هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان رجين ٢ براى اوروپا باندالى نداره كه توش دوربين داشته باشه؟ مثل رجين ٢ ژاپن

یک باندل هست که با اسم کیلزون معروفه ، دستگاه + کیلزون + 2 دسته + کمرا ، منتها کلا کم توی بازار دینا عرضه شد و تعداد کمی هم وارد ایران شد و همون اوایل با قیمت های نجومی فروش رفت

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
سلام من دیروز دستگاه گرفتم با فیفا مشکلی که باهاش دارم اینه که نوشته ها چه تو بازی چه تو منوی خود دستگاه یا استور رو رو بسیار بی کیفیت و حالت پیکسلی نشون میده ولی بقیه چیزا مث نور چمن رو درست و قشنگ نشون میده اپدیتم ۱.۶۲ هست مدل تی وی هم سونی ex 500

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من دیروز دستگاه گرفتم با فیفا مشکلی که باهاش دارم اینه که نوشته ها چه تو بازی چه تو منوی خود دستگاه یا استور رو رو بسیار بی کیفیت و حالت پیکسلی نشون میده ولی بقیه چیزا مث نور چمن رو درست و قشنگ نشون میده اپدیتم ۱.۶۲ هست مدل تی وی هم سونی ex 500
سلام عزیز
امکانش هست عکس بزاری دقیقا ببینیم چه جوریه ؟
نمیدونم دقیق مشکل از کجاست اگر مشکل هست
توصیه اینکه اگر امکانه عکس گذاشتن نداری روی یک tv دیگه و یا حتی با کابل hdmi دیگه امتحان کن .ببین تغییری میکنه یا نه.

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
بچه ها من اگه بخوام از اینترنت بخرم ارزون تر در میاد ؟
میخوام از سایت Dcinpc بخرم . با 24 مهلت تست بگیرم یا بگم خودشون برام آپدیت کنن و 10 روز مهلت تست هم بهم بدن ؟

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
سلام عزیز
امکانش هست عکس بزاری دقیقا ببینیم چه جوریه ؟
نمیدونم دقیق مشکل از کجاست اگر مشکل هست
توصیه اینکه اگر امکانه عکس گذاشتن نداری روی یک tv دیگه و یا حتی با کابل hdmi دیگه امتحان کن .ببین تغییری میکنه یا نه.
والا دوربین با کیفیت ندارم رو سه تا تلویزیون امتحان کردم با کابلای مختلف رو دو تاش همینجوری بود رو سومی درست بود ولی خب کیفیت تصویر خوبی نداشت

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
دوستان عزیز ببخشید من حدود 400 تومن بودجه دارم. واقعا موندم چه هدستی برای ps4 بخرم ?!
البته هدستی باشه که راحت بتونم به موبایلم که galaxy note 3 هست وصل کنم و موزیک گوش بدم و همینطور به لپتابم وصل کنم فیلم ببینم و خیلی استفاده های دیگه !
البته خودم Sony Wireless Gold رو مدنظر دارم. اما شنیدم کیفیت صدای پخش موزیک و خروجی 7.1 کاناله و میکروفن gold زیاد جالب نیست. اگر دوستان با این بودجه هدست تمام عیار میشناسن بگن !
یه سوال دیگه اینکه فرق هدست وایرلس Ps3 با gold چیه ??

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
والا دوربین با کیفیت ندارم رو سه تا تلویزیون امتحان کردم با کابلای مختلف رو دو تاش همینجوری بود رو سومی درست بود ولی خب کیفیت تصویر خوبی نداشت
شما از تو Setting خود دستگاه چک کن ببین Resolution درست هست یا نه. (روی 1080p باید باشه برای بالاترین کیفیت)
اگر درست نشد یه بار بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن.

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380

و ماه گذشته با وجود titanfall برای xbone فروش PS4 بیشتر از xbone بوده اونم تو آمریکا ! :D

67297012450509519214.jpg

......................

جاش خالیه :( فقط تایید شه 10 سال دیگه بیاد:
12502563941297204186.png

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
Sony Working on Improving Multithreadingand Parallel Processing for PS4 and PS3

PS4Box_Launch500GB-670x412.jpg

بعد از معرفی DX 12 حالا نوبت شرکت Sony هست ! هرچند که به نظر من اصلا به همچنین مواردی تا بحال که اصلا لازم نبود، ولی خُب بودنش قضیه رو بهتر میکنه ! :d
همونطور که خبر دارید Dx 12 قراره 100% (!) کارآیی کنسول Xbox 1 رو افزایش بده و Blah blah blah ! در هر حال Sony هم بیکار ننشتسته و داره یه تحقیقاتی در این مورد انجام میده ! :d
الان در حال برنامه ریزی برای بهبود در قسمت پردازش موازی و Multithreading در طراحی و توسعه بازی ها هستند ! به همین دلیل به دنبال یک Senior Software Systems Engineer هستند ! :d
SCEA is currently looking for a highly-talented Systems Engineer to act as an industry expert and leader in systems level development on PlayStation® platforms. This individual should be able to handle various low-level multithreading and SIMD issues and be able to use that knowledge to collaborate with industry-leading developers. If you are driven to do hands-on low-level research on cutting-edge hardware, are well-versed in engine design and architecture and are looking to use your knowledge to drive the industry and make an impact on multiple game titles, then we want to talk to you.
[source]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر