هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
14 روز نمیدونم
اما روی 1 هفته اینطور هست
باید میخوندی ! D:
اگر اطلاعات credit card رو میخواد ممکنه کم کنه . چرا اتفاقا توی توضیحاتشم نوشته . سوالی نیست ! ( من 7 روزه رو قبلا امتحان کرده بودم برای همین )

یک مقدارش رو توی فرودگاه برمیگردونن وقتی رسید نشون بده

نسخه ؟ منظور باندل هست ! همون basic باید باشه . البته اونم اگر باشه باندل خیلی کمیاب شده .

توی fnac و macromania که sold out هست که دوستمون لینکش رو دادن. با توجه به این فکر نمیکنم کنسول به اسونی گیر بیاد چون نشوته برای اپریل و june پیش خرید کنید.. ممکنه متفرقه ها با قیمت بالا داشته باشن . به هر حال فعلا کنسول زیاد توی بازار نیست .
موفق باشی.
دقيقا من چند سايت ديگه مثل Darty و.. نگاه كردم نداشتن، خريدن PS4 از اونجا فعلا امكان پذير نيست.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
علي به اشنان بگو موقه اي ميخواست ps4 رو بخره حتماً پاسپورت ببره كه بهش برگه ي گرفتن تكس رو هم بدن
فك ميكنم حدود ٤٠€ بهش برگردونند:)
روزه پروازم حداقلش ٣ ساعت زود تر بره فرودگاه ( ٢ ساعتش كه معموليه، گرفتن تكس هم يه ساعت معطلي داره:|)

حاجی وارده پدرمه که خلبانه :d
میره واسه ماموریت ۴ روزه اونجا
فقط کاش باندل گیر بیاره مخصوصا باندل bf4 کیلزون

پس یعنی میشه ۳۶۰ یورو با تکس
که میشه ۱.۵ میلیون فکر کنم ۵۰۰ تومن به صرفه تره !

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دقيقا من چند سايت ديگه مثل Darty و.. نگاه كردم نداشتن، خريدن PS4 از اونجا فعلا امكان پذير نيست.
منم فکر نمیکنم گیر بیاد
چون کلا pre order های فرانسه یک سریشون تاخیر هم خورده بوده
fnac و macro هم که فروشگاهای بزرگش هستن

ممکنه فروشگاهای دیگه 500-550 گیر بیاد دسته کم

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
بچه ها یک سوال :

تو XMB جدیده میشه مثلا جای بازی کیلزون و اساسین رو عوض کرد ؟
مثلا منو میاد سمت چپ اول کیلزون و بعد اساسین میشه جا به جا کردن آیکان هارو ؟

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
منم فکر نمیکنم گیر بیاد
چون کلا pre order های فرانسه یک سریشون تاخیر هم خورده بوده
fnac و macro هم که فروشگاهای بزرگش هستن

ممکنه فروشگاهای دیگه 500-550 گیر بیاد دسته کم

پس باید دعا کنم گیرم بیاد :|

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
بچه ها یک سوال :

تو XMB جدیده میشه مثلا جای بازی کیلزون و اساسین رو عوض کرد ؟
مثلا منو میاد سمت چپ اول کیلزون و بعد اساسین میشه جا به جا کردن آیکان هارو ؟

آقا XMB جدید وجود خارجی نداره
من نمی دونم این XMB جدید از کجا بین یوزر ها باب شده اما کلا XMB بر روی PS4 وجود نداره

در حال حاضر PS4 از سیستم عاملی که با کد نیم Orbis معروفه استفاده می کنه که نسخه سفارشی شده ای از FreeBSD هست و GUI خودش رو داره و از XMB استفاده نمی کنه

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
آقا XMB جدید وجود خارجی نداره
من نمی دونم این XMB جدید از کجا بین یوزر ها باب شده اما کلا XMB بر روی PS4 وجود نداره

در حال حاضر PS4 از سیستم عاملی که با کد نیم Orbis معروفه استفاده می کنه که نسخه سفارشی شده ای از FreeBSD هست و GUI خودش رو داره و از XMB استفاده نمی کنه

ممنون داداش از اطلاع رسانی !

الان این Orbis میتونیم جای آیکون هارو تغییر بدیم ؟

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
حاجی وارده پدرمه که خلبانه :d
میره واسه ماموریت ۴ روزه اونجا
فقط کاش باندل گیر بیاره مخصوصا باندل bf4 کیلزون

پس یعنی میشه ۳۶۰ یورو با تکس
که میشه ۱.۵ میلیون فکر کنم ۵۰۰ تومن به صرفه تره !
من نگفتم بيسوادند كه!، بطور كانل گفتم تا مشكلي پيش نياد
بعيد مسدونم گير بياد:( من خودمم قصد تو رو داشتم ولي امكان پذير نيست ، مشكله بعدي اون احتماله كمتر از يك درصد خرابيه كه ادم ميترسونه:( البته ممكنه بتوني تعويضش كني
دقيق نميشه ٣٦٠€ ولي حداقل ميشه ٣٥٠. و حد اكثر ٣٧٠ ، اگه پاريس تشريف ميبرن fnac توي ميدون madeline (نزديكه بش). يا virgin توي شانزليزه جز بزرگترين فروشگاه هايه مربوط به گيمشونن:d (تا اونجايي كه اطلاع دارم)

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من نگفتم بيسوادند كه!، بطور كانل گفتم تا مشكلي پيش نياد
بعيد مسدونم گير بياد:( من خودمم قصد تو رو داشتم ولي امكان پذير نيست ، مشكله بعدي اون احتماله كمتر از يك درصد خرابيه كه ادم ميترسونه:( البته ممكنه بتوني تعويضش كني
دقيق نميشه ٣٦٠€ ولي حداقل ميشه ٣٥٠. و حد اكثر ٣٧٠ ، اگه پاريس تشريف ميبرن fnac توي ميدون madeline (نزديكه بش). يا virgin توي شانزليزه جز بزرگترين فروشگاه هايه مربوط به گيمشونن:d (تا اونجايي كه اطلاع دارم)

OK ببینم چی میشه

اتفاقا کفش LeBron XI هم می خواستم اونم تو شانزلیزست کلا اونجا دوست زیاد داره میپرسه ازشون

فقط کاش که گیر بیاد الان اکثر جاها فروشش تموم شده :(

مشکل خرابیو بیخیال ریجن ۲ خرابیش میل به ۰ میکنه تازه فکر کنم خودشون گارانتی هم کنن
پس با این حساب خدا کنه کنسول گیرم بیاد چه برسه باندل !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
OK ببینم چی میشه

اتفاقا کفش LeBron XI هم می خواستم اونم تو شانزلیزست کلا اونجا دوست زیاد داره میپرسه ازشون

فقط کاش که گیر بیاد الان اکثر جاها فروشش تموم شده :(

مشکل خرابیو بیخیال ریجن ۲ خرابیش میل به ۰ میکنه تازه فکر کنم خودشون گارانتی هم کنن
پس با این حساب خدا کنه کنسول گیرم بیاد چه برسه باندل !
مركز خريد لٓ دفانس هم بگو چك كنن، اونجا فروشگاه Game و Darty و Fnac و... هست اكثرا شعبه دارن.

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان بنده یک پلاس یک ساله خریدم ریجن2
ولی شنیدم که ریجن 1 و 2 تفاوت قیمت دارم اونطور که دیدم تفاوتشون در حد چند 5 هزار تومن و زیاد نیست به نظرتون ارزش داره بفروشم دوباره امریکا بگیرم؟
بعد 35 یورو میشه 50 دلار؟
بعد پلاس اروپا بازی های بهتری میزاره یا امریکا؟
دستگاهی هم که میخوام بگیرم ریجن2 البته میدونم مرتبط یستند با هم
ممنون

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

farvaha_boy

کاربر سایت
Nov 15, 2013
121
نام
محمد
وان برایه اولین بار که حتمی باید وصلش کنی به اینترنت تا یه اپدیت بشه اما برایه بازی کردن احتیاجی به اینترنت نداره.اما بازی باید حتمی نصب بشه هنگام نصب بازیم باید به اینترنت وصل باشی همین.در مورد کچلی هم مورد اونقدر حاد نیست که بخوای بخاطرش کنسول نخری!برایه منم پیش امده اما خب میشه بازی کرد فقط از لحاظ ظاهری خیلی دقت کنی میفهمی!مشکلش حاد نیست.

دوستان كه وان دارن تاييد كردن كه براي نصب بازي نيازي به نت نيست براي اپديت هم ميشه با pc دانلود كرد ريخت روش

Sent from my iPhone using Tapatalk

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
اپدیت 7 گیگی نداشتیم D:
واقعا هیچ تفاوته چشم نوازی نداشته . همون نسخه Pc هست با یک سری tweak روش به نظره من . این که بازی نسله بعد محسوب نمیشه. حتی KZ هم گرافیکش بهتره !
Tress FX هم افکته جالبی هست اما کلا توی cut scene های بازی هست که خودش رو بیشتر نشون میده. texture ها ok هستن اما اونطوری که مثلا گفته بودن مدل lara رو دوباره باز سازی کردیم و ... چیزی خاصی به چشم نمیخوره. هنوز روی لباسش جای چندضلعی و texture های معمولی باقیست. کلا cross gen هست به نظرم D: اما خب Gameplay خیلی خوبی داشت. همون نسخه PC هست به نظرم !
متاسفانه روی TEXTURE زیاد کار نمیشه، احتمالا شاید به این دلیل که باید از ابتدا برای بازی برنامه جدید نوشت (این مورد یکی از دوستان قبلا بهش اشاره کرد)
تریلوژی POP یا کالکشنهای دیگه تو نسخه PS3 همین وضعیت رو داشتن و فقط رزولیشن بالا برده بودن و رنگبندی و اینها______ اما نسخه tomb raider definitive edition که قرار برای PS4 & ONE منتشر شه بهتر شده خصوصا در مورد موهای لارا و نورپردازی (البته از دید من)
همین الان دوباره نسخه PC رو بازی کردم اما به خوبی نسخه definitive edition نبود
بازم نمیشه قطعی نظر داد و باید خوده بازی رو تجربه کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر