هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

با سلام
چند سوال

1.مشکل کنسول در نمایش فرمتهای MP4 و MKV حل شده؟
با آپدیتهای جدید میشه به کنسول فلش زد و این فرمتهای تصویری رو راحت نگاه کرد؟

2.یکسری فیلم 4K از اینترنت دانلود کردم ولی روی LED های جدید که 1080 بودند قابل نمایش نبود
خواستم بدونم امکان نمایش این فرمتها در کنسول هست البته به شرطی که سوال اولم مثبت باشه

3.میشه از دسته کنسول های قدیمی مثل PS2 یا PS3 در کنسول جدید استفاده کرد؟

4.در بحث قابلیت آنلاین میزان سرعت مورد نیاز و اینکه حجم مصرفی اون حدودا چقدر هست؟
مثلا اگر 2 ساعت کال آو دیوتی بازی کنیم چقدر حجم ترافیک مصرف میشه؟

با تشکر

با سلام
چند سوال

1.مشکل کنسول در نمایش فرمتهای MP4 و MKV حل شده؟
با آپدیتهای جدید میشه به کنسول فلش زد و این فرمتهای تصویری رو راحت نگاه کرد؟

2.یکسری فیلم 4K از اینترنت دانلود کردم ولی روی LED های جدید که 1080 بودند قابل نمایش نبود
خواستم بدونم امکان نمایش این فرمتها در کنسول هست البته به شرطی که سوال اولم مثبت باشه

3.میشه از دسته کنسول های قدیمی مثل PS2 یا PS3 در کنسول جدید استفاده کرد؟

4.در بحث قابلیت آنلاین میزان سرعت مورد نیاز و اینکه حجم مصرفی اون حدودا چقدر هست؟
مثلا اگر 2 ساعت کال آو دیوتی بازی کنیم چقدر حجم ترافیک مصرف میشه؟

با تشکر
1. پخش نمی کرد که مشکلی داشته باشه D:
خیر ... معلوم نیست این قابلیت کی اضافه بشه و یا اصلا بشه .

2. از توسط PC میشه روی LED نمایش داد .
هنوز اپدیتش اضافه نکرده ساپرت 4k رو

3. خیر

4.نمیدونم D:

بچه ها قصد خرید یه 4 رو دارم
می خواستم بدونم موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم که سرم کلاه نره ؟!
اینایی که آپدیت می کنن و تضمین قضیه شون چیه ؟؟؟
قضیه پلمپ جعبه چیه اگر توضیح کامل بدین ممنون میشم
از اونجایی که ریجن 1 ارزون تر هست خریدش توصیه میشه ؟؟؟ موقع خرید ریجن 1 چه چه نکته های مهمی هست ؟ (تاریخ ساخت و.... )

بچه ها قصد خرید یه 4 رو دارم
می خواستم بدونم موقع خرید به چه نکاتی توجه کنم که سرم کلاه نره ؟!
اینایی که آپدیت می کنن و تضمین قضیه شون چیه ؟؟؟
قضیه پلمپ جعبه چیه اگر توضیح کامل بدین ممنون میشم
از اونجایی که ریجن 1 ارزون تر هست خریدش توصیه میشه ؟؟؟ موقع خرید ریجن 1 چه چه نکته های مهمی هست ؟ (تاریخ ساخت و.... )
دسگاه اصلا به آپدیت نیازی نداره!
تضمین هم حتما یک هفته مهلت تست بگرید ولی پول اضافه بابتش ندید.
پلمپ رو یه سری دارن یه سری ندارن زیاد حساس نشید.
ریجن 1 که می‌خرید به هیچ وجه مال Aguest و September و October نباشه؛ بقیه ماه ها تقریبا بدون مشکل هستن!

منم امروز PS4 ام رو گرفتم. امیدوارم همه بچه های گل این سایت بتونن زودتر بگیرن این دستگاه رو چون فکر می کنم معرکه است. فعلا بازی نخریدم. آپدیت شد و بلوری فیلم داشتم که گذاشتم داخل و داره پخش می کنه. ریجن 1 و ساخت November 2013 هست. خدارو شکر مشکلی تا الان نداشته. فقط می خوام بدونم برای تست همین که بلوری رو داره پخش می کنه کافیه یا حتما با بازی هم تست کنم تا موعد تست تموم نشده؟ (هفت روز مهلت داره).

منم امروز PS4 ام رو گرفتم. امیدوارم همه بچه های گل این سایت بتونن زودتر بگیرن این دستگاه رو چون فکر می کنم معرکه است. فعلا بازی نخریدم. آپدیت شد و بلوری فیلم داشتم که گذاشتم داخل و داره پخش می کنه. ریجن 1 و ساخت November 2013 هست. خدارو شکر مشکلی تا الان نداشته. فقط می خوام بدونم برای تست همین که بلوری رو داره پخش می کنه کافیه یا حتما با بازی هم تست کنم تا موعد تست تموم نشده؟ (هفت روز مهلت داره).
مبارک باشه دوست عزیز.
اگه همین بلوری رو داره پخش می‌کنه و اشکالی پیش نیومده تا حالا تقریبا بدون مشکل هست ولی سعی کن بازی هم بگیری تو این یک هفته مهلت تست!

الان قیمتها معقول شدن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

خداوکیلی قیمتا معقوله؟؟؟

دوستان من میخوام ps4 بخرم موندم الان بخرم یا ی سه چار ماه دیگه ,بنظرتون ارزونتر میشه؟
بهترین موقع برای خرید کنسول خرداد ماه هست موقع امتحانات مدرسه....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or