هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mojy_star

کاربر سایت
Mar 7, 2015
4
سلام
من بازی Fallout 4 رو گرفتم و آپدیت 1.29 رو دانلود کردم ولی Install نمیشه کرد و پیغامش اینه که ورژن دستگاه باید آپدیت بشه برای نـصــب آپدیت بازی . ورژن دستگام 5.55 هست و نمیخوام آپدیتش کنم ... راهی هست آپدیت فالوت 4 رو Install کنم ؟!

کسی نمیدونه بدون آپدیت 6.20 چگونه آپدیت بازی رو Install کنم ...روش نوشته Ready to install ولی رو آپدیت دانلود شده بازی تو قسمت Downloads کلیک میکنم گزینه ای به اسم Install نداره و فقط Start داره و Cancel and Delete ... و Start رو میزنم میخواد آپدیت 6.20 رو دانلود کنه ! کسی میدونه چی کار کنم ؟

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
کسی نمیدونه بدون آپدیت 6.20 چگونه آپدیت بازی رو Install کنم ...روش نوشته Ready to install ولی رو آپدیت دانلود شده بازی تو قسمت Downloads کلیک میکنم گزینه ای به اسم Install نداره و فقط Start داره و Cancel and Delete ... و Start رو میزنم میخواد آپدیت 6.20 رو دانلود کنه ! کسی میدونه چی کار کنم ؟
نمیشه همچین کاری کرد چون اول اینکه دیتای بازی هکی با اورجینال فرق میکنه دومن اپدیت بازی رو فریمور 5.05 قابل اجرا نیست به احتمال زیاد

mojy_star

کاربر سایت
Mar 7, 2015
4
نمیشه همچین کاری کرد چون اول اینکه دیتای بازی هکی با اورجینال فرق میکنه دومن اپدیت بازی رو فریمور 5.05 قابل اجرا نیست به احتمال زیاد

من کنسولم هکی نیست و آپدیت دستگام 5.55 هست . بازی رو هم دیسکش رو گرفتم و آپدیتش رو با اینترنت دانلود کردم ولی مشکل این جاست که آپدیت بازی رو Install نمیکنه ییعنی گزینه ی Install نداره !

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
من کنسولم هکی نیست و آپدیت دستگام 5.55 هست . بازی رو هم دیسکش رو گرفتم و آپدیتش رو با اینترنت دانلود کردم ولی مشکل این جاست که آپدیت بازی رو Install نمیکنه ییعنی گزینه ی Install نداره !
هیج راهی نداره ، یا باید بدون آپدیت بازی کنی ، یا اینکه فرمویر رو آپدیت کنی

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
سلام بچه ها هیچ راهی ندارید واسه اینکه دسته تو دست عرق نکنه؟
از این روکش ها هم گرفتم اما بعد چندوقت خود اوناهم چرب میشه
از این مدلا تو ایران ندیدید؟

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
ed26c21c539ed50e076fa7e970c1bf1a.jpg

raminlove

کاربر سایت
Nov 17, 2010
229
نام
mehdi
سلان عزیز من یک مشکلی داشتم نمیدونم اینجا باید بپرسم یا نه من وقتی دیسک اول بازی red dead2 میزارم یکم از نصبش میگذره ارور an error has occurred میده علتش چیه

Hadiomid

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2
سلام من ps4 رو به tv وصل میکنم فقد صفحه تیره میشه فقد مدل tv هم 40 bx400 هستش کسی هست بدونه چه جور درستش کرد
رو tv های دیگه هیچ مشکلی نداره

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
سلام به همگی
دوستان یک سوال ، من دیتای یه بازی رو توی کنسول دارم اما بازی قفل شده . حالا می خوام دوباره اون بازی رو بگیرم ولی نمی دونم دیتای اون بازی ای که من دارم واسه ریجن 1عه یا 2 .
و از اونجایی هم که نمی خوام ریجن اشتباه رو بخرم تا دوباره مجبور نشم بازی رو از دانلود کنم ، هیچ راهی نیست بفهمم این دیتایی که دارم واسه کدوم ریجنه ؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام بچه ها هیچ راهی ندارید واسه اینکه دسته تو دست عرق نکنه؟
از این روکش ها هم گرفتم اما بعد چندوقت خود اوناهم چرب میشه
از این مدلا تو ایران ندیدید؟
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
راه حلی واسه اون ندارم ، ولی با این دستمالهای آشپزخونه ای که بهش میگن نانو یه مقدار خیلی خیلی کم نم بزنی به دستمال (مثلا آب اسپری کنی بهش) ، دسته قشنگ تمیز میشه . روزی یه بار کافیه.

ehsan 360

کاربر سایت
Aug 31, 2010
45
سلام
دوستان من یه اکانت تو origin ساختم و Apex Legends رو دانلود کردم.
حالا که دانلود تموم شده میره تو بازی بعد ارور میده که نمیتونه به سرورهای EA وصل بشه
می خواستم ببینم کسی همچین مشکلی رو داره. Fortnite و Warface رو بدون مشکل بازی میکنم Apex نمیشه.
ایمیلی که تو اوریجین باهاش اکانت ساختم با ایمیل PSN فرق داره، دلیل کانکت نشدنش خودم بعید میدونم این باشه
الان EA ایران رو تحریم کرده؟
با تغییر DNS میشه رفت تو بازی؟کسی DNS سراغ داره؟
مرسی کسی کمک کنه

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام
حالا که دانلود تموم شده میره تو بازی بعد ارور میده که نمیتونه به سرورهای EA وصل بشه
می خواستم ببینم کسی همچین مشکلی رو داره. Fortnite و Warface رو بدون مشکل بازی میکنم Apex نمیشه.
ایمیلی که تو اوریجین باهاش اکانت ساختم با ایمیل PSN فرق داره، دلیل کانکت نشدنش خودم بعید میدونم این باشه
مرسی کسی کمک کنه
دوست عزیز تاپیک های بازی رو دنبال کنید میبیند همه مشکل دارن و شما تنها نیستن
مشکل هم معلوم نیست چیه با تغییر dns هم درست نمیشه

Apex Legends | PC

• Like
Reactions: ehsan 360

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام
مرسی کسی کمک کنه
دوست من طبق تحقیقات و پیگیری های وزارت ارتباطات مشکل اینه که بازی توسط سرورهای آمازون با بازی ارتباط پیدا میکنه و چون آمازون ما رو تحریم کرده نمیتونیم وصل بشیم. حالا اگه تو آینده الکترونیک آرتز سرورهای دیگه راه‌اندازی نکنه نمیتونیم کلا بازی کنیم. البه اینم بگم با چیلتر شکن های پولی میشه بازی کرد که اونم پینگ رو خراب میکنه

• Like
Reactions: ehsan 360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر