هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

من ps4 هک شده دارم
بازی هکی just dance رو دانلود کردم
واسه این بازی نیازه که app موبایل این بازی گرفته شه و کنسول و موبایل جفتشون به یک وای فای مشترک متصل بشن.
آیا این اتصال کنسول به وای فای باعث از بین رفتن هک کنسولم میشه؟

من ps4 هک شده دارم
بازی هکی just dance رو دانلود کردم
واسه این بازی نیازه که app موبایل این بازی گرفته شه و کنسول و موبایل جفتشون به یک وای فای مشترک متصل بشن.
آیا این اتصال کنسول به وای فای باعث از بین رفتن هک کنسولم میشه؟

بازی قفل میشه هک کنسولتون از بین نمیره

با سلام
این روش رو توی یکی از فروشگاها دیدم و میدونم فقط و فقط روی ورژن 6.20 قابل اجراست .داشتم میدیدم چطور داره این کار رو میکنه که دیدم قسمت DNS یک کدی وارد کرد و بعداز تایید کد DNS وارد صفح ای شد که حدودا هشت عدد شمایل قرمز و مشکی رنگ بود اوکی کرد.خلاصه هر چی که هست به کد DNS ختم میشه.

با سلام
این روش رو توی یکی از فروشگاها دیدم و میدونم فقط و فقط روی ورژن 6.20 قابل اجراست .داشتم میدیدم چطور داره این کار رو میکنه که دیدم قسمت DNS یک کدی وارد کرد و بعداز تایید کد DNS وارد صفح ای شد که حدودا هشت عدد شمایل قرمز و مشکی رنگ بود اوکی کرد.خلاصه هر چی که هست به کد DNS ختم میشه.
Domain Name System آدرسه که احتمالا از اون آدرس (که به احتمال قوی کامپیوتر خودش بوده) دیتا بازی رو دانلود کرده...

مگه روش انتقال دیتای بازی از طریق لن فقط واسه کنسولهای هک شده نیست؟
نمیدونم فقط میدونم روی ورژن 6.20 داره با 200هزار تومان تمام بازیهای 2019 رو نصب میکنه ...

مگه روش انتقال دیتای بازی از طریق لن فقط واسه کنسولهای هک شده نیست؟
نمیدونم فقط میدونم روی ورژن 6.20 داره با 200هزار تومان تمام بازیهای 2019 رو نصب میکنه ...
نه
شما بازی دیجیتالی کاملا قانونی روی اکانت خودت بخری هم میتونی با لن از کامپیوترت دیتاشو انتقال بدی به کنسول
من خودم دو تا از بازیام رو اینجوری دانلود کردم

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM
دوستان یه اتفاق جالب افتاده!چند وقت پیش من یه اکانت هکی پلاس گرفتم که فرداش پاکش کردم.بعد خودم از این اکانت 14 روزه های پلاس ساختم و استفاده کردم تا اینکه 14 روز
تموم شد ولی در کمال تعجب همچنان پلاس دارم و بازیهایی مثل فیفا آنلاینش و رینبو رو بازی میکنم!!چجوری میشه؟
در حالیکه رو هیچ کدوم از اکانت هایی که دارم علامت پلاس نیست!

دوستان یه اتفاق جالب افتاده!چند وقت پیش من یه اکانت هکی پلاس گرفتم که فرداش پاکش کردم.بعد خودم از این اکانت 14 روزه های پلاس ساختم و استفاده کردم تا اینکه 14 روز
تموم شد ولی در کمال تعجب همچنان پلاس دارم و بازیهایی مثل فیفا آنلاینش و رینبو رو بازی میکنم!!چجوری میشه؟
در حالیکه رو هیچ کدوم از اکانت هایی که دارم علامت پلاس نیست!
باگ پلاس

سلام
دسته من نورش یا همون light bar خیلی کم رنگه الان هم کاملا بی رنگ شده یعنی انگار خاموشه دسته
ولی دسته سالمه و هنوز داره کار میکنه
این میشه کاریش کرد یا نشون از اینه دسته اخر عمرشه ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or