاضر کابلهای داخله دستگاه متناسب هست در کل !
دیدن فرقه این کابلها چیزی نیست که من و شما بتونیم با چشم تشخیص بدیم کلا
الان تازه کیلزون دستم رسید عجب گرافیکی داره

:shocked::scare:
Infamous بازی کن ! گرافیکش بالاتره.

واااای باو ادمو میندازین به شک :دی

ای کابل داخل جعبه که اصله و فابریک ps4 هست چجوریه ؟ یه عکس اگه بدین خیلی خوبه ممنون اون روی گلتون میشم :دی

میخوام برم Ps4 بخرم یهو سرم کلاه نره :دی

واااای باو ادمو میندازین به شک :دی

ای کابل داخل جعبه که اصله و فابریک ps4 هست چجوریه ؟ یه عکس اگه بدین خیلی خوبه ممنون اون روی گلتون میشم :دی

میخوام برم Ps4 بخرم یهو سرم کلاه نره :دی
کابلهای داخله جعبه برای همه یکی و یک مدل و یک کیفیت هست .
مشکله خاصی هم واقعا ندارن @_@
نگران نباش

سلام دوستان یه سوال داشتم
هارد کنسولمو عوض کردم میخوام آپدیت 900 مگابایتی رو نصب کنم روش نصبش مثله روش نصب آپدیته 300 مگابایتیه؟
مرسی
اره فرقی نداره عزیز .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or