هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Shao679

کاربر سایت
Mar 11, 2018
4
سلام دوستان
من یک اکانت دارم که باهاش چندتا بازی ديجيتالي خریدم حالا میخوام اکانتم رو روی دو تا کنسول دیگه هم فعال کنم،ایا شدنی هست؟ هر سه کنسول می تونن انلاین بشن؟سه کنسول می تونن باهم انلاین بازی کنن؟در ضمن اکانت مال خودم هست و بازی ها کاملا قانونی خریداری شدن
ممنون

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
سلام دوستان
من یک اکانت دارم که باهاش چندتا بازی ديجيتالي خریدم حالا میخوام اکانتم رو روی دو تا کنسول دیگه هم فعال کنم،ایا شدنی هست؟ هر سه کنسول می تونن انلاین بشن؟سه کنسول می تونن باهم انلاین بازی کنن؟در ضمن اکانت مال خودم هست و بازی ها کاملا قانونی خریداری شدن
ممنون
لطفا قبل از سوال پرسیدن از گوگل کمک بگیرید سریعتر به جواب میرسید

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
تو گوگل سرچ کردم ولی به جواب درستی نرسیدم،شما اگر بلدید لطفا راهنماییم کنید
سه ظرفیت وجود داره
ظرفیت اول فقط آفلاین هست و اگر به اینترنت وصل بشه بی چون و چرا قفل میشه بازی
ظرفیت دوم انلاین و افلاین و دسترسی آزاد به کاربر میده
ظرفیت سوم هم فقط آنلاین روی اکانتی که روش بازیها خریداری شده

Shao679

کاربر سایت
Mar 11, 2018
4
من
سه ظرفیت وجود داره
ظرفیت اول فقط آفلاین هست و اگر به اینترنت وصل بشه بی چون و چرا قفل میشه بازی
ظرفیت دوم انلاین و افلاین و دسترسی آزاد به کاربر میده
ظرفیت سوم هم فقط آنلاین روی اکانتی که روش بازیها خریداری شده
منظور از ظرفيت اول چیه؟ ببخشید من چون تازه کنسول گرفتم با واژگان آشنا نیستم

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
اقا لطفا سایتی واسه خرید مبدل موس و کیبورد واسه PS4 میشناسید معرفی کنید من اصلا عادت ندارم به دسته هر سایتی هم میرم اون مدلهای Xim4 و Huri اینا ناموجوده .. واسه انلاین هم نمیخوام لازم نیست بهترین مدل هم باشه که لگ نداشته باشه کلا یه سری بازی های انحصاری رو فقط میخوام تموم کنم و بازی های اصلیم با پی سی هست.. خواهشا نگید برو با دسته عادت کن

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
بیشتر توضيح بدید لطفا
الان من یه اکانت دارم،اگه اکانت رو روی دو دستگاه دیگه فعال کنم اکانت من میشه ظرفيت اول؟
شما قانونا اکانتت رو فقط روی دو دستگاه میتونی شیر کنی خودت و یکی دیگه یعنی سه تا نمیشه. اون قضیه ظرفیت ها جداست و مربوط به خرید بازی هست. شما وقتی بازی دیجیتالی میخری میتونه ظرفیت یک باشه که فقط باهاش میشه آفلاین بازی کرد میتونه ظرفیت دو باشه که هم آنلاین و هم آفلاین میتونی بازی کنی میتونه ظرفیت سه باشه که فقط آنلاین میتونی بازی کنی (یعنی تا به نت وصل نباشی نمیتونی بازی کنی نه اینکه حتما بازی آنلاین باشه). مسلما قیمت این ظرفیت‌ها متفاوته و دو گرونترین و کاملترین هست.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

• Like
Reactions: barpapapa

cofenet.saadi

کاربر سایت
Mar 12, 2018
1
سلام بنده این ها رو متوجه شدم لطفا ببینید درست متوجه شدم؟

درباره اکانت ها

ظرفیت اول : وارد اکانت میشویم ====< اکانت رو اکتیو میکنیم ====< بازی ها رو تو لیست دانلود میاریم ====< اکانت رو ساین اوت میکنیم ====< روی یوزر (اکانت) رمز ورود میزاریم (تا دیگه وارد اکانت نشویم) ====< سپس اکانت رو log off می کنیم و دیگر هیچ وقت وارد این اکانت نمیشویم و ادامه دانلود و همچنین در نهایت اجرای بازی ها رو با اکانت PSN که خودمون ساختیم انجام می دهیم.

ظرفیت دوم: وارد اکانت میشویم ====< اکانت رو اکتیو میکنیم ====< بازی ها رو تو لیست دانلود میاریم ==== < دیتای بازی ها رو کامل کپی میکنیم ====< و از بازی کردن چه در صورت متصل بودن کنسول به نت و چه در صورت متصل نبودن کنسول به نت لذت ببریم . (بدون ترسیدن از قفل شدن بازی و ترس از بن شدن کنسول)

همچنین می توانیم بازی های مورد علاقه خود را مانند (fifa18) رو با دوستان خود یا کسانی که نمیشناسیم از طریق اینترنت به صورت گروهی یا متقابل بازی کرد لازمه این کار حتما حتما حتما فعال کردن پلاس روی اکانت خودمون یا سایر اکانت های موجود در کنسول است می باشد.

ظرفیت سوم : وارد اکانت میشویم ====< اکانت رو اکتیو نمیکنیم ====< بازی ها رو تو لیست دانلود میاریم ==== < دیتای بازی ها رو کامل کپی میکنیم ====< و از بازی کردن فقط در صورت متصل بودن کنسول به نت ، بدون ترسیدن از قفل شدن بازی و ترس از بن شدن کنسول لذت ببریم . (در صورتی که به نت وصل نباشیم بازی قفل است و پس از وصل شدن به نت قفل بازی برداشته میشود)

همچنین می توانیم بازی های مورد علاقه خود را مانند (fifa18) رو با دوستان خود یا کسانی که نمیشناسیم از طریق اینترنت به صورت گروهی یا متقابل بازی کرد لازمه این کار حتما حتما حتما فعال کردن پلاس روی اکانت خودمون یا سایر اکانت های موجود در کنسول است می باشد.

• Like
Reactions: Arsinn

Ehsawn

کاربر سایت
Mar 13, 2018
1
سلام دوستان من دیروز آپدیت ۵.۵۰ سونی رو روی ps4 ام آپدیت کردم امروز که دستگاه رو روشن کردم توی منو یا حتی توی همه بازیا یه کندی و لگی حس میکنم حتی یه حالت نویز کمی هم داره ! میتونید راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

ADELANTEAMIR

کاربر سایت
Nov 17, 2010
116
نام
امیر
سلام دوستان من دیروز آپدیت ۵.۵۰ سونی رو روی ps4 ام آپدیت کردم امروز که دستگاه رو روشن کردم توی منو یا حتی توی همه بازیا یه کندی و لگی حس میکنم حتی یه حالت نویز کمی هم داره ! میتونید راهنمایی کنید مشکل از کجاست؟

منم آپ کردم همچین مشکلی نداشتم....آیا این مشکل که میگین واضح پیداس یا باید دقت کنیم تا متوجه بشیم؟

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
دوستان این ps store چه بلایی سرش آوردن دوباره ؟! شیلتر شده ؟!
میخوام این dlc جدید اساسین اوریجینز رو دانلود کنم از استور انگلستان، سر 3 گیگ ارور داده قطع میشه، هر چی هم resume میزنم نمیشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mdanger

کاربر سایت
Jun 26, 2014
35
سلام ، دستگاه من دیسک رو کثیف میکنه،
بعد از یساعت بازی کردن پیغام میده که دیسک مشکل داره و باید از بازی خارج بشی ، بعد هم دیسک رو که نگاه میکنم میبینم کثیف شده و لکه دار شده.
راه حلی هست ؟

• Like
Reactions: se.phi.roth

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام ، دستگاه من دیسک رو کثیف میکنه،
بعد از یساعت بازی کردن پیغام میده که دیسک مشکل داره و باید از بازی خارج بشی ، بعد هم دیسک رو که نگاه میکنم میبینم کثیف شده و لکه دار شده.
راه حلی هست ؟
سلام
دیسک بلوری رو با خمیر دندان اول تمیزش کن بعد با اب بشورش و با دستمال عینک دوباره هم خشکش کن و هم تمیزش کن
بعد بذار ببین باز ارور میده یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر