هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

playstation now دقیقا چیه؟
یعنی بازی های ps3 رو میشه روی ps4 بازی کرد؟
اگه اینجوری باشه من دیگه نرم ps3 رو بدم تعمیرش کنن برام ( چراغ زرد )
چون من فقط میخوام به عشق uncharted و tlou برم ps3 رو درست کنم.
بعد اینکه بازی هاش میاد تو psn برای خرید؟
ممنون

Cloud based تکنولوژی هستش....اگر اینترنت بالای 5 مگابیت داری این سرویس رو میتونی استفاده کنی، تو ایران شاید 5-10% مردم بتونن استفاده کنن.

آقا یکی نمیخواد به ما بگه چرا تروفی های PS4 من توی Portable account ام تو PC نشون داده نمیشن؟

اگر تو گيمر كارتي كه مستقيم از خود psn مي بيني ( خصوصا" گيمر كارتي كه توخود BC نشون ميده ) بايد بري داخل اكانتت از طري PC يه سري تغييرات الكي بده مثالا" زمينه گيمر كارت ات رو عوض كن يا بازي محبوب ات رو عوض كن ! اين كارو بكني بايد تغيير كنه
براي PS3 و تو خود همين BC من اين مدلي ميتونستم گيمر كارت رو اپديت كنم

با سلام.. دوستان داخل جعبه ps4 دو تا ds4 هستش یا یکی؟ (اگه یکی باشه ظلمه خداییش):d یک چیز دیگه هم این که اگه من بخوام مثلا fifa افلاین بازی کنم هم باید چیزی دانلود کنم یا زارت بازی رو بزارم تو دستگاه میتونم بازی کنم:d
شرمنده سوالات سطحیه چون کنسول نداشتم نمیدونم :">

با سلام.. دوستان داخل جعبه ps4 دو تا ds4 هستش یا یکی؟ (اگه یکی باشه ظلمه خداییش):d یک چیز دیگه هم این که اگه من بخوام مثلا fifa افلاین بازی کنم هم باید چیزی دانلود کنم یا زارت بازی رو بزارم تو دستگاه میتونم بازی کنم:d

به صورت خلاصه:
ظلمه.زاااارت :D

Sent from my HTC One using Tapatalk 4 Beta

ظلم نیست
اگه یه دسته دیگه میزاشتن قیمتش 400 دلار نمیشد !

راحت میتونی بازی رو بزاری توی دستگاه و بازی کنی . patch ها همه توی background دانلود میشن و پس از اتمام هم دفعه بدی که وارد بازی رو ببنی نصب میشن.

برادران گل یه سوال من هنو وقت آنلاین نداشتم واسه مولتی باید ریجن دسگا با اکنت ، بازی با اکنت،بازی بادسگا، کدوم باید یکی باشه؟؟؟؟؟
بازیهای حاضر الا AC4 هیچکدوم Onilne pass ندارن ! برای همین بازی کردن BF4 - Ghosts اینا به صورت انلاین نیاز برای یکی بودن ریجن اکانت و بازی نداره الا اینکه بخوای DLC هاشون رو بخری و دانلود کنی باید ریجن بازی با ریجن اکانت یکی باشه تا بشه از DLC ها استفاده کرد
ریجن دستگاه هیچ مهم نیست در اجرای بازی

دوستان و اساتيد ارجمند در خريد به چه چيزايي دقت كنيم ؟؟؟؟ يكي اذ اساتيد يه توضيح كامل بده ممنون ميشيم
:arrowd::arrowd::arrowd:​
داداش باید بپرسی ماهم اینجا کلی سوال پرسیدیم جوابمون دادن.من تجربیاتم میگم بقیه هم اگر کم کسری داشت اصلاحش کنن یا بهش اضافه کنن.اول از همه ببین کدوم ریجن میخوای بخری برایه بازی فرق نداره اما ببین الان میخوای ریجن ۱-۲-۳ هر کدوم بخری برو تاپیک فریمور اپدیت پلی۴ از اونجا اپدیت ۳۰۰ مگی ریجنی که میخوای بخری دانلود کن مثلا ۱ بر اساس اون چیزی که تو تاپیکش اشکان جان شرح دادن بریز تو فلش که با دسته پر بری .چرا اینکارو بکنی توضیح میدم حالا موقعی که رفتی دستگاه بخری اول جعبه دستگاه کامل نگاه کن جایی ننوشته باشه ریفرشینگ.حالا دستگاه که از جعبه دراوردی دستگاه بر گردون زیرش یک بارکد که یه شماره سریال نوشته حالا اون مطابقت بده با بارکد رو جعبه جایه بارکد در جعبه زیر جعبس برش گردونی زیرش مشخصه سه تا بارکد اخریش سریالش با جعبش یکی باشه.اگر اوکی بود حالا میریم مرحله بعد کابل hdmi وصل کن به دستگاه ببین لق نزن زیاد یعنی شل نباشه حالا بهش بگو برات روشن کنه باید دستگاه بوت بشه بیاد بالاو یسری تنظیمات داره دسته با کابل بهش وصل میکنی یکسری سوال ازت میپرسه تاریخ ساعت این حرفا مثله پلی۳ حالا بهش بگو اون اپدیتی که دانلود کردی برات بریزه رو دستگاه اپدیت ۱.۵۲ اگر گفت رو خودش اپدیت ۱.۵۲ بهش بگو اناناس بیا بیرون مطمئن باش دستگاه قبلا روشن شده.حالا اپدیت ریخت ورژن فریمور دستگاهت شد ۱.۵۲ تا اینجا ۹۹ درصد خرید موفقی داشتی حالا دستگاه میگیری با مدت تست ۲۴ ساعته میاری خونه وصلش میکنی بازی که خریدی حدود ۳ساعت تا ۴ساعت بازی کن دیدی هیچ مشکلی از قبیل فریز یا هر مشکلی نداری دیگه خیالت راحت باشه بهت تبریک میگم خرید موفقی داشتی البته قیمتش از نظر من ۲تومن هم زیاد دوستان حداکثر ارزش پرداخت پول نهایتش ۱۸۰۰ ولی بازم اگر دوست دارین بخرین مبارکتون باشه فنشم تا اخر نسل براتون بچرخه انشالله.

ببخشيد مشكل هاي رايج ps4 چي هست كه دقت كنم اگر ديدم نخرم ؟؟؟؟
آيا اونجا همه چي اكي باشه و تست كنه حله يا ممكنه بعدا باز مشكلي به وجود بياد ؟؟؟
يه توضيح كامل بديد ممنون ميشم برم خريد كنم

اگر تو گيمر كارتي كه مستقيم از خود psn مي بيني ( خصوصا" گيمر كارتي كه توخود BC نشون ميده ) بايد بري داخل اكانتت از طري PC يه سري تغييرات الكي بده مثالا" زمينه گيمر كارت ات رو عوض كن يا بازي محبوب ات رو عوض كن ! اين كارو بكني بايد تغيير كنه
براي PS3 و تو خود همين BC من اين مدلي ميتونستم گيمر كارت رو اپديت كنم
بازم تغییر نمیکنه:|

تروفیا رو چرا وقتی افلاینی نشون نمیده؟ میگه باید به اینترنت وصل باشی:|:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or