هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

alishirazi24

عضو جدید
Apr 27, 2020
1
سلام رفقا یه سوال خواهشا سریع جواب بدید
.
من میخوام برای Ps4 خودم بازی GTA SAN ANDREAS رو بریزم
(کنسولم بازی هکی روش ریخته شده) توی اینترنت هم میگردم میگه دانلود کن رو فلش و یجا تو تنظیمات دستگاهت نوشته DEBUG SETTING و بازی رو از اونجا نصب کن
خواهشا راهنمایی ام کنید
تشکر??

farzad_angel

کاربر سایت
Feb 2, 2007
210
دستگاه را پس از مدت ها روشن کردم دستش هی r2 میزنه بازش کردم تمیز کردم پیچ ها رو نبستم مشکلی نداشت پیچ ها را میبندم هی r2 میزته انگار فشار به قسمتیش بیاد کسی میتونه کمک کنه بفهمم مشکل از کجاست
ممنون میشم راهنمایی کنید چون دسته خیلی نو و کم کارکرد هست

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,427
نام
علی
اگه سمت غرب هستی اتوبان جلال زیر پل یادگار پاساژ پاسارگاد
یه بار بیشتر نبردم پیششون به نظر خوب میومدن همونجا جلوی خودم درست کردن تحویل دادن
جنوب شرقم:| ولي ميرم مشكلي نيست. تشكر كه كمك كردي فقط يه چندتا سوال ديگه هم بپرسم اگر ميشه كمك كن باز و تشكر. دسته فت بردي يا اسليم؟ كي بردي؟ و چندوقت كار كرد؟ يا داره كار ميكنه؟ تشكر.

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
جنوب شرقم:| ولي ميرم مشكلي نيست. تشكر كه كمك كردي فقط يه چندتا سوال ديگه هم بپرسم اگر ميشه كمك كن باز و تشكر. دسته فت بردي يا اسليم؟ كي بردي؟ و چندوقت كار كرد؟ يا داره كار ميكنه؟ تشكر.
خواهش میکنم
دسته اسلیم بودش جهت سمت راست قابلیت انعطاف خودشو از دست داده بود فشار میدادی گیر میکرد دیگه بالا نمیومد
یک ماه قبل عید درست تو جریان شروع کرونا بودش بردم تا الانم خوب کار کرده

• Like
Reactions: J. Constantine

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بچه ها اکانت های ظرفیتی خطر بن دارن؟

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
اکانت ظرفیتی اگه از ادم مطمئن خریداری شده باشه خیر
ولی اگه از هر جایی بخری ممکنه طرف با کارت بانکی هکی خریداری کرده باشه بازیارو وکلا کنسولتم بن میشه
من خودم قبلا به این ظرفیتیا اعتمادی نداشتم ولی چند ماهیه دارم استفاده میکنم و راضیم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
من میخوام با ساپورت پلی استیشن صحبت کنم بعد سوالهای bot میخواد که وصلم کنه برای صحبت , بلاک میشم ! وی-پی-ان سرور آمریکا هم میزنم . نمیشه .
راهی هست ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
من میخوام با ساپورت پلی استیشن صحبت کنم بعد سوالهای bot میخواد که وصلم کنه برای صحبت , بلاک میشم ! وی-پی-ان سرور آمریکا هم میزنم . نمیشه .
راهی هست ؟
منم دقیقا همین مشکلو دارم و شدیدا به مشکل خوردم هرکاری میکنم نمیتونم وصل بشم کسی راه حلی داره بگه ?‍♂️?‍♂️

• Like
Reactions: Little John

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,461
نام
امین

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دفعه اول هست که اکانت اشتراکی گرفتم و خیلی در جریان نیستم.راهی هست که بشه تروفی هارو توی اکانت خودم به دست بیارم؟
اگه ظرفیت یک یا دو گرفتید میتونید رو اکانت خودتون بازی کنید و رو اکانت خودتونم تروفیارو بگیرید اگه ظرفیت 3 هست نمیتونید

• Like
Reactions: GHOST OF SPART

Paradise GameHouse

عضو جدید
Apr 29, 2020
2
نام
سید وحید پایتختی
سلام دوستان
۱) از کجا میتونم بفهمم اکانتی که فروشگاه روی کنسولم نصب کرده، ظرفیتی هست یا اکانت هکی؟
چون گفته به اینترنت وصل نشم

و اینکه بعد اینکه فهمیدم کدوم مدل هست
۲) راهی هست هنگام نصب بازی جدید بازی‌های قبلیم نرن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر