هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
50
نام
حمزه
آقایون یه راهنمایی میخواستم.
این موس و کیبورد رو هر بازی خودش مچ میشه ؟
View attachment 191358
Ps4 از موس و کیبورد پشتیبانی میکنه ولی متاسفانه فقط تعداد کمی از بازی ها قابلیت استفاده از موس و کیبورد رو پشتیبانی میکنن توی کنسول ها و اکثر بازی ها این قابلیت رو ندارن. ولی میتونید از موس و کیبورد تو سیستم و منو ها استفاده کنید

همراه اول که هنوز هست یک ماهه ۱ تا ۱۱ نامحدود
برای من همراه اول سرعتش از ١-٢ مگ بر ثانیه بیشتر نمیره ولی ایرانسل سرعتش به ۶ تا ٩ مگ هم میرسه

Attachments

• Love
Reactions: Rohshen

kzk1381

کاربر سایت
Dec 31, 2017
154
آقا سلام من ماه پیش یه PS4 SLIM نو گرفتم مدل Jet black-CUH2216B . حالا میخوام بدونم تولیدش مال چه سال و چه ماهی هستش . توی سایت ها گفته بودن‌پشتشو نگاه کنید و مثلا اگه فلان عدد روش نوشته بود مال این سه ماه از ساله ‌. ولی من دستگاه خودم رو پیدا نکردم و متوجه نشدم .عکسش هم میذارم اگه کسی میدونه بگه که مال چه سال و چه ماهی هستش .. 191620

arefkia

کاربر سایت
Mar 24, 2018
4
برای من همراه اول سرعتش از ١-٢ مگ بر ثانیه بیشتر نمیره ولی ایرانسل سرعتش به ۶ تا ٩ مگ هم میرسه
ممنون از پاسخ، ولی متاسفانه نمیدونم چرا بسته ایرانسل نامحدود 3 ساعتش مثله سابق نیستش برای من و اینکه سمت ما همراه اول زیاد جواب نیست...

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,491
آقا سلام من ماه پیش یه PS4 SLIM نو گرفتم مدل Jet black-CUH2216B . حالا میخوام بدونم تولیدش مال چه سال و چه ماهی هستش . توی سایت ها گفته بودن‌پشتشو نگاه کنید و مثلا اگه فلان عدد روش نوشته بود مال این سه ماه از ساله ‌. ولی من دستگاه خودم رو پیدا نکردم و متوجه نشدم .عکسش هم میذارم اگه کسی میدونه بگه که مال چه سال و چه ماهی هستش ..View attachment 191620
روی برچسب‌های پشت یا زیر کنسول یه DATE CODE باید باشه. اونو بگو چیه

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,520
نام
soheil
سلام
برای یکی از اقوام قرار یک ps4 دست دوم بگیرم
cuh-1215a فکر کنم فت هست
این سری خرابی یا چیز خواستی نداره ؟و اینکه چند بگیرم خوبه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
13,681
نام
مصطفی682سابق
سلام
برای یکی از اقوام قرار یک ps4 دست دوم بگیرم
cuh-1215a فکر کنم فت هست
این سری خرابی یا چیز خواستی نداره ؟و اینکه چند بگیرم خوبه
آخرین سری فت از بقیه فت ها بهتره ولی اگه اسلیم بتونید بگیرید بهتره، در هر صورت پاتو بکش کنار جوری نشه دوروز دیگه عیبی پیدا بشه یقه تو رو بگیرن

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,520
نام
soheil
آخرین سری فت از بقیه فت ها بهتره ولی اگه اسلیم بتونید بگیرید بهتره، در هر صورت پاتو بکش کنار جوری نشه دوروز دیگه عیبی پیدا بشه یقه تو رو بگیرن
آخه این مورد مال یکی هست زیاد بازی نکرده
الان این آخرین سری هست ؟
و اینکه چند بگیرم خوبه ؟

heath_ledger

کاربر سایت
Jan 16, 2011
59
نام
در نقش javadth
سلام دوستان

دوست من 1 ماهی هستش که ps4 خریده

میخوام بدونم اگه متصل بشیم به اینترنت مشکلی براش پیش میاد ؟ چطوری بفهمم که مثلا هک شده یا آنلاک شده

jalal_immortal

کاربر سایت
Aug 8, 2019
9
سلام دوستان
من یه اسیلم 1 ترا دارم میخام ببینم میتونم هاردش رو 2 ترا کنم داخلی و اینکه خودم میتونم یا باید بدم بیرون برام انجام بدن و در این راستا چه پیشنهاداتی دارید
ممنون و تشکر

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,685
نام
علی متالیکا
سلام دوستان
من یه اسیلم 1 ترا دارم میخام ببینم میتونم هاردش رو 2 ترا کنم داخلی و اینکه خودم میتونم یا باید بدم بیرون برام انجام بدن و در این راستا چه پیشنهاداتی دارید
ممنون و تشکر
خودت میتونی انجام بدی و اصلا نیاز نیست بدی بیرون. هارد رو که انداختی رو کنسول فقط باید سیستم عامل مربوط به ریجن دستگاه رو دانلود کنی و بزنی رو فلش متصل کنی به کنسول و سیستم عامل رو روی هارد نصب کنی
این لینک برای ریجن 1 (امریکاست)
PS4: Upgrade HDD

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
162
نام
حامد
سلام کسی ادرس فروشگاه یا سایت که دسته ps4 اورجینال داره لطفا پیام بده

sisiasal

کاربر سایت
Nov 4, 2014
7
سلام به همه دوستان
دو تا سوال داشتم: 1- بازی ریختم روی دستگاه (هکی و دیگه به اینترنت وصل نمی شوم) چشور بازی ها را آپدیت کنم؟ 2- می شود از 10 تا بازی که الان نصبه چند تا را پاک کنم بازی های جدید نصب کنم؟
ببخشید من بازی ها را یکسال پیش دادم بیرون ریختند و کلا بوق بوقم تو این داستانها.
خدایی 2800 صفحه را هم نمیشه خوند.
با تشکر فراوان

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
286
سلام به همه دوستان
دو تا سوال داشتم: 1- بازی ریختم روی دستگاه (هکی و دیگه به اینترنت وصل نمی شوم) چشور بازی ها را آپدیت کنم؟ 2- می شود از 10 تا بازی که الان نصبه چند تا را پاک کنم بازی های جدید نصب کنم؟
ببخشید من بازی ها را یکسال پیش دادم بیرون ریختند و کلا بوق بوقم تو این داستانها.
با تشکر فراوان
سلام.
1 - نمیتونی آپدیت کنی. برای آپدیت کردن باید وصل بشی به نت که خب هکی معمولا به محض اتصال به اینترنت بازی ها قفل میشن
2 - میتونی پاک کنی اما برای اضافه کردن بازی جدید باز هم باید به اینترنت وصل بشی که مساوی است با قفل شدن بازی ها دیگه. اگر خیلی آدم خوش شانسی باشی 1 درصد شاید بازی هات قفل نشه.

• Like
Reactions: sisiasal

Mdiesm

کاربر سایت
Apr 12, 2019
50
نام
حمزه
سلام به همه دوستان
با تشکر فراوان
بازی ها رو با اکانت هکی ریختی یا اینکه کنسولت هک شده اس؟
روی هر بازی دکمه آپشن یا همون استارت روی دسته رو بزن گزینه delete برات میاد اونو بزنی پاک میشه
اگه بازی هات اکانت هکی باشن باید اکانت هکی بخری بزنی رو دستگاه بعد از لیست بازی های موجود توی اکانت هر بازی رو دانلود کنی که لازمه به اینترنت وصل بشی
اگرم کنسولت هک شده باشه (جیلبریک شده) نیازی نیس اکانت بخری و به نت وصل بشی فقط کافیه بازی رو از انترنت دانلود کنی بریزی روی هارد اکسترنال، هارد رو وصل کنی به دستگاه از قسمت install package هر بازی رو نصب کنی

• Like
Reactions: sisiasal

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟