هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
اره رفتم روی ویتا الان دیدم اونم همین طوریه ولی دیگه تروفی رو افلاین میشد دید فقط همین فرق رو داشت :d
فکر کن یه روز برای اینکه دستگاه رو روشن کنی باید به اینترنت وصل باشی :d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
این جریان تروفی باید انلاین باشه چیه ؟؟؟ بخش تروفی لیستت رو نشون نمیده ... یا کلا بازی ها بدون وصل بودن به نت تروفی نمیدن ... چطوریاست ؟؟؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
این جریان تروفی باید انلاین باشه چیه ؟؟؟ بخش تروفی لیستت رو نشون نمیده ... یا کلا بازی ها بدون وصل بودن به نت تروفی نمیدن ... چطوریاست ؟؟؟

بازیها تروفی میدن و تروفی های بازیهایی که توی خود دستگاه PS4 انجام دادی رو میتونی ببینی ولی آرشیو کلی تروفی هات رو که مال PS3 و ویتا هستن رو فقط باید آنلاین باشی که بتونی ببینی.(که تو PS3 ویتا هم همینطوریه) آفلاین فقط تروفی های خود دستگاه رو میشه دید.

- - -ویرایش - - -

والا آدم يه چيزايي ميشنوه شك ميكنه
سوني تو خود ژاپن عرضه نكرده اين خودش خيلي مشكوكه !!
اين بحث آپديت جديد كه خيليا مشكل دارن انگار هم هست
يكم دو دل شدم واقعيتش

سونی بازیهایی که با کنسولش عرضه کرد اصلا مناسب بازار ژاپن نیستن...برای همین میخواد Launch line-up ه غنی تری داشته باشه، چه دیدی شاید تا روز عرضه یکم اوضاع بهتر شد....(اصلا مشکوک نیست قضیه، خیلی عادیه، ژاپنی ها سبک بازی مورد علاقشون خیلی با بقیه دنیا فرق میکنه)

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
بازیها تروفی میدن و تروفی های بازیهایی که توی خود دستگاه PS4 انجام دادی رو میتونی ببینی ولی آرشیو کلی تروفی هات رو که مال PS3 و ویتا هستن رو فقط باید آنلاین باشی که بتونی ببینی.(که تو PS3 ویتا هم همینطوریه) آفلاین فقط تروفی های خود دستگاه رو میشه دید.

- - -ویرایش - - -

سونی بازیهایی که با کنسولش عرضه کرد اصلا مناسب بازار ژاپن نیستن...برای همین میخواد Launch line-up ه غنی تری داشته باشه، چه دیدی شاید تا روز عرضه یکم اوضاع بهتر شد....(اصلا مشکوک نیست قضیه، خیلی عادیه، ژاپنی ها سبک بازی مورد علاقشون خیلی با بقیه دنیا فرق میکنه)

خوب این چه حرفیه دیگه خوب معلومه اطلاعات یه دستگاه دیگه رو هیچ جوره ممکن نیست افلاین روی یه دستگاه دیگه دید ... ps3 ش هم همین طوریه ... ربطی به ps4 نداره

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خوب این چه حرفیه دیگه خوب معلومه اطلاعات یه دستگاه دیگه رو هیچ جوره ممکن نیست افلاین روی یه دستگاه دیگه دید ... ps3 ش هم همین طوریه ... ربطی به ps4 نداره

PS3 که اصلا تروفی های کنسول های دیگه رو نشون نمیده، فقط توی Overall تروفی تعدادشون رو نشون میده ولی نمیگه مال چه بازی هستش یا چه تروفی هایی گرفته شده(PS4 و ویتا از این لحاظ بهتر هستن)

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
یکی لطف کنه جواب منم بده

سیمی که روی خود دستگاه هست نزدیک به یک متره، این Charging Station هم وصل نیست به دستگاه به هرجا دلت بخواد میتونی وصلش کنی ولی واقعا خرید بیخودی هستش....چون دسته رو توی حالت Standby سیستم هم میتونی بزنی شارژ بشه الکی پول حروم کردنه مخصوصا که دسته زیر نیم ساعت کامل شارژ میشه.

amirunited

کاربر سایت
Dec 2, 2013
130
سلام
یه سوال
اقا واقعا واقعا کسی اگه ps4 ریجن 3 بخره چیزی از دست داده؟؟
به خاطر این که همه میگن یا 1 یا 2 گفتم
چون قیمتش ازرون تره خوب ادم بره همین 3 رو بگیره دیگه
ممنون میشم این سوال و جواب بدید
بعد ریجن ها تو دسته هم فرق داره
اخه گفتن ریجن سه دکمه تاییدش دایرس
برا ریجنای دیگه ضربدر

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان خواهشا جواب من رو بدید
شنیدم ps4 نمیشه مثل ps3 توش آهنگ و فیلم بریزیم آیا این صحت داره
شنیدم اصلا پخشم نمیکنه mp3 و فرمت های تصویری
ی توضیح بدید ممنون میشم

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
همین الان یکی دختر پسره با playroom توی twitch دارن استریم می کنن با تایتل the girl has bo*bs و حشیش می کشن :-??
یک استریم روسی هم هست که کلا افتضاحه :d

صد رحمت به ملت ایران :d

این playroom رو باید تعطیل کنن منبع فساده :|

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان خواهشا جواب من رو بدید
شنیدم ps4 نمیشه مثل ps3 توش آهنگ و فیلم بریزیم آیا این صحت داره
شنیدم اصلا پخشم نمیکنه mp3 و فرمت های تصویری
ی توضیح بدید ممنون میشم
بله ولی احتمالا با اپدیت حل میشه
سلام
یه سوال
برا ریجنای دیگه ضربدر
نه فرقی نداره جز اونی که خودتون گفتید بعضیا عادت کردن دکمه تایید ضربدر باشه سختشونه بجای ضربدر دایره بزنن:d

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
داداش باید بپرسی ماهم اینجا کلی سوال پرسیدیم جوابمون دادن.من تجربیاتم میگم بقیه هم اگر کم کسری داشت اصلاحش کنن یا بهش اضافه کنن.اول از همه ببین کدوم ریجن میخوای بخری برایه بازی فرق نداره اما ببین الان میخوای ریجن ۱-۲-۳ هر کدوم بخری برو تاپیک فریمور اپدیت پلی۴ از اونجا اپدیت ۳۰۰ مگی ریجنی که میخوای بخری دانلود کن مثلا ۱ بر اساس اون چیزی که تو تاپیکش اشکان جان شرح دادن بریز تو فلش که با دسته پر بری .چرا اینکارو بکنی توضیح میدم حالا موقعی که رفتی دستگاه بخری اول جعبه دستگاه کامل نگاه کن جایی ننوشته باشه ریفرشینگ.حالا دستگاه که از جعبه دراوردی دستگاه بر گردون زیرش یک بارکد که یه شماره سریال نوشته حالا اون مطابقت بده با بارکد رو جعبه جایه بارکد در جعبه زیر جعبس برش گردونی زیرش مشخصه سه تا بارکد اخریش سریالش با جعبش یکی باشه.اگر اوکی بود حالا میریم مرحله بعد کابل hdmi وصل کن به دستگاه ببین لق نزن زیاد یعنی شل نباشه حالا بهش بگو برات روشن کنه باید دستگاه بوت بشه بیاد بالاو یسری تنظیمات داره دسته با کابل بهش وصل میکنی یکسری سوال ازت میپرسه تاریخ ساعت این حرفا مثله پلی۳ حالا بهش بگو اون اپدیتی که دانلود کردی برات بریزه رو دستگاه اپدیت ۱.۵۲ اگر گفت رو خودش اپدیت ۱.۵۲ بهش بگو اناناس بیا بیرون مطمئن باش دستگاه قبلا روشن شده.حالا اپدیت ریخت ورژن فریمور دستگاهت شد ۱.۵۲ تا اینجا ۹۹ درصد خرید موفقی داشتی حالا دستگاه میگیری با مدت تست ۲۴ ساعته میاری خونه وصلش میکنی بازی که خریدی حدود ۳ساعت تا ۴ساعت بازی کن دیدی هیچ مشکلی از قبیل فریز یا هر مشکلی نداری دیگه خیالت راحت باشه بهت تبریک میگم خرید موفقی داشتی البته قیمتش از نظر من ۲تومن هم زیاد دوستان حداکثر ارزش پرداخت پول نهایتش ۱۸۰۰ ولی بازم اگر دوست دارین بخرین مبارکتون باشه فنشم تا اخر نسل براتون بچرخه انشالله.

سلام کلا کدوم ریجن بهتره ؟

و این قضیه ریفرشینگ چیه ؟ اگر بود نگیریم کلا توضیحی میدی مرسی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خودت امتحان کردی تا حالا ؟
من که net رو قطع میکنم Trophy ها رو اصلا حتی اونهایی که ماله 4 هستن هم نشون نمیده اروره میده میگه باید وصل بشه به نت.

- - -ویرایش - - -

PS3 که اصلا تروفی های کنسول های دیگه رو نشون نمیده، فقط توی Overall تروفی تعدادشون رو نشون میده ولی نمیگه مال چه بازی هستش یا چه تروفی هایی گرفته شده(PS4 و ویتا از این لحاظ بهتر هستن)
ps3 تروفیهای vita هم رو نشون میده ! _ !
تنها فرقش اینکه دسته بندی dlc نداره و فقط به صورت ارم + تروفهای DLC رو نشون میده
پلتفرمها رو هم میزد ...
(تو حالت انلاین )
تو حالت افلاین فقط PS3 نشون میده.

amir-b

کاربر سایت
Jan 23, 2012
274
این دستگاه من توی کلیزون خیلی داغ می کنه دور فنشم می ره بالا

من میزم شیشه ایه اینم چون زاویه داره کل گرما رو می زنه سمت شیشه ، شیشه اون قسمتش خیلی داغ می شه

کنسول رو من کجا بزارم از همه بهتره؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سلام
یه سوال
برا ریجنای دیگه ضربدر

هیچ فرقی نمی کنن، اگر ارزونتر هستش باید این رو بخری...هیچ فرقی نیست، فروشنده میخواد سرت کلاه بگذاره میگه 1 و 2 بگیر.

- - -ویرایش - - -

خودت امتحان کردی تا حالا ؟
من که net رو قطع میکنم Trophy ها رو اصلا حتی اونهایی که ماله 4 هستن هم نشون نمیده اروره میده میگه باید وصل بشه به نت.

- - -ویرایش - - -

ps3 تروفیهای vita هم رو نشون میده ! _ !
تنها فرقش اینکه دسته بندی dlc نداره و فقط به صورت ارم + تروفهای DLC رو نشون میده
پلتفرمها رو هم میزد ...
(تو حالت انلاین )
تو حالت افلاین فقط PS3 نشون میده.

آره امتحان کردم، تروفی هام معلوم میشه وقتی به نت وصل نیستم ولی فقط مال بازیهایی مثل Killzone, Don't Starve, Resogun و اینا. بعد من کنسول رو خریده بودم یک هفته آفلاین بودم و تروفی هایی که میگرفتم تو Killzone کاملا مشخص بودن.

من الان خیلی وقته PS3 آپدیت نکردم ولی آخرین آپدیتی که تا همین 2 ماه پیش اومده بود تروفی های ویتای من رو نشون نمی داد، فقط تعدادشون رو توی تعداد کل من حساب میکرد.

- - -ویرایش - - -

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر