هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
سلام دوست عزیز کنسول رو هک شده میخرم کارکرده. منظورتون از ورژن همون اپدیت 7 هست ؟ یعنی الان بخام با کنسول هک شده انلاین بازی کنم راهش چیه میشه اصلا ؟
سلام.
با کنسول هکی نمیتونی آنلاین بازی کنی
بخای آنلاین بازی کنی باید اپدیت کنی که اون موقع هک می پره.
به نظر من هکی ارزشش بیشتره و من به شخصه هک رو فدای چنتا بازی آنلاین نمیکنم...

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
ممنون ااز پاسخگویی شما جسارتا من خیلی نمیدونم سوال میپرسم .پس چطوری ببینم کنسول هکی که میخرم بن نشده باشه گفتید انلاین بشی هک میپره ؟ و اینکه من الان بخام کنسول بخرم چه فرمور رو بخرم بهتره همه بازیا هکی رو بیاره اپدیت چند باشه اخه یسری بازی هکی دیدم نوشته فقط با اپدیت 6.72 به بالا کار میکنه یا با اپدیت 76.72 کار میکنه مثل کراش .

آخرین ویرایش:

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
ممنون ااز پاسخگویی شما جسارتا من خیلی نمیدونم سوال میپرسم .پس چطوری ببینم کنسول هکی که میخرم بن نشده باشه گفتید انلاین بشی هک میپره ؟ و اینکه من الان بخام کنسول بخرم چه فرمور رو بخرم بهتره همه بازیا هکی رو بیاره اپدیت چند باشه اخه یسری بازی هکی دیدم نوشته فقط با اپدیت 6.72 به بالا کار میکنه یا با اپدیت 76.72 کار میکنه مثل کراش .
قضیه بن رو نمیدونم والا
زیاد فرقی نداره ورژن چند باشه فقط فریمور کنسول حتما زیر ٧.٠٢ باشه چون بالای ٧.٠٢ فعلا هک نیومده براش. برای مثال اگر ۵.٠۵ باشه هم بازی هایی که رو ورژن بالاتر اجرا میشن هم با فایل بک پورت که براشون منتشر شده میتونی رو ورژن های پایین تر اجرا کنی

Persia.R

کاربر سایت
May 16, 2017
5
دوستان چرا سونی برای جلوگیری از هک اکانت ها قوانین سخت تر نذاشته یا روشی نذاشته که این موضوع به وجود نیاد و هنوز تعداد زیادی اکانت هک شده به فروش میره ؟
ممنونم

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
دوستان چرا سونی برای جلوگیری از هک اکانت ها قوانین سخت تر نذاشته یا روشی نذاشته که این موضوع به وجود نیاد و هنوز تعداد زیادی اکانت هک شده به فروش میره ؟
ممنونم
از قدیم گفتن همیشه دزد از پلیس یه قدم جلو تره
هر چقدر هم امنیت اکانت ها رو بالا میبرن باز با روش های جدید و شاید بخاطر سهل انگاری صاحب اکانت ها تو انتخاب پسوورد و بقیه کارا امکان هک فراهم میشه
میشه گفت که در دیزی بازه گربه هم حیا نداره...

Persia.R

کاربر سایت
May 16, 2017
5
از قدیم گفتن همیشه دزد از پلیس یه قدم جلو تره
هر چقدر هم امنیت اکانت ها رو بالا میبرن باز با روش های جدید و شاید بخاطر سهل انگاری صاحب اکانت ها تو انتخاب پسوورد و بقیه کارا امکان هک فراهم میشه
میشه گفت که در دیزی بازه گربه هم حیا نداره...
درسته ولی چرا مثلا مثل گوگل تایید دو مرحله ای رو اجبار نمیکنن ؟

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
94
نام
حمزه
درسته ولی چرا مثلا مثل گوگل تایید دو مرحله ای رو اجبار نمیکنن ؟
سیاست خیلی پیچیده اس
برای مثال بعضی وقتا خود سونی با انتشار هک ورژن های خاص ps4 موافقت میکنه تا یه سری افراد ترغیب بشن کنسول بخرن
ممکنه تو زمینه اکانت هم سیاست دوپهلو داشته باشه. تصور کن تو دنیا چندین نفر با اکانت هکی دارن بازی میکنن..
اگر این اتفاق غیر ممکن بشه این همه آدم دیگه دنبال خرید کنسول سونی نمیرن
البته این نظر من هست و قطعا مشخصه که کل قضیه خیلی بزرگتر از ایناس...

• Like
Reactions: Persia.R

Persia.R

کاربر سایت
May 16, 2017
5
سیاست خیلی پیچیده اس
برای مثال بعضی وقتا خود سونی با انتشار هک ورژن های خاص ps4 موافقت میکنه تا یه سری افراد ترغیب بشن کنسول بخرن
ممکنه تو زمینه اکانت هم سیاست دوپهلو داشته باشه. تصور کن تو دنیا چندین نفر با اکانت هکی دارن بازی میکنن..
اگر این اتفاق غیر ممکن بشه این همه آدم دیگه دنبال خرید کنسول سونی نمیرن
البته این نظر من هست و قطعا مشخصه که کل قضیه خیلی بزرگتر از ایناس...
منطقی به نظر میاد و به فروش کنسول ربط مستقیم داره ولی کاملا مشکوک که طبیعی جلوه کنه

alxhossine

کاربر سایت
Feb 21, 2021
2
با سلام
ببخشید من میخواستم اگه میشه من رو راهنمایی کنید در مورد ریختن بازی ps4
بازی افلاین البته من هیچ اطلاع زیادی ندارم
فقط میدونم که دیتای بازی باید دانلود کرد اما نمیدونم چه طور در ضمن متاسفانه من pc ندارم نمیشه با گوشی دانلود کرد دیتا ها ی بازی ها رو

و بعد دانلود دیتا باید اکانت بسازی چون قبلا میدادم دستگاه رو برام نسخه انلاین میریختن اکانت میساختن برای هر بازی قبل ورود به بازی اول باید رو اون اکانت میرفتی بعد وارد بازی میشدی تا بازی قفل نشه ممنون میشم راهنمایی کنید بنده رو

سلام میشه یکی جواب بده و راهنمایی کنه ممنون

nima3333

کاربر سایت
Aug 27, 2014
47
با سلام
ببخشید من میخواستم اگه میشه من رو راهنمایی کنید در مورد ریختن بازی ps4
بازی افلاین البته من هیچ اطلاع زیادی ندارم
فقط میدونم که دیتای بازی باید دانلود کرد اما نمیدونم چه طور در ضمن متاسفانه من pc ندارم نمیشه با گوشی دانلود کرد دیتا ها ی بازی ها رو
اول باید اکانت بازی رو بخری بعد باید دیتارو دانلود کنی از طریق کامپیوتر به کنسولت انقال بدی ( من خیلی خلاصه گفتم ، اگه آموزش کاملش رو میخوای سرچ کن )

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یه بازی رو خریدم با اکانت دیگه خریدم.. اگه dlc بازی رو بایه اکانت و یوز دیگه بخرم رو اکانتی که بازی گرفتم میاد؟
باید اون بازی ای که خریدی ریجنش با اینی که dlc میخری ازش یکی باشه، هیچ ربطی به بقیه اکانتها نداره

• Like
Reactions: Young Tiger

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر