هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان بین اساسینز و تام رایدر کدومو پیشنهاد میدید؟کلا واسه سینگل میخوام.گرافیک مهم و اینکه چقد باشه بازی هرکدوم بیشتر باشه بهتره

- - -ویرایش - - -

حالا در کل کدومو پیشنهاد میدید؟

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

دوستان بین اساسینز و تام رایدر کدومو پیشنهاد میدید؟کلا واسه سینگل میخوام.گرافیک مهم و اینکه چقد باشه بازی هرکدوم بیشتر باشه بهتره

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

منم میگم اسیسین
هم سینگلش عالی بود
هم مولتی میزنم
به نظرم سمت تام نرو ...

من سازه مخالف بزنم ×_× ؟ لول
به نظره من TR . هم بازیش از نظره گرافیک اینا Next Gen تره هم Gameplay عالیتر بود ×_×
البته من کلا AC4 هم دوست دارما اما وقتی مراحل اصلیش رو تموم میکنم کلا از بازیش حوصلم سر میره اما 100% اگر میخوای بازی طولانی کنی AC4 طولانی تره
راستی جفتشون هم میشه پلات کرد اگر حوصله داری مخصوصا TR که زیاد سخت نیست. فقط یه سری تروفی online دارن که وقت گیره .

دوستان تاریخ دستگاه رو که تو پست http://forum.bazicenter.com/thread85856/ عکسش هست ....
واسه من زده جلو DATE CODE زده 3D این یعنی واسه دسامبرِ ؟؟

اگه اشتباه نکنم باید 3 ماه زمستان باشه

- - -ویرایش - - -

والله دیروز هم ما یه PS4 برای پسرخالم گرفتیم دقیقا همین مشکل رو داره!
صدا هم از ته چاه در میاد. منتها مشکل قطع و وصل شدن رو نداشتیم اصلا.
فیش رو باید فشار بدی داخل دسته تا یه تق صدا بده نترس دسته خراب نمیشه:d مگه دسته ایرانیه که با فشار دادن خراب بشه !!:-*

- - -ویرایش - - -

فیش رو باید فشار بدی داخل دسته تا یه تق صدا بده نترس دسته خراب نمیشه:d مگه دسته ایرانیه که با فشار دادن خراب بشه !!:-*

والله دسته مال خودم نبود وگرنه با قلم و چکش فرو می‌کردم هدست رو :دی
یه سوال:
هدست رو که وصل می‌کنید تا آخر می‌ره تو یا اندازه مثلا یک سانتی متر بیرون می‌مونه؟! :-/
اقا این ریجن دستگاهرو کجاش میزنه؟من دو هفته دیگه میگیرم؟به نظر شما ریجن چند بگیرم؟
روی خود جعبه، یک کره زمین کشیده که توش نوشته "1" یا "2" یا "3"
ریجن های مختلف هیچ فرقی با هم ندارن.

والله دسته مال خودم نبود وگرنه با قلم و چکش فرو می‌کردم هدست رو :دی
یه سوال:
هدست رو که وصل می‌کنید تا آخر می‌ره تو یا اندازه مثلا یک سانتی متر بیرون می‌مونه؟! :-/
:d 1 سانت ؟!!! یا خدا وقتی فیش رو میزنی تو دسته فشارش بده یه تق صدا میده از بالا که نگاه کنی یه 2-3 میلیمتر قسمت فلزی فیش معلومه

نترس خراب نمیشه فشار بده:d;)

یه سوال:

جك هاي 3.5 ميليمتري كه اصولا"مال دسته اند يه مقدار شايد در حد چند ميليمتر بيرون ميمونه البته باز هم بسته به خود سازنده اون هدست داره !
من يه هدست استريو گذاشتم واقعا" همه چي بهتر شد ! خيلي خوب صدا رو منتقل ميكرد و كاملا" هم 3D بود :d

:d 1 سانت ؟!!! یا خدا وقتی فیش رو میزنی تو دسته فشارش بده یه تق صدا میده از بالا که نگاه کنی یه 2-3 میلیمتر قسمت فلزی فیش معلومه

نترس خراب نمیشه فشار بده:d;)
خخخخخخ :دی
خودم که الان پیش دستگاه نیستم ولی به صاحابش گفتم وصل کرد درست شد :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or