هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به نظر شما gta v و god of war برای ps4 میاد؟
:(
GTA V درصدش خیلی پایینه با توجه به پیشینه R* . به نظرم اگر بشه احتمالا شاهد Red dead 2 هستیم روی نسل بعد D: این gta فعلا داره فروشش رو روی کنسولهای نسل پیش میکنه. فروشه کنسولهای نسل بعد هنوز به اندازه ای بالا نرفته که gta v رو بخوان براش بدن >>>> کلا در گذشته R* هم روی کنسولی که فروشه بالایی نداشته و یا هنوز به حده نصاب نرسیده بازی نداده .
GOW هم فکر نکنم برای چند سال شاهدش باشیم

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من یه مشکلی با share دارم! یه گلی تو فیفا زدم سریع 2 بار دکمه share رو زدم که سیوش کنه! آخر بازی هم یکبار دیگه همین کار رو کردم که صحنه های خطرناک رو سیو کنه! بعد که چک کردم دیدم کلا سری اول رو پاک کرده یعنی فقط قسمت آخر بازی رو سیو کرده! من سوتیی دادم یا مشکل چیز دیگه ایه؟
دو بار که دکمه Share رو بزنی علامت ویدیو با یه چراغ قرمز میاد بالا سمت راست صفحه یعنی داره فیلم می‌گیره. برای قطع کردنش هم باید یه بار دکمه Share رو بزنی!

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
دو بار که دکمه Share رو بزنی علامت ویدیو با یه چراغ قرمز میاد بالا سمت راست صفحه یعنی داره فیلم می‌گیره. برای قطع کردنش هم باید یه بار دکمه Share رو بزنی!
مرسی!
الان سرچ کردم متوجه شدم این قضیه یه باگه! 2 مشکل هست! یکی اینکه سونی گفته بود 15 دقیقه قبل رو سیو میکنه که متاسفانه اینطور نیست!
مشکل دوم اینه اگه مثل من با روش 2 بار شیر زدن کار کنید ویدئو قبلی رو پاک میکنه

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
مرسی!
الان سرچ کردم متوجه شدم این قضیه یه باگه! 2 مشکل هست! یکی اینکه سونی گفته بود 15 دقیقه قبل رو سیو میکنه که متاسفانه اینطور نیست!
مشکل دوم اینه اگه مثل من با روش 2 بار شیر زدن کار کنید ویدئو قبلی رو پاک میکنه
من با 1.62 مشکلی نداشتم.
یه گل با پدرو زدم و با روشی که گفتم Save کردم؛ تهش هم از یه دوربین بهتر نشون داد دوباره Save کردم جفتش هم هست و چیزی پاک نشده :-?

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
ﻣﻦ ﮐﻪ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯﻩ ﺣﺘﯽ psn ﻫﻢ ﻭﺻﻞ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﭼﻪ
ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻭﺳﻂ ﮐﺎﺭ ﺑﺨﻮﺍﺩ ﻗﻄﻊ ﺑﺸﻪ ... ﺁﺧﻪ
ﺍﯾﻦ ﭼﻪ ﻭﺿﻌﺸﻪ

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
سلام آقا من یه هدست گلد گرفتم اما صداش خیلی ضعیفه کسی اطلاعاتی داره در موردش ؟اینطوریه یا ماله من خرابه؟

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
منم بالاخره کنسولم رو خریدم ریجن 1 تولید ماه دسامبر.گرفتم 1680 شیراز.یدونه killzone shaodw fall هم گرفتم باز شده 130
پلمپ برام باز کرد و تست کردم همه چی اوکی بود

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر