هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام
از دوستان خواهش دارم تموم فروشگاه هایی که توی دوبی کنسول را پیش فروش میکنن و به گفته دوستان تا 11 ژانویه تحویل میدن را به بنده معرفی کنن چون میخوام به یکی از دوستانم سفارش بدم واسم چند تا دستگاه پیش خرید کنه.
ممنونم

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
اقا باورتون میشه vince gilligan کارگردان breaking bad تو کنفرانس خبری سونی کبیر تو ces 2014 بوده ؟ چند وقت بود منتظر خبری از این سریال بودم حالا هر خبری!!!
سونی اعلام کرده میخواد breaking bad رو با رزولوشن 4k باز سازی کنه!!!
راستی کاز هیرایی و اندرو هاوسم کلی از ps4 تعریف کردن.(اینم برای ربط دادنش به موضوع تاپیک:d)

25850538265324582847.jpg

36311728810230395238.jpg

88197255002119248718.jpg

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان قرار نیست هک (جیلبریک) بشه ؟ خبری نیست ؟
چند دفعه دوستان این سوال رو پرسیدن و جواب دادیم D:
نه نشده ... اگر هم بشه توی همین سایت بخشه مربوطه اش باز میشه.
اگر کنسول رو برای اجرای بازیهای کپی میخوای که فعلا دورش رو خط بکش ممکنه تا 1-2 سال دیگه خبری از هک نشه ( شاید ! نمیدونیم !)

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
بچه ها ببخشید اینقدر سوال میپرسم :d
میشه به Ps4 هدفون زد نه هدست ؟
اگه میشه چه نوع هدفون هایی؟

سلام،

Will the DUALSHOCK 4 controller’s 3.5mm headset jack support other headsets or headphones?

The PS Vita system’s headset is fully supported. Some other third-party headsets may support basic audio and chat functionality on PS4, but Sony Computer Entertainment cannot guarantee it.

navna

کاربر سایت
Sep 5, 2011
9
نام
نوید ناهی
سلام دوستان ... یه سوال فنی داشتم ... خواهشا زودتر جواب بدین ممنون میشم ... من یه ps4 ریجن 1 ( ریجن امریکا ) خریداری کردم .. امروز میخواستم روشنش کنم که یکی از دوستام به من گفت ولتاژ برق تو امریکا زیاده ... اگه روشنش کنی دستگاه میسوزه ... ممنون میشم راهنماییم کنید ... ایشون گفتن باید یه اداپتور بخری بعد باهاش بازی کنی ... ممنون میشم اگه کمکم کنید که ایا این شایعه هستش یا واقعیت داره ... بازم تاکید میکنم این مشکل رو فقط در مورد ریجن 1 به من گفتن ... ممنون میشم زودتر جوابم رو بدید تا زودتر بازی کنم :)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من تو Portable Id م اصلا تروفی های PS4 ام نشون داده نمیشن! توی ویتا میتونم ببینمشون ولی توی PS3 و Portable Id تو کامپیوتر نه، مشکلش چیه؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
سلام دوستان ... یه سوال فنی داشتم ... خواهشا زودتر جواب بدین ممنون میشم ... من یه ps4 ریجن 1 ( ریجن امریکا ) خریداری کردم .. امروز میخواستم روشنش کنم که یکی از دوستام به من گفت ولتاژ برق تو امریکا زیاده ... اگه روشنش کنی دستگاه میسوزه ... ممنون میشم راهنماییم کنید ... ایشون گفتن باید یه اداپتور بخری بعد باهاش بازی کنی ... ممنون میشم اگه کمکم کنید که ایا این شایعه هستش یا واقعیت داره ... بازم تاکید میکنم این مشکل رو فقط در مورد ریجن 1 به من گفتن ... ممنون میشم زودتر جوابم رو بدید تا زودتر بازی کنم :)

البته ولتاژ کمه. 110 هست . توی دستگاه ترانس تبدیل هستش و هیچ مشکلی نداره. پشت دستگاه رو هم ببینید محدوده ی ولتاژ رو زده . 110 تا 240 ولت

navna

کاربر سایت
Sep 5, 2011
9
نام
نوید ناهی
یه سوال دیگه اینکه اصلی ترین مشکل ps4 مخصوصا ریجن 1 چیه که مهلت تست میدن ؟ و بهترین زمان برای فهمیدن مشکل چه مدتی هستش ؟ منظورم اینکه تا چه مدت دستگاه مشکل رو بروز میده ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
یه سوال دیگه اینکه اصلی ترین مشکل ps4 مخصوصا ریجن 1 چیه که مهلت تست میدن ؟ و بهترین زمان برای فهمیدن مشکل چه مدتی هستش ؟ منظورم اینکه تا چه مدت دستگاه مشکل رو بروز میده ؟
اولین مشکل روشن نشدنه دستگاه روشن میشه تصویر نمیده.دومی ۳الی۴ساعت باهاش بازیکن اگر اتفاقی قرار بیافته معلوم میشه.انشالله به مشکل نخوری.خیالت راحت باشه

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
نيازي به تغيير نيست ! كيفيت خيلي خوبي هم داره اگه با ناخون نكشي بهش هيچيش نميشه

بعضی از دوستان گفته بودن جنسش کیفیت خوبی نداره و دیر یا زود پلاستیک از بین میره یا ترک میخوره و ...

به هر حال امیدوارم سونی کیفیت پلاستیک های sticker رو افزایش بده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر