هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام
دسته من نورش یا همون light bar خیلی کم رنگه الان هم کاملا بی رنگ شده یعنی انگار خاموشه دسته
ولی دسته سالمه و هنوز داره کار میکنه
این میشه کاریش کرد یا نشون از اینه دسته اخر عمرشه ؟
ال ای دیش خراب شده میشه عوضش کرد یه قطعه است در میارن و یکی دیگه میذارن روش ولی نمیدونم گیرت میاد اونجا یانه

ال ای دیش خراب شده میشه عوضش کرد یه قطعه است در میارن و یکی دیگه میذارن روش ولی نمیدونم گیرت میاد اونجا یانه
اگه خراب باشه مشکلی واسه دسته پیش میاد؟
منظورم اینه تعمیر کردنش الزامیه یا اختیاری؟
من مشکلی با بی رنگ بودنش ندارم اگه به دسته صدمه نزنه...

• Like
Reactions: se.phi.roth
اگه خراب باشه مشکلی واسه دسته پیش میاد؟
منظورم اینه تعمیر کردنش الزامیه یا اختیاری؟
من مشکلی با بی رنگ بودنش ندارم اگه به دسته صدمه نزنه...
نه هیچ مشکلی نداره اکه اینطوری راحتی.
البته تعویضش هم راحته و سوکت داره که در میارن و یکی دیگه میندازن.

دوستان یه سوال :
تفاوت بین مدل معمولی و pro تو کیفیت تصویر و رزولوشن چقدره؟ مخصوصا تو بازی های جدید مثل red dead 2 , spiderman
من تو یوتیوب یه تعداد مقایسه بین نسخه معمولی و پرو ازین بازیا دیدم با کیفیت 4k هم دانلود کردم اما بنظرم خیلی تفاوت چندانی ندارند! برای من در حدی نیست که خیلی معلوم باشه. تو خودم قایسه هم تا 800 درصد زوم میکرد اونجا میشد یه فرقایی دید!
من مدل فتم رو فروختم که پرو بگیرم خورد به این گرونیا الان موندم کدومو بگیرم.
الان ازرزشش رو داره پرو بگیرم؟ تلوزیونم هم oled 4k هستش.

سلام، دو سوال از اساتید داشتم
بنده یک کنسول کپی خور ps4 دارم، حدود ۲۰ تا بازی روش نصب بود
امروز اومدم rebuild database زدم که مثلا لگ های بازیها برطرف بشه
بعد از بالا اومدن، همه بازیها ناپدید شدن
در حالی که ظرفیت هارد مثل قبل پر هست
آیا نظری دارید که چه باید کرد؟ بازیها پاک شدن !؟
و اینکه میخوام به اینترنت وصل بشم برای انجام کپی خور (چون اونم پریده) سریع میخواد آپدیت بشه، در حالی که گزینه آپدیتش رو غیرفعال کردم !
اگر راهنمایی بفرمائید ممنون میشم

سلام

برای اینکه مشکلی برای سیو بازی ها پیش نیاد، یکسان بودن ریجن اکانت ها کافیه یا باید کد بازی ها هم یکی باشه ؟
این مشکل اصولا تو ریجن 2 اتفاق می افته چون اصولا بازی های ریجن 2 گاها چند کده هستن برخلاف ریجن 1
میخواستم بدونم اگه من یه بازی رو با اکانت انگلیس برم و اون اکانت از بین بره و بخوام بقیشو با اکانت مثلا آلمان برم سیو ها دیگه به درد نمیخوره ؟

سلام

برای اینکه مشکلی برای سیو بازی ها پیش نیاد، یکسان بودن ریجن اکانت ها کافیه یا باید کد بازی ها هم یکی باشه ؟
این مشکل اصولا تو ریجن 2 اتفاق می افته چون اصولا بازی های ریجن 2 گاها چند کده هستن برخلاف ریجن 1
میخواستم بدونم اگه من یه بازی رو با اکانت انگلیس برم و اون اکانت از بین بره و بخوام بقیشو با اکانت مثلا آلمان برم سیو ها دیگه به درد نمیخوره ؟
سلام.
کد CUSA هر گیم مهمه ! تو استور هر کشور هم که با کامپیوتر بری کد CUSA اون بالا تو آدرسش نوشته. اونا باید یکی باشه.
اگه روی اکانت خودت ادامه بدی میشه یعنی بازیو با اکانتی که توش سیو داری share کنی (همون اکانت ظرفیتی یا مثلا اکانت هکی).
چون هر سیو فقط با همون اکانت رمزگشایی میشه و روی سایر اکانتها کار نمیده اصلا مهم نیست که دیسک باشه یا دیجیتال فقط اکانتی باشه که باهاش سیو کردی و کد cusa اش یکی باشه. تا اونجایی که من بصورت تئوری میدونم اینطوری جوابه.

آخرین ویرایش:
سلام
دسته من نورش یا همون light bar خیلی کم رنگه الان هم کاملا بی رنگ شده یعنی انگار خاموشه دسته
ولی دسته سالمه و هنوز داره کار میکنه
این میشه کاریش کرد یا نشون از اینه دسته اخر عمرشه ؟
از تنظیمات کم نکردی که؟

Sent from my TA-1004 using Tapatalk

اپدیت کنسول که به نت وصله به صورت خودکار انجام میشه ؟!
من اگر بخوام اکانت هکی بریزم،به ناچار باید به نت وصل بشم،ایا در این صورت کنسول آپدیت میشه به ورژن های بالاتر!؟
الان یک ساله کنسولم خاموشه و به انتظار هک هستم [-(

اپدیت کنسول که به نت وصله به صورت خودکار انجام میشه ؟!
من اگر بخوام اکانت هکی بریزم،به ناچار باید به نت وصل بشم،ایا در این صورت کنسول آپدیت میشه به ورژن های بالاتر!؟
الان یک ساله کنسولم خاموشه و به انتظار هک هستم [-(
آره اصن اکانت هکی بخوای بزنی ، بدون جدیدترین ورژن نمیشه زد. بیخودی آنلاین نشو که چون آپدیت میاد تو لیست دانلودات. فقط دیسک بازیایی رو میتونی بخری که به ورژن الانت بخوره.

دوستان یه سوال :
تفاوت بین مدل معمولی و pro تو کیفیت تصویر و رزولوشن چقدره؟ مخصوصا تو بازی های جدید مثل red dead 2 , spiderman
من تو یوتیوب یه تعداد مقایسه بین نسخه معمولی و پرو ازین بازیا دیدم با کیفیت 4k هم دانلود کردم اما بنظرم خیلی تفاوت چندانی ندارند! برای من در حدی نیست که خیلی معلوم باشه. تو خودم قایسه هم تا 800 درصد زوم میکرد اونجا میشد یه فرقایی دید!
من مدل فتم رو فروختم که پرو بگیرم خورد به این گرونیا الان موندم کدومو بگیرم.
الان ازرزشش رو داره پرو بگیرم؟ تلوزیونم هم oled 4k هستش.
تو تاپیک خود بازی بپرس ولی باتوجه به اینکه اخرنسله و یه سال دیگه ps5میاد زیاد توجیه نداره

• Like
Reactions: x23are

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or