هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام کلا کدوم ریجن بهتره ؟و این قضیه ریفرشینگ چیه ؟ اگر بود نگیریم کلا توضیحی میدی مرسی
سلام.چه ریجنی بگیری فرقی نداره شما هرکدوم ارزونتر بود بگیر!قضیه ریفر دستگاهایه که خراب بود پس فرستادن سونی ایرادشون رفع کرده دوباره بسته بندی کرده رو جعبشم عکس ریفر چسبونده به بازار داده البته با قیمت کمتر.خیالت راحت فعلا از این دستگاها زیاد نیست که بازاریا بیارن برایه اطمینان بیشتر فقط همون شماره سریال خود دستگاه با سریال زیر جعبه چک کن که یکی باشه

دوستان این قضیه دایره و ضربدر روی دسته ریجن 3 درست متوجه نشدم
یعنی اینکه جای دکمه ضربدر و دایره روی دسته این ریجن فرق داره یا مثل بقیه ریجن هاست و قفط واسه تائید باید دایره بزنیم به جای ضربدر اونم فقط تو منو اینجوریه یا تو بازی هم همینطور؟؟؟
و ی سوال دیگه
من احتمالا فردا ps4 ریجن 3 بخرم
واسه انلاین بازی کردن مشکلی نداره
یعنی چون ریجن 3 هست بخواک کارت psn بخرم باید کارتم هم ریجن 3 باشه
با تشکر

این دستگاه من توی کلیزون خیلی داغ می کنه دور فنشم می ره بالا

من میزم شیشه ایه اینم چون زاویه داره کل گرما رو می زنه سمت شیشه ، شیشه اون قسمتش خیلی داغ می شه

کنسول رو من کجا بزارم از همه بهتره؟

ایستاده بزار (بهتر است کیت مخصوص پایه ایستاده استفاده کنی ) یا در محیطی که از هر جهت هوا خریان داشته باشه

با تشکر

بستگی به کشوری که برای اکانت انتخاب میکنی داره

امریکا کارت+ امریکا -اروپا مثال +انگلیس کارت انگلیس . مالزی کارت+ مالزی

آخرین ویرایش:
دوستان این قضیه دایره و ضربدر روی دسته ریجن 3 درست متوجه نشدم
یعنی اینکه جای دکمه ضربدر و دایره روی دسته این ریجن فرق داره یا مثل بقیه ریجن هاست و قفط واسه تائید باید دایره بزنیم به جای ضربدر اونم فقط تو منو اینجوریه یا تو بازی هم همینطور؟؟؟
و ی سوال دیگه
با تشکر

از لحاظ سخت افزاری هیچ فرقی نداره ، حتی جای دکمه های دسته هاشم یکی اه
فقط توی نرم افزار (فرم ویر) اه ps4 ریجن 3 به جای این که X برای تایید باشه O هست ، یعنی توی منو ها O رو باید جای X بزنی برای تایید، توی بازی منتها فرقی نداره ، یعنی توی بازی بهت می گه X رو بزن همون X رو باید بزنی
کارت PSN هیچ ربطی به ریجن دستگاه نداره ، کشور اکانتت هست که مهمه

دوستان اين ps4 دسته usb ديگه اي رو ساپورت نميكنه ؟! منظوزم دسته معمولي هست نه مال خود ps4
سلام...
Controllers
(other than PS Move)
Bluetooth NO
NO Not compatible, however publishers may decide to enable them on a title-by-title basis.

[TD="align: center"][/TD]

[TD="align: center"] USB[/TD]

بعد یه سوال
من الان ریجن 3 بگیرم
بعد فردا uncharted 4 اومد ریجن 2 بگیرم میتونم بازی کنم؟؟
بعد بازی ها کمتر و بیشتر نیست؟؟
اخه بیوند و گفتن ریجن 3 سانسور شدس
بازیا تو این ریجن سانسور میشه؟؟

بعد یه سوال
من الان ریجن 3 بگیرم
بعد فردا uncharted 4 اومد ریجن 2 بگیرم میتونم بازی کنم؟؟
بعد بازی ها کمتر و بیشتر نیست؟؟
اخه بیوند و گفتن ریجن 3 سانسور شدس
بازیا تو این ریجن سانسور میشه؟؟
کاری به ریجن کنسول نداره هر ریجن بازی ای که دوست داشتی میتونی بگیری

این دستگاه من توی کلیزون خیلی داغ می کنه دور فنشم می ره بالا

من میزم شیشه ایه اینم چون زاویه داره کل گرما رو می زنه سمت شیشه ، شیشه اون قسمتش خیلی داغ می شه

کنسول رو من کجا بزارم از همه بهتره؟
عادی هست ... با سایزه کوچکه دستگاه و داخل بودن Power supply انتظار تولید کم درما و یا دوره فن پایین اصلا نداشته باش
برای منم فرقی نداره . چه KZ بزنم چه Ghosts و Bf مخصوصا در زمان Multi tasking دوره فن میره بالا
یه جایی که ترجیحا بسته نباشه دیگه کفاف میده . مشکل نیست . Sony توی طراحی مدریت گرمای کنسول خیلی خوب بوده همیشه.

هیچ فرقی نمی کنن، اگر ارزونتر هستش باید این رو بخری...هیچ فرقی نیست، فروشنده میخواد سرت کلاه بگذاره میگه 1 و 2 بگیر.

آره امتحان کردم، تروفی هام معلوم میشه وقتی به نت وصل نیستم ولی فقط مال بازیهایی مثل Killzone, Don't Starve, Resogun و اینا. بعد من کنسول رو خریده بودم یک هفته آفلاین بودم و تروفی هایی که میگرفتم تو Killzone کاملا مشخص بودن.

من الان خیلی وقته PS3 آپدیت نکردم ولی آخرین آپدیتی که تا همین 2 ماه پیش اومده بود تروفی های ویتای من رو نشون نمی داد، فقط تعدادشون رو توی تعداد کل من حساب میکرد.

- - -ویرایش - - -
WOW عجب ! چون برای من اصلا نشون نمیده . بعد از اینکه تیکه conection رو بر میدارم و روی ایکن تروفی کلیک میکنم ارور میده میگه Connect to Network
PS3 هم نشون میداد در صورت انلاین بودن تروفیهای ویتا رو . مشکلی نداشت. نه از اپدیتهای اخیر نیست. از همون 3-4 ماه بعد از عرضه ps vita که خیلی وقت پیش هست این امکان اضافه شده بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or