هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان PlayStation 4 Camera کسی میدونه بجز اون انیمشین بازی هایی که کلیپاش هم پر تو یوتوب فایده دیگه ای داره یانه؟ الان مثلا خواستن یچی مثل کینکت ارایه بدن یا اینکه move همچنان پابرجاست و این فقط دوربین بهبود یافتشه؟

گزارش خرابی ریجن 2 آمازون :
انگلستان : 30/74
آلمان : 180/242
فرانسه : 5/6

دیگه خودتون درصد بگیرین ببینین چی میشه .

برادر من چرا جو میدی اصلآ کامنت هارو میخونی هرکی که 1 ستاره میده که کنسولش خراب نیست از آمازون بریتانیا فقط 10 نفر خراب بوده بقیه که 1 ستاره دادن از کنسول خوششون نیومده .

:bash:بعضی از دوستان بدجور مارو تو کف میزارن با این تصویراشون از این کنسول مشتری مداری که دارن:d...:wallbash:
:hurted1:ما زود از این تاپیک بریم بیرون تا کار دست خودمون ندادیم...:d

گزارش خرابی ریجن 2 آمازون :
انگلستان : 30/74
آلمان : 180/242
فرانسه : 5/6

دیگه خودتون درصد بگیرین ببینین چی میشه .

یعنی چی این امار ... یعنی از هر 6 تا کنسول ت. فذانسه 5 تاش خراب بوده ... اخه از کجات میاری این امار ها رو .... اگه همچین مساله ای بود که ابرو شرف برای سونی نمیموند ...

شما بهتره به جای اینکه اینقدر به فکر ما باشی ... برو به دوستان و رفقای خودتون هم از این امار های قشنگ بده ... که یه وقت 3600 ندن یه دستگاه با درایو معیوب بگیرن ...و یا به مسایل غیره دچار بشن

برادر من چرا جو میدی اصلآ کامنت هارو میخونی هرکی که 1 ستاره میده که کنسولش خراب نیست از آمازون بریتانیا فقط 10 نفر خراب بوده بقیه که 1 ستاره دادن از کنسول خوششون نیومده .

دوست عزیز کامنتا رو خوندی واقعا؟!! این حرفت به حدی دور از واقعیت هست که شما اگه 3 تا از اون کامنتایی که میگی کنسول خراب نبوده ولی یه ستاره دادن رو به من نشون بدی من ازت تقدیر می کنم. دیشب من تقریبا تمام کامنتای uk رو خوندم تقریبا همه ی کسایی که یه ستاره دادن مشکل داشتن... و والا بالله من قصد خراب کردن سونی رو ندارم! جبهه نگیرید پس...

پ.ن: شما میگی 10 تا فقط بوده، الان می خوای من 20 تا دم دستو، کپی پیست کنم اینجا؟ :d
دوستان صمیمانه میگم،مسئله فن ایکس باکس یا سونی نیست، انکار اینکه بالاخره ایرادات کم نیست به کسی که تو ایران بدون گارانتی داره می خره واقعا ضرر می زنه، حرف ما هم این نیست که اه ps4 چیز بدیه، حرف اینه که آمار خرابی ها نسبت به اون چیزی که تصور میشد باشه، بیشتره و ترجیحا صبر کنید سری دوم بیان بیرون( حداقل اگه ساکن ایرانید)

آخرین ویرایش:
y6a7uset.jpg
jepy3e6u.jpg
فک کنم حجمشون زیاده.ببخشید به بزرگیتون

Sent from my C6903 using Tapatalk
خیلی قشنگه ممنون.

اگه توسنتی از بازیات هم فیلم بگیر بزار ببینیم

هزار بار گفته شده اين كامنت ها كه تو امازون يا هرسايت ديگه گذاشته ميشه قابل استناد نيست چون هر كسي ميتونه بره توش كامنت بزار حالا شايد طرف اصلا ps4 رو نديده باشه و چون هيتر هست بره و منفي بگه راجب كنسول
اما خب قابل درك هست به هر صورت روي يه عده xboner اسمش نيار زياد هست و اين بندگان خدا دارن انتحاري تو تاپيك هاي ps4 به فرائض دينيشون عمل ميكنن .
فقط به اين دوستان پيش نهاد ميشه حداقل به تاپيك driveclub نرن كه اونجا دقايقي پيش يه سري تصاوير گذاشته شده كه غير قابل تحمل هستن و امكان داره اسمش نيار به حدي برسه كه به سلامتيه اين عزيزان xboner صدمات جبران ناپذيري بزنه :)

ps4هرچند تاش که میخاد خراب باشه باشه !!فقط کنسولی که ما میگیریم سالم باش
درست تو ایران گارانتی نداریم ولی یه خوبی هس که فروشند همونجا دسگاه رو واسمون تست میکن
البته امیدوارم در مورد PS4هم همینتور باشه

حالا چه اشکالی داره یکمه دیگه صبر کنید تا سری بعدی دستگاه ها وارد بازار بشن.:)
تازه حدود 3 هفته دیگه هم امتحانات پایان ترم هست. حالا یا مدرسه میرید یا دانشجویید.:d بشنید درستون رو بخونید بعدش سری جدید میاد با قیمت مناسبتر همه با هم میریم میگیریم. :d

دوستان
PlayStation 4 Camera
کسی میدونه بجز اون انیمشین بازی هایی که کلیپاش هم پر تو یوتوب فایده دیگه ای داره یانه؟ الان مثلا خواستن یچی مثل کینکت ارایه بدن یا اینکه move همچنان پابرجاست و این فقط دوربین بهبود یافتشه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
    or