هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

صحنه ها يا تصاوير از بازي رو خواستم share كنم بايد توي اون دوتا شبكه اجتماعي share ميكردي كه به دلايلي نشد .
حالا اون تصاوير تو حافظه مونده از كجا پاك كنمشون ؟

كلا آيا راهي هست كه اكانت psn كه ساختيم رو خالي كنيم از اول انگار كه ريست بشه؟
وقتی روی profile کلیک میکنی (از داشبودر یا PDM ) پایین اوتار یه گزینه هست که گزینه captures هست اسمش . اونجا همه screen shot و video ها موجود هست و هر بازی فولدر خودش رو داره . گزینه option هم بزنی میشه پاک کرد .

اکانت psn رو خالی کنی منظورت رو متوجه نمیشم ! اما اگر میخوای دستگاه رو format کنی که گزینش توی setting > initilize هست .

آقا این چه باگیه ؟
من هنوز 15 روز پلاس دارم میخوام وارد multiplayer call of duty بشم میزنه :
Notice : playstation Plus is required to play online
یکی کمک کنه:(
اطمینان داری 15 روز مونده
احتمال داره باگ بازی باشه .
بازی رو ریست کن !

سلام. بین کیلزون و بتلفیلد کدومو پیشنهاد می دید. بیشتر برا مولتی می خوام. اول خودم می خواستم بتل رو بگیرم. ولی بچه ها این قدر ناله کردن از باگاش 2 دل شدم. پیش نهادتون چیه؟ ممنون

سلام. بین کیلزون و بتلفیلد کدومو پیشنهاد می دید. بیشتر برا مولتی می خوام. اول خودم می خواستم بتل رو بگیرم. ولی بچه ها این قدر ناله کردن از باگاش 2 دل شدم. پیش نهادتون چیه؟ ممنون
من هم COD رو دارم و هم BF و KZ هم داشتم
راستش رو بخوای بعد از اینکه BF و COD رو زدم اصلا KZ مولتیش به دلم نشست. خیلی خشک و معمولی هست . به نظرم چیزه خاص و جالبی توش نداشت ...
مولتی بازی BF خیلی بهتره ... COD هم گاهی میرم و به خاطره COOP هاش
اما به نظرم BF رو بخر و Premium هم بخر همراهش که همه DLC ها رو بگیری . تا الان 2 DLC اومده و 3 پک دیگه هم تو راه هست. بازیش واقعا عالیه !_! حالا باگهاش هم اونقدری ناجور نیست که غیر قابل بازی کنه بازی رو ... "بعضی باگها که پیش میاد روی اعصاب میره" اما نسبت به گذشته خیلی بهتر شده ....

دوستان من میخوام اواتار بخرم واسه ای دی PSN (مثه ps3 که این قابلیت رو داشت ..)
تو ps4 این قابلیت هست؟ اگه هست کدوم قسمتِ اگه نیست راه دیگه ای نیست که بشه خرید؟:(

سلام، میدونم این سوال احتمالا قبلا شونصد بار پرسیده شده ولی من تو پست های قبلی نتونستم پیدا کنم...موقع وصل شدن به PSN واسه اولین بار و ساخت اکانت، پلاس رایگان 15 روزه یا 1 ماهه یا اصلا هیچ مدل free trial وجود داره ؟ credit card می خواد یا نه ؟

دوستان من میخوام اواتار بخرم واسه ای دی PSN (مثه ps3 که این قابلیت رو داشت ..)
تو ps4 این قابلیت هست؟ اگه هست کدوم قسمتِ اگه نیست راه دیگه ای نیست که بشه خرید؟:(
ps4 متاسفانه این قابلیت رو هنوز نداره

سلام، میدونم این سوال احتمالا قبلا شونصد بار پرسیده شده ولی من تو پست های قبلی نتونستم پیدا کنم...موقع وصل شدن به PSN واسه اولین بار و ساخت اکانت، پلاس رایگان 15 روزه یا 1 ماهه یا اصلا هیچ مدل free trial وجود داره ؟ credit card می خواد یا نه ؟
اونی که از طریقه PSN فعال میشه Credit Card نایز داره .

دوستان یه سوال مهم دارم معذرت میخوام که تو تاپیک فیفا نپرسیدم چون خیلی عجله دارم .....
واسه انلاین بازی کردن و رفتن به لابی انلاین باید از کدوم قسمت برم؟؟(کدوم سربرگ و کدوم گزینه)
اکانتم پلاس هست ....
فقط Ultimate team هست که نه لابی داره هم اینکه تیم نا شناخته هست ...
ممنون میشم اگه سریع جواب بدید مرسی

کلا راهی هم نیست بتونم بخرم؟:( یعنی فقط با 3 میشه خرید؟؟:( چه ضد حالیه
متاسفانه خیر . خریدش از طریقه وب امکان پذیر هست اما تغییرش فکر کنم خیر . احتمالا در اینده اضافه میشه "شاید تو فریمور بعدی یا نسخه 2 "

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or