هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

متن
This content cannot be selected at this time.
واسه هر سریال یا فیلم جدید یا قدیمی همه... میگه
سلام دوستان میگم من ps4 ریجون3 هست واکانت psn رو usزدم ریجون1...آیا علت اینکه نمیزاره فیلم یا سریال دانلود کنمError میده واسه همینه؟یا مورد دیگه ایی داره؟؟یعنی باید اکانت ریجون3 بسازم؟

IP آدرس انترنت باید برای آمریکا باشه تا بتوانی استفاده کنی

فعلا هم کنسول فیلم آپ لود نمیکنه

متن
This content cannot be selected at this time.
واسه هر سریال یا فیلم جدید یا قدیمی همه... میگه

اولاً بايد اكانتت ريجن 1 يا USA باشه.
دوم اينكه بايد كريوو رو شر كنى .
سوم اينكه كانكشن كريوو بايد USA باشه.
بعداً ميتونى اجاره و خريد فيلم و سريال با كيفيت SD و FULL HD رو انجام بدى.
توجه ( فعلاً تو STORE PS4 و NETFELIX و هر برنامه اى كه تو PS4 هست اجازه دانلود نميده فقط ميزاره Streem يعنى مستقيم ببينين. ولى با PS3 ميشه)

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

بچه ها ریجن1 یا ریجن 2 ! یکی منو کمک کنه،بعضیا میگن ریجن 1 مشکلی نداره اینا جو خرابیا عاده، اصن هنگ کردم کدومو بگیرم! ممنون میشم کمک کنین.

بچه ها ریجن1 یا ریجن 2 ! یکی منو کمک کنه،بعضیا میگن ریجن 1 مشکلی نداره اینا جو خرابیا عاده، اصن هنگ کردم کدومو بگیرم! ممنون میشم کمک کنین.

هم ۱ خرابی داشته هم ۲ آن هم برای زمان لانچ اول و ۳ هم خبری از خرابی تا حالا نداشته

کلا خودت را زیاد درگیر ریسک خرابی نکن کنسول را بخر به امید خدا بازیت را انجام بده

از فروشنده
مهلت تست بگیر

یعنی چون پلاس دارم دسگه میتونم اکثر بازیها رو دست دو بخرم!؟یعنی بازی خودش کد انلاین نداره!؟
همه بازیها اینطوره!؟

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk

منظور ایشون این بود که برای بازی آنلاین پلاس نیازه!
دسته دوم که ربطی به پلاس نداره!شما میتونی خیلی ریلکس گیم هارو بفروشی online pass هم نداره که نگرانش باشیم

الان میخوام برم PS4 بخرم ( ریجن 1 ) ، خواستم ببینم موقع خرید چه نکاتی رو باید چک کنم ؟

چه سوالاتی از فروشنده بپرسم ؟

یه بازی غیر از فیفا 14 بگین که ارزش داشته باشه .

Sony کاور بازی های PS3 رو هم تغییر داد ! :d
ps3-box-art.jpg

الان میخوام برم PS4 بخرم ( ریجن 1 ) ، خواستم ببینم موقع خرید چه نکاتی رو باید چک کنم ؟

چه سوالاتی از فروشنده بپرسم ؟

یه بازی غیر از فیفا 14 بگین که ارزش داشته باشه .

به پلمپ دقت کن و یه نکته که خیلی باید مواظب باشی اینه که یه سریال پست دستگاه هست اونو با سریالی که روی جعبش هست چک کن یکی باشه .... همینطور مدل دستگاه ....(کلا هم به نظرم ریجن 2 بگیری خیالت راحت تره و هر روز استرس خراب شدنش رو نداری ...)

بازی هم بستگی به سلیقه خودت داره ...(یکی مثه من به بازی هایی که به واقعیت نزدیک علاقه داره تا اینکه تخیلاتی باشه .....) من کیلزونو به بتلفیلد ترجیح میدم ....
البته هیچ بازی رو به فیفا ترجیح نمیدم:d

صحنه ها يا تصاوير از بازي رو خواستم share كنم بايد توي اون دوتا شبكه اجتماعي share ميكردي كه به دلايلي نشد .
حالا اون تصاوير تو حافظه مونده از كجا پاك كنمشون ؟

كلا آيا راهي هست كه اكانت psn كه ساختيم رو خالي كنيم از اول انگار كه ريست بشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or