هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
آخه داشتم آفلاین بازی میکردم که اینجوری شد , به سرور که مربوط نیست دیگه . چند هفته پیش هم که میگم اینجوری شد کلا کنسول به نت وصل نبود !

حالا خدا کنه به خاطر بازی بوده باشه چون لانچ هس و مشکلات اینجوری دارن .

راستی یه سوال دیگه , الان خواستم دمو یه بازی دانلود کنم بعد تو قسمت Downloads دیدم که گزینه Pause نداره ! یعنی کلا نمیشه دانلود هارو Pause کرد ؟ :|
خب پس بازی Crash کرده، مشکلی نیست بازم :D
اینترنت قطع بشه و دوباره Retry بزنید برای دانلود، از ادامش دانلود می‌کنه ولی همین طوری Pause نداره.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
برای من نزده دستگاهمو زیرو رو کردم نیست یه جا هم شنیدم میگن که ریجن 2 هارو تاریخ نزدن خواهشا راهنمایی کنین

دستگاهت رو تو دستت بگیر.حالا برعکسش کن.پشتش رو نیگا کن...اونجا که نوشت PS4,یه قسمت برچسب دار سیاه هست...خط آخر...

Send By Sony Xperia Z1

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
برای من نزده دستگاهمو زیرو رو کردم نیست یه جا هم شنیدم میگن که ریجن 2 هارو تاریخ نزدن خواهشا راهنمایی کنین

یک سری ریجن 2 ها که عمدتا برای بازار ژاپن بوده تاریخ نداره ، معنی و مفهومش اینه دستگاه جزو سری لانچ هست

Cpt Amir

عضو جدید
Dec 12, 2011
85
نام
امیر
Ps4 نیاز به ترانس نداره؟ با تبدیل دوشاخه مشکلی براش پیش نمیاد؟
ریجن توی انلاین بازی کردن اهمیت داره ؟ یعنی من الان اکانتم واسه usaس میتونم بازی ریجن 3 انلاین بزنم؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
Ps4 نیاز به ترانس نداره؟ با تبدیل دوشاخه مشکلی براش پیش نمیاد؟
ریجن توی انلاین بازی کردن اهمیت داره ؟ یعنی من الان اکانتم واسه usaس میتونم بازی ریجن 3 انلاین بزنم؟

نیاز به ترانس نداره ، با تبدیل مشکلی براش پیش نمیاد
ریجن توی بازی کردن آنلاین اهمیتی نداره ، می تونی با اکانت usa بازی ریجن 3 رو آنلاین بازی کنی ، اما برای خرید dlc باید ریجن اکانت و بازیت یکی باشه

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
ku-xlarge.jpg

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان راهي وجود نداره كه انلاين و افلاين شدن فرندهاي ليست مون به حالت پاپ اپ اون بالا نمايش داده بشه ؟!

SonyComputer

کاربر سایت
Nov 9, 2008
112
نام
Д Ł ì
دوستان راهي وجود نداره كه انلاين و افلاين شدن فرندهاي ليست مون به حالت پاپ اپ اون بالا نمايش داده بشه ؟!

دوست عزيز
پيرو اين كه در هر 3 كامنت يكي مربوط به ريجن كنسول ، اكانت و ... PS4 است لطفا" اين مورد را بخوانيد :|
ريجن كنسول هيچ گونه محدوديتي ايجاد نخواهد كرد جز براي اجراي برخي فيلم ها
در مورد بازي ، اكانت و يا غيره ريجن كنسول هيچ دخلي به موضوع ندارد ! محدويتي در كار نيست

همین بالا سرت نوشته ....بخدا هممون خسته شدیم از بست که گفتیم...:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر