هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Pro.Gamer

کاربر سایت
Oct 11, 2013
133
همین بالا سرت نوشته ....بخدا هممون خسته شدیم از بست که گفتیم...:|

شرمنده بازم میپرسم پس یعنی از نظر کیفیت و نحوه اجرای بازیها و کلا همه چیز ریجن ها هیچ گونه تفاوتی با هم ندارند ؟؟؟؟
ما خیالمون راحت باشه که ریجن ها همه یکی هستند و با هم فرقی ندارند ؟؟
فقط میخوام کاملا مطمئن شم
ممنون

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
شرمنده بازم میپرسم پس یعنی از نظر کیفیت و نحوه اجرای بازیها و کلا همه چیز ریجن ها هیچ گونه تفاوتی با هم ندارند ؟؟؟؟
ما خیالمون راحت باشه که ریجن ها همه یکی هستند و با هم فرقی ندارند ؟؟
فقط میخوام کاملا مطمئن شم
ممنون

برو از جلو چشمام دور شو یه چیزی بت میگم در جا بهم کارت سیاه بدن از نت بنم کننا :| عجب آدمیه ها باز میپرسه )x
شوخی :))

فقط پشت دستگاه دنباله 4D بگرد نداشت نخر همین :D
4D یعنی سال ساخت 2014 :p

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
یکی از سایت های معروف و آشنا من ازش پلاس خریدم و بهم گفت واست زدیم 1 ماهه ... بعد الان شاید 5 یا 6 روز یا کمتر گزشته بعد الان میرم تو فیفا بهم میگه پلاس باید بخری !!!!!!!!!!!!

وصل میشه به قسمت های آنالاین ولی میخوام بازی کنم میگه پلاس ثبت کن !
یعنی چیی الانن ؟؟؟ هر جای استور هم میگردم نزده چقدر دارم تو حسابم خیالم جمع شه ... یکی میشه بگه چرا اینطوریه

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
یکی از سایت های معروف و آشنا من ازش پلاس خریدم و بهم گفت واست زدیم 1 ماهه ... بعد الان شاید 5 یا 6 روز یا کمتر گزشته بعد الان میرم تو فیفا بهم میگه پلاس باید بخری !!!!!!!!!!!!

یعنی چیی الانن ؟؟؟ هر جای استور هم میگردم نزده چقدر دارم تو حسابم خیالم جمع شه ... یکی میشه بگه چرا اینطوریه

هیییییییییییییییییییییم عجب... پلاس از سایت نخر psn card بگیر سریع بزن به حساب اکانتت بعد پلاس بگیر از استور...
دوستان واستون درس عبرت بشه:|

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
هیییییییییییییییییییییم عجب... پلاس از سایت نخر psn card بگیر سریع بزن به حساب اکانتت بعد پلاس بگیر از استور...
دوستان واستون درس عبرت بشه:|

داش نکته غجیب اینه یوسر اصلیم کار میکنه ... اما یا یوسر دوم میخوام بازی کنم میگه باید پلاس بخری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی چی نمیدونم والاا ... من یوسر اصلیمو اکتیو کردم با یوسر ساب بازی میکنم .. این مدلیشو ندیده بودیم دیگه که دیدیم

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
داش نکته غجیب اینه یوسر اصلیم کار میکنه ... اما یا یوسر دوم میخوام بازی کنم میگه باید پلاس بخری !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی چی نمیدونم والاا ... من یوسر اصلیمو اکتیو کردم با یوسر ساب بازی میکنم .. این مدلیشو ندیده بودیم دیگه که دیدیم

سلام دوست عزیز شما فقط با اکانت اصلیت که براش پلاس خریدی می تونی آنلاین بازی کنی

یعنی با اکانت دوم که پلاس ثبت نکردی نمی تونی بهمین خاطر هست که میگه پلاس ثبت کن.

چه کاریه که بخواهی با دو تا اکانت کار کنی؟ با همون یک اکانت که پلاس خریدی برو حالشو ببر

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

شما اكانت دومت هم PRIMARY دستگاه خودتون يا مال نفر ديگه است شما نفر دومي ؟

سلام دوست عزیز شما فقط با اکانت اصلیت که براش پلاس خریدی می تونی آنلاین بازی کنی

یعنی با اکانت دوم که پلاس ثبت نکردی نمی تونی بهمین خاطر هست که میگه پلاس ثبت کن.

چه کاریه که بخواهی با دو تا اکانت کار کنی؟ با همون یک اکانت که پلاس خریدی برو حالشو ببر

اين چيزي كه شما مي گي درست نيست
پلاس يه اكانت رو كل اكانت هاي يه دستگاه شير ميشه

ors

کاربر سایت
Jan 19, 2014
119
نام
محمد
مشکلی نداره منم همینجوری بازی میکنم. برو تو اکانت دومت deactive رو بزن دوباره بره تو اکانت اصلیت active کن. اگه بازم اینجوری شد logout کن برو تو اکانت اصلیت بعد برو تو بازی. همین که وارد بازی شد دوباره logout کن و با اکانت دومت برو تو بازی مشکلت حل میشه. ولی دیگه اینجوری پلاس نخر از همین بازارسنتر خودمون یه 50 دلاری بگیر اکانتتو شارژ کن و پلاس بخر. (50 دلار 140 تومن)

Rampage

کاربر سایت
Feb 5, 2014
43
دوستان یه سوال .

ریجن کنسول من 1 هست ( میدونم این ربطی نداره ) و همینطور اکانت PSN که ساختم واسه آمریکا هست , حالا میخوام بدونم اگه یه وقت بازی ریجن 2 خریدم چه کارهایی رو نمیشه انجام داد چون ریجن بازی و اکانتم یکی نیستن ؟ مثلا برای آپدیت یا آنیلاین بازی کردنو اینچیزا ... البته الکی ریجن 2 نمیگیرم بازی ولی برا اطمینان میپرسم چون ممکن یه وقت بازیا ریجن 1 شانس من کمیاب بشن :|

faramarz1368

کاربر سایت
Feb 15, 2014
44
شما اكانت دومت هم PRIMARY دستگاه خودتون يا مال نفر ديگه است شما نفر دومي ؟

اين چيزي كه شما مي گي درست نيست
پلاس يه اكانت رو كل اكانت هاي يه دستگاه شير ميشه
شیر نمیشه فقط در یک اکانت فعال میشه اینو مطمئن هستم

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال .

ریجن کنسول من 1 هست ( میدونم این ربطی نداره ) و همینطور اکانت PSN که ساختم واسه آمریکا هست , حالا میخوام بدونم اگه یه وقت بازی ریجن 2 خریدم چه کارهایی رو نمیشه انجام داد چون ریجن بازی و اکانتم یکی نیستن ؟ مثلا برای آپدیت یا آنیلاین بازی کردنو اینچیزا ... البته الکی ریجن 2 نمیگیرم بازی ولی برا اطمینان میپرسم چون ممکن یه وقت بازیا ریجن 1 شانس من کمیاب بشن :|

هر ریجنی بازی باشه مشکلی نداره میتونی بازی کنی

- - -ویرایش - - -

الان دوستم میخواد بگیره بهش بگم از واسه من بگیره که خیالش راحت باشه ؟؟؟؟؟

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860

پلاستو رو اکانتی که میخوای بازی کنی نزدی، درسته؟
نمیدونم چرا ولی بعضی وقتها اینطوری میشه، شما برو تو اکانتی که پلاسو براش وارد کردی:
Settings>PSN>Activate as Your Primary PS4
اون اکانتو Activate کن درست میشه، واسه منم پیش میاد
شیر میشه، خود من یه اکانت ریجن 1 ساختم پلاسش کردم بعد با اکانت اصلیم که ریجن 2 هست دارم آنلاین بازی میکنم!
هم پلاس شیر میشه هم بازیهایی که باهاش خریدی به شرطی که اون اکانت هم رو دستگاهت باشه و هم به عنوان اکانت اصلی فعالش کنی!

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666

شير مثل PS3 نه نميشه اما يه جورهايي هم ميشه گفت داره شير ميشه

Warframe جالبتر بود D: ....
blacklight من خوشم نیومد

Warframe خیلی مپ هاش تکراری ـه فقط :|

من بهتون WARTHUNDER رو پيشنهاد مي كنم كه فوق العاده است !
من به شخصه خيلي خوشم اومد خصوصا" يه مقدار كه پيشرفت كنيد و بريد جلو بازي جالبتر ميشه
32 نفره با سرور هاي خوب و عالي ! ( البته اين اينترنت اين چند روزه نميذاره :| ) مپ هاي خيلي زيبا و متنوع هواپيماهاي زياد پليرهاش تعدادشون مناسبه و مچ پيدا ميشه بعد نهايتا" يكي دو دقيقه هواپيماها هم كه تعدادشون بالاست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر