هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سونی اسپانسر تیم مکلارن در مسابقات فرمول یک شده مثل اینکه غول ژاپنی جای شرکت وودافون بزرگترین اوپراتور تلفن همراه در انگلیسو گرفته و از این به بعد شاهد همکاری سونی و مکلارن در زمینه ی تبلیغات خواهیم بود- - -ویرایش - - -نگران نباش مشکلات بیشتر نرم افزاریه اگه تا حالا مشکل نداشتی دیگه نداری فقط تا یه مدتی کنسولتو آبدیت نکن
خبر خوشحال کننده ایه .من عاشق مسابقات فورمول یکم نسله پیش فقط به عشق مسابقات فورمول یک پی اس۳ گرفتم اون موقعه حق ساخت بازی دسته سونی بود هنوز بازیشم دارم.بعد فروخت به کد مستر که بازی فورمول یک به هیولا تبدیل کرد تنها بازی که هنوزم انجامش میدم هرسال. اما کاش ریلیز سری جدید بازی همراه با شروع فصل جدید میبود نه وسط فصل بازیش میدن بیرون

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
دوستان این camera که تو باندلها هست اصلا کاربردی داره؟
بنظرتون می ارزه این باندل رو
PlayStation 4 + Killzone + extra controller + camera بگم با قیمت 586$ بگم از جده عربستان بیارن؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,404
نام
بابک
uteje5y8.jpg
ahumere6.jpg
rute7a7y.jpg

Sent from my C6903 using Tapatalk

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,404
نام
بابک
دوستان این مشکل پورت hdmi چی بود قضیش؟واسه من درست جا میره.شنیده بودم واسه اون کافرا ;-) خ
انگار خوب جا نمیرفته

Sent from my C6903 using Tapatalk

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
PlayStation 4 + Killzone + extra controller + camera بگم با قیمت 586$ بگم از جده عربستان بیارن؟
دوستان کسی چیزی نمیدونه که اصلا این کمرای ps4 تو بازی نقشی داره یا نه؟ مثل move هستش؟ چون دارم 100 دلار بیشتر بابت بازی و دسته و این میدم می خوام بدونم ارزش داره یا نه؟

MRH2LS

کاربر سایت
Dec 14, 2012
49
نام
محمد
این چه باندلیه دیگه؟ :|
جدا جدا بخری که ارزون تر میوفته یه کم :D

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
این چه باندلیه دیگه؟ :|
جدا جدا بخری که ارزون تر میوفته یه کم :D
این لانچ عربستان و 80 دلار گرونتره نمی دونم چرا فقط؟ هرچی باشه از تهران فکر کنم مناسب تر باشه دیگه البته قیمتای اواسط بهمن.
الان قیمت دسته اضافه و بازی چند دلاره؟

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
خدا رحم کنه
منم پیش خرید کردم ریجن 2 امارات
تودلمون و خالی کردین:(
تا الان داشتم دلمو صابون میزدم و تریلر نگاه میکردم
الان دارم نذر و نیاز میکنم سالم از آب در بیاد
چه حماقتی کردم
هی به خودم گفتم صبر کنم چند ماه دیگه طاقت نیاوردم
البته 24 ساعت گفتن مهلته تست داره ولی در هر حال خدا رحم کنه:d

من خودم دیشب ساعت 12 شب به وقت هلند کنسول رفتم تحویل گرفتم. من خودم هم پارت تایم توش کار میکنم(www.gamemania.nl). تا امشب یک نفر هم مشکلی نداشته. زیاد نگران نباش!

Sent from my C6603 using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر