هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

G.O.G

کاربر سایت
Nov 4, 2013
408
نام
محمد امین
١-دوستان اين كه ميگن mass effect ميخواد روى PS4 بياد قضيش چيه؟ منبع هم ندارم يكى از دوستان گفته بود
٢- اون قسمت بيگ بنگ تئورى كه يارو بايد بين كنسولا يكى رو انتخاب ميكرد چى شد؟ كدومو انتخاب كرد؟
٣- من چون طول كابل دستش كوتاه بود از يه كابل كمكى USB به USB استفاده كردم مشكلى كه نداره؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
١-دوستان اين كه ميگن mass effect ميخواد روى PS4 بياد قضيش چيه؟ منبع هم ندارم يكى از دوستان گفته بود
٢- اون قسمت بيگ بنگ تئورى كه يارو بايد بين كنسولا يكى رو انتخاب ميكرد چى شد؟ كدومو انتخاب كرد؟
٣- من چون طول كابل دستش كوتاه بود از يه كابل كمكى USB به USB استفاده كردم مشكلى كه نداره؟
احتماله اینکه mass effect جدید برای نسل جدید عرضه بشه که هست چون در حاله ساخت هم هست اما اطلاعاتی ازش در دسترس نیست. احتمالا باشه برای 1-2 سال اینده . حداقل بعد از عرضه DA .
2. طبیعتا هیچ کدوم انتخاب نمیکنن که چیزی به عنوانه برتری توی داستان وجود نداشته باشه D: همیشه توی طوله سریال عنواع برندها دیده میشد D:
3. مشکلی نداره ..

Witcher69

کاربر سایت
Feb 14, 2014
122
نام
AMIN
سلام بچه ها ( شدیدا کمک :( ) الان 2 روزه ps4 خریدم ولی اصلا به اینترنت وصل نمیشه مودمم Asus X13 LAN بعد MTU رو هم اصلا نمیتونم پیداش کنم که manual بدم تو ps4 باید set up connection کنم یا Automatic بزنم خودش تنظیم میشه ؟ Can't connedt to the internet ( CE-33991-5) این Obtain IP address - successful میده internet connection - failed میده, تو sign in هم (NW-31201-7) رو میده, system software هم 1.51 هستش, کلا موندم دارم دیوونه میشم... لطفا یه راهنمایی کامل بکنید ممنون میشم...
~~~~~~~~~
D: تا حالا با کابله لن مستقیم امتحان کردی ؟
به نظرم بزار روی manual و gateway ها رو خودت بده .
DNS هم دستی تنظیم کن اولی 8.8.8.8 و دومی هم 8.8.4.4
بعدش تست بگیر ببین چی میشه.
IP ادرس رو باید درست همونی که هست بدی ظاهرا بنا به دلایلی Ps4 نمیتونه Ip آدرس مودمه مربوطه رو شناسایی کنه ....
در ضمن ممکنه مشکلات بسته بودن پرت و یا نت هم باشه . اگر امکانش بود با یه نت دیگه هم امتحان کن.
~~~~~~~~~~~~~
سلام بله من با مانیتور بازی میکنم مودمم بغلشه, شما هر کاری گفتین انجام دادم ولی بازم همون ارور CE-33991-5 رو میده, من ف....شکن share نکردم باید اون کار و بکنم ؟ و اینکه شاید من کلا عددارو اشتباه میدم میشه لطفا از این عکس راهنماییم کنید دقیقا کدوم عددارو باید بنویسم...؟ MTU هم اصلا نمیتونم پیداش کنم از تنظیمات مودم ping -f -l 1300 playstionnetwork.com اینو CMD مینویسم test میکنم ping بده اینو میزنم واسه MTU و یا 1350 - 1392 - 1400 - 1450 اینا. اینم لینک عکس
02895638529034545544.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر