هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
365
اقا مدل فت cuh1215a که میشه 500 گیگ با یک دسته رو باید چند بخرم...مال یکی از اشناها هست....فقط فوتبال باهاش بازی میکرده الان میخواد بفروشه....قیمت منصفانه چنده ازش بردارم؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
1,753
نام
milad
اقا مدل فت cuh1215a که میشه 500 گیگ با یک دسته رو باید چند بخرم...مال یکی از اشناها هست....فقط فوتبال باهاش بازی میکرده الان میخواد بفروشه....قیمت منصفانه چنده ازش بردارم؟
مونده به انصاف خودش و شما اگه سالمه 800 تا 850 اما اگه خط و..........داره 700 تا 750

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
365
مونده به انصاف خودش و شما اگه سالمه 800 تا 850 اما اگه خط و..........داره 700 تا 750

نه تمیزه....کلا خیلی کار نکرده ...شاید هفته ای 2-3 دفعه روشن شده یه موقع هم 2-3 ماه کلا نشده....در کل میخوام یه جور باشه که بعدا هم اگه جایی پرسید نگه ارزون بزخری کردم ازش....چون فامیل نزدیک هست.

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
1,753
نام
milad
نه تمیزه....کلا خیلی کار نکرده ...شاید هفته ای 2-3 دفعه روشن شده یه موقع هم 2-3 ماه کلا نشده....در کل میخوام یه جور باشه که بعدا هم اگه جایی پرسید نگه ارزون بزخری کردم ازش....چون فامیل نزدیک هست.
همون 850 خوبه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,403
نام
علی
  • Like
Reactions: aliahmadi2

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
836
نام
نويد
سلام دوستان من وان دارم و تنها دلیل این که با وجود نداشتن بازیهای خوب عوضش نکردم دستش هست. الان دسته onyx رو میدیدم خواستم ببینم اونایی که دارن راضی هستن؟ به خوبی دسته وان هست؟
اگه بدونم خوبه همین فردا ps4 میخرم:D

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
1,753
نام
milad
دوستان من امروز به دلایلی که همتون میدونین اکانت هکی رو گرفتم زدم بازی ها اومد رو اکانت خودم ؛پرسیدم گفتن هیچ ربطی به بن شدن اکانت اورجینال شما نداره چون قرار بر بن شدن باشه کنسول شما بن میشه که اونم احتمالش 1 درصده و در صورتیه که از اکانتی استفاده کنین که بازیاش با کریدیت کارت هکی خریداری شده یا به اطلاعات یا کیف پول طرف دست ببرین درست گفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من فقط بعد دانلود بازیا افلاین می مونم و بازی می کنم تا تموم شه و تروفی هاش ثبت شه
میدونم مال حرامه الان هم دارم خون گریه می کنم ولی چاره ای نیست

shayan1989

کاربر سایت
Sep 10, 2010
392
نام
shayan
بچه ها شرمنده سوالم جای اشتباهی میپرسم چون دیدم زده هر سوالی اومدم اینجا :D کسی روش انتقال بازی های ظرفیتی رو بلده؟ یعنی مثلا من چجوری میتونم بازی توی اکانت خودم بخرم و بدم به 2 نفر دیگه؟ باید یه اکانت جدید بسازم اکانته رو بدم بهشون بین خودشون شیر کنن ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر فعال
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان من وان دارم و تنها دلیل این که با وجود نداشتن بازیهای خوب عوضش نکردم دستش هست. الان دسته onyx رو میدیدم خواستم ببینم اونایی که دارن راضی هستن؟ به خوبی دسته وان هست؟
اگه بدونم خوبه همین فردا ps4 میخرم:D
سلام
بله خیلی خوب براش داره بازی میاد از بازی های انحصاریش که دیگه نگو و اگر هم پلاس داشته باشی میتوانی هر ماه بازی رایگان بگیری یا با پلاس تخفیف های خوبی داره و میتوانی تهیه کنی

بچه ها شرمنده سوالم جای اشتباهی میپرسم چون دیدم زده هر سوالی اومدم اینجا :D کسی روش انتقال بازی های ظرفیتی رو بلده؟ یعنی مثلا من چجوری میتونم بازی توی اکانت خودم بخرم و بدم به 2 نفر دیگه؟ باید یه اکانت جدید بسازم اکانته رو بدم بهشون بین خودشون شیر کنن ؟
سلام
ببین بهتر که یک اکانت بسازیت و اون اکانت رو بین خودتون شیر کنید و ازش بازی دانلود کنید و روی اکانت خودتون بازی رو اجرا کنید بهتر و خطرش هم کمتره

wwewwe

کاربر سایت
Jun 13, 2009
117
نام
احسان
سلام
من قصد خرید پلی‌استیشن دارم ولی درباره نحوه خرید بازی‌ها و اکانت‌های غیرقانونی اطلاعی ندارم
ممنون میشم اگه مختصر توضیحی بفرمائید یا که تاپیک خاصی که درباره بازی‌ها توضیح داده باشه رو معرفی کنین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر