هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
گزارش خرابی ریجن 2 آمازون :
انگلستان : 30/74
آلمان : 180/242
فرانسه : 5/6

دیگه خودتون درصد بگیرین ببینین چی میشه .

Mother of God !
مطمئنی ؟ برا فرانسه که 90 درصدشون خراب بوده ! البته این ماله امازونه روش حساب نکنید:d
البته میدونم که من تباه میشم :D

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
Rex_PlayStation4Q_3391348b.jpg

میتونید تمام عکس های لانچ اروپا رو اینجا ببینید:
http://www.vg247.com/2013/11/28/ps4-uk-europe-launch-all-the-images-news-and-events-here/

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
گزارش خرابی ریجن 2 آمازون :
انگلستان : 30/74
آلمان : 180/242
فرانسه : 5/6

دیگه خودتون درصد بگیرین ببینین چی میشه .

من دارم اینو درست می خونم؟! مال فرانسه 5 از 6 هست؟؟ یا مثلا 5.6 چیزی؟! آخه خیلی غریبه! یعنی کنسولی که می خری سالم باشه خیلی شانس آوردی!!

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
داداش گلم چرا میای جو میدی اخه ؟ هنوز کسی در مورد کنسول نظری نداده و مشکلی رو گزارش نداده !

اونایی هم که مشکل داشتن مشکلشون این بوده که نتونستن برن تو اکانت PSN اشون همین ! من هم تو امازون خیلی گشتم نسخه Europe رو پیدا نکردم برا فروش

شما اینارو یدفعه از کجا اوردی ؟

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
داداش گلم چرا میای جو میدی اخه ؟ هنوز کسی در مورد کنسول نظری نداده و مشکلی رو گزارش نداده !

اونایی هم که مشکل داشتن مشکلشون این بوده که نتونستن برن تو اکانت PSN اشون همین ! من هم تو امازون خیلی گشتم نسخه Europe رو پیدا نکردم برا فروش

شما اینارو یدفعه از کجا اوردی ؟

این آمار دوستمون نمی دونم از کجا اومده ولی این نقل قول از verge :

Reports of the problem appear to be limited, but nearly 40 percent of the PS4 reviews on Amazon are one-star reviews complaining of hardware failure. While Sony is celebrating its launch sales, the company has not yet provided an update on its claims that only 0.4 percent of units are affected.

تو اینکه لانچ پرایرادی بوده نسبت به چیزی که انتظار می رفت شکی نیست... ولی حالا دیگه این حرف دوستمون چقد صحت داره نمی دونم!

پ.ن: اگه توی سایت آمازون اروپایی برید پیدا می کنید، من الان چک کردم...جالبیش اینه که ظاهرا آمازون نمی تونه تعویض کنه چون اضافی نداره! بعد این وسط آمازون هم کلی فحش داره می خوره! :d

با این حساب ریجن 1 خیلی منطقی تره واسه خرید! الان کامنتای آمازون رو که می خوندم آدم ترسش میگیره! اینا عصبانین که کنسول دیر دستشون میرسه(بعد تعویض) اینجا کسی به داد ما نمی رسه!( خنده دار تر از اون اینکه یه عده داد می زنن 350 تااااا دادییم! یکی نیست بگه کجای کارید اینجا با این قیمت گیر بیاد ، خراب هم باشه یه عده میخرن!)

آخرین ویرایش:

SHEVCHENKO

کاربر سایت
Jul 4, 2011
16
نام
سعید
وااااااااااااااااااااای خواب خوراک ندارم این کنسول تهشه اصل لازم نیست بازی کنی تو منوش میری اشکت در میاد وقتی دستشو تو دستت میگیری انگار دنیا تو دستته فقط اونایی میفهمن که ......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر