هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
PS4 هنوز مسخره بازی های بازی region 1-2-3 اینارو داره؟

اره ریجن بندی داره ولی ریجن لاک نیست هر ریجنی بذاری رو کنسول میخونه هیچ مشکلی هم نداره چه برای افلاین چه برای انلاین

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی اگه یه نفر بخواد از امریکا ps4 بخره الان پیدا میشه ؟؟؟ یا باید پیش خرید کنه ؟؟
ممنون میشم جواب بدین

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ولی اگه یه نفر بخواد از امریکا ps4 بخره الان پیدا میشه ؟؟؟ یا باید پیش خرید کنه ؟؟
ممنون میشم جواب بدین
فقط برای پیش خریدها هست که توی این ماه تحویل میدن
قراره Feb تا March سونی بیشتر از حده پیش خریدها کنسول توی بازار وارد کنه که توی مغازه ها موجود باشه
(این رو قبلا برای استرالیا هم سونی گفته بود)
در ضمن از shipment قبلی هم ممکنه مغازه های برای خرید حضوری تک و توک داشته باشن اما ممکنه سخت گیر بیاد یا کم باشه . ( چون یکی از اشناهام توی کالیفرنیا خرید 2 هفته پیش حضوری. که پیش خرید نداشت البته )

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
PS4 در سیل
663713_f_beuahghm_54b11.gif

73182_(59).gif

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
عرض سلامکنترلر PS4 را میشه به PC وصل کرد و استفاده کرد؟:-/ چون یه سری صحبت ها بود که رو PC هم میشه استفاده کرد.
سلام هم تیمیه عزیز.اقا منم تست کردم اوکی بود البته با کابلش باید وصل کنی رو ویندوز راحت وصل شد جالبه من یک شبیه ساز نینتندو۶۴ گرفتم دسته راحت شناسایی شد.یه خاطر از رویایه نینتندو۶۴ من. زمانی که یه مغازه اورده بودش همیشه میرفتم میچسبیدم پشت ویترین این کنسول میدیدم تا روزی که فروش رفت من دیگه ندیدم کسی اون بفروشه حسه شکست عشقی بدی داشتم:D الان دوتا بازی براش دانلود کردم ماریو۶۴ و زلدا الان دارم با دسته۴ این دوتارو بازی میکنم:D دوستان توصیه میکنم این دوتارو بازی کنید حجمشون رو هم ۷۰مگ هم نمیشه. من با خودش برد به خاطرات واقعی که از گیم داشتم! اگر امتحانشون نکردید این کارو بکنید.

feroozGT

کاربر سایت
Oct 9, 2013
732
نام
فیروز
من یه سوالی داشتم . من 2 تا account دارم بعد که میخوام Plus کنم یکی از Account هارو . وقتی که یه ID رو Plus کنی با اون یکی ID که Plus نکردی میشه انلاین زد یا واسه هر ID به یه Plus نیازه ؟ اینجا اگه کسی هست ممنون میشم به سوال من پاسخ بده

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ریجن 4و 5 و6 اینا میاد ؟ الان ریجن 3 کی میاد؟؟
بعد هر ریجن بالا تر باشه خرابیش کمتره؟
ریجن تاثیری نداره. هیچ ریجنی برتری نسبت به دیگه هم نداره
ریجن مربوط به منطقه بندی هست که دستگاه عرضه میشه. ریجن 1 امریکا و 4 استرالیا و ...
دستگاها هم همه تولید foxcon کارخونه چین هست و یه تعداد محدود japan
امار خرابی هم پس از عرضه NA اعلام نشد.

من یه سوالی داشتم . من 2 تا account دارم بعد که میخوام Plus کنم یکی از Account هارو . وقتی که یه ID رو Plus کنی با اون یکی ID که Plus نکردی میشه انلاین زد یا واسه هر ID به یه Plus نیازه ؟ اینجا اگه کسی هست ممنون میشم به سوال من پاسخ بده
واسه یک ID .
قبلا هم سونی گفته بود اکانتی که master account هست و به عنوانه Primary روی کنسول رجیستر میشه میتونه Plus رو بین sub account ها share کنه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ریجن 4و 5 و6 اینا میاد ؟ الان ریجن 3 کی میاد؟؟
بعد هر ریجن بالا تر باشه خرابیش کمتره؟
ریجن 4 استرالیاست مثلا ریجن 3 کشورهای شرق اسیایی
کنسولهای ریجن 3 تو ایران کمن ریجن یعنی ناحیه و منطقه چون سونی اول تو امریکا کنسولو پخش کرده و بعد تو اروپا و بعد اسیا از امار خرابیا فهمیدن که ریجن 1 خرابیا بیشتره وگرنه زیاد فرق نمیکنه فقط بخاطر اطمینان بیشتر میگیم ریجن 2 بگیرن بچه ها
ضمنا تو بازی ریجن 3 جای دایره و ضربدر عوض میشه

بله میشه با اون اکانتی که پلاس نیست به شرط اکتیو بودن یه اکانت پلاس دیگه رو کنسول انلاین زد و از مزایای پلاس برخوردار بود

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان 2 تا سوال دارم البته یکیش یه نظر سنجیه یه جورایی :d:

به نظر شما اگه من برم PS4 بگیرم (البته چند ماه دیگه) بعدش به نظرتون صلاح در این هستش که PS3 رو بفروشم یا اونم نگه دارم ؟ دوستان خودشون چی کار کردن ؟(اگه یه مقداری این سوال به این تاپیک ربط نداره من عذر میخوام اما جای بهتری رو پیدا نکردم)

سوالم هم این هستش که PSN PS4 رایگان نیستش مثل PS3 ؟ یعنی حتماً برا انجام همه ی بازی های آنلاین باید پلاس بگیریم ؟

با تشکر.

hdpr

کاربر سایت
Aug 11, 2010
46
بعد از نزديك 10 روز استفاده كردن از كنسول انالوگ چپي دسته يك كمي خورده شده كس ديگه هم اينجوري شده دستش؟؟ كلا كيفيت پلاستيكش افتضاحه
البته دسته منم عرق مي كنه ولي نه اونقدر

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان 2 تا سوال دارم البته یکیش یه نظر سنجیه یه جورایی :d:

به نظر شما اگه من برم PS4 بگیرم (البته چند ماه دیگه) بعدش به نظرتون صلاح در این هستش که PS3 رو بفروشم یا اونم نگه دارم ؟ دوستان خودشون چی کار کردن ؟(اگه یه مقداری این سوال به این تاپیک ربط نداره من عذر میخوام اما جای بهتری رو پیدا نکردم)

سوالم هم این هستش که PSN PS4 رایگان نیستش مثل PS3 ؟ یعنی حتماً برا انجام همه ی بازی های آنلاین باید پلاس بگیریم ؟

با تشکر.
بستگی بخودت داره اگر اهل مولتی نیستیو روزی صدتا بازی میکنی خب ps3 کپی خورم نگه دار ولی اگه انلاین فقط میزنی و تنوع پذیر نیستی خب بفروش بره من خودم فروختم چون فقط اریج میزدم و انلاین
در مورد سوال بعدیتم نه رایگان نیست باید حتما پلاس باشی

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
بستگی بخودت داره اگر اهل مولتی نیستیو روزی صدتا بازی میکنی خب ps3 کپی خورم نگه دار ولی اگه انلاین فقط میزنی و تنوع پذیر نیستی خب بفروش بره من خودم فروختم چون فقط اریج میزدم و انلاین
در مورد سوال بعدیتم نه رایگان نیست باید حتما پلاس باشی

نه من بیشتر اهل آنلاین بازی کردنم (البته اول سینگل رو تموم میکنم و بعد مولتی رو میزنم) وقتی دیدم که مولتیش باحاله بازی رو نگه میدارم،
بیشتر تو این فکر بودم که نکنه نبودِ مولتی بازی هایی مثل بتل 3 و آنچارتد 3 آذارم بده (با فروش PS3)

به نظرتون تا 1 سال دیگه اصلا آدم هایی تو سرور این بازی های PS3 میمونن ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

pooyafaraji

کاربر سایت
Aug 13, 2011
401
نام
pooya
بچه ها توی ایران ریجن 2 به صرفه تره یا 1 ؟
یه سوال دیگه اونم اینه که پلاس تو ایران قیمتش چنده ؟

فرقی نمیکنه ولی چون سیستم ایران مثل خاورمیانه و اروپا پال پس ریجن 2 سازگارتره(البته اینجا چیش درسته که بخواد ریجنش درست باشه)
پلاسم سالیانه 50 دلاره که تو ایران 170-180 میفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر