هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام
من اگه یه بازی ریجن دو خریده باشم بعد بفروشم و همون بازی ریجن 1 بگیرم بازی باید دوباره نصب کنم یا نمیخواد و اینکه سیو بازی ریجن دو روی ریجن 1 رو اجرا میکنه یا نه
save هر ریجن برای همون ریجن هست

ارمان جان ممنون بابت جواب فقط یه سوال دیگه.داستان این اکانت های 14 روزه ژاپنی چیه؟؟
و اینکه کسی هست که قسمت اول سوال قبل منو پاسخ بده
بازم ممنون
میتونی هر 14 روز یه اکانت جدید بسازی و از 14 روزه استفاده کنی چون نیازی به وارد کردن اطلاعات Credit card نداره

آرمان جان راهی هست که با این که PS4 روی حالت Rest Mode یا خاموش هست ، اکانت آنلاین بمونه ؟ یعنی دوستان اد لیستم من رو آنلاین ببینند و اون دایره وضعیت قرمز نشه و آبی باشه به معنای آنلاین ؟

ممنون

اقا سلام عرض شد . یه چنتا سوال داشتم
اول از همه اینکه داستان این بازی های اشتراکی چیه؟
بعدش میشه فروخت؟ یا چی؟
اشتراکی ها رو میشه انلاین بازی کرد؟
یه توضیح کلی بدید ممنون میشم
بعدش هم اینکه اگه بازی رو دست دوم از کسی بخری میتونی انلاین بازی کنی؟؟
وقتی بازی رو تو دستگاه میزاری شروع به نصب میکنه درسته؟ برای بازی کردن به دیسک نیازه یا نه؟
داستان این اکانت پلاس چیه؟ یعنی برای انلاین بازی کردن نیاز به پول دادنه؟ مثل ایکس باکس لایو؟
ممنون
دوست خوبم بازیهای اشتراکی یا شیری رو ا استور میخرن بین سه نفر شیر میکنن که سونی با آپدیت جید جلوش رو گرفت الان فقط تا دو نفر شیر میشه ت بعضی سایتها اکانت رو میفروختن چون بازی داخل اکانته و اینجوری رد و بدل میکدن خوب واسه آنلاین زدن مشکلی نیست فقط اکانتی که بازی رو میخری دو نفر نمیتونن هم زمان بازی کنن منظورم یه اکانت رو دو دستگاه نمیشه وگرنه دونفر با اکانت مختلف میشه نمیدونم خوب بیان کردم یا نه

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من اکانتم واس آمریکاس ، واسه اینکه بخوام اکانت ژاپن درست کنم که ازون 14روز مجانی استفاده کنم میتونم کنارش یه اکانت دیگه درست کنم ؟؟؟؟ یعنی کنار اون اکانت آمریکام؟؟ یا اینکه باس اول اکانت امریکامو حذف کنم بعد اکانت ژاپنمو درست کنم؟؟؟
سواله بعدیمم اینکه کسی میدونه چجوری اون 14روز رایگان توو اکانت ژاپن فعال میشه ؟؟؟
دسته کنسول برای من مشکل پیدا کرده و به طور معمول شارژ نمیشه البته به نظر می رسه که شارژ انجام میشه اما روی مانیتور نشانگر شارژ شدن ثابت هست و انگار اصلا کابل به دستگاه وصل نیست.
می خواستم بدونم مشکل رو چطور حل کنم؟ ممکنه مشکل از اتصال باطری داخلی به برد باشه؟
اینم بگم که دسته ضربه خورده.

دوست خوبم بازیهای اشتراکی یا شیری رو ا استور میخرن بین سه نفر شیر میکنن که سونی با آپدیت جید جلوش رو گرفت الان فقط تا دو نفر شیر میشه ت بعضی سایتها اکانت رو میفروختن چون بازی داخل اکانته و اینجوری رد و بدل میکدن خوب واسه آنلاین زدن مشکلی نیست فقط اکانتی که بازی رو میخری دو نفر نمیتونن هم زمان بازی کنن
یعنی اگه یه بازی مثلآ DC و شریکی بگیرن بین خودشون شیر کنن همزمان نمیتونن آنلاین بازی کنن؟

یعنی اگه یه بازی مثلآ DC و شریکی بگیرکه بین خودشون شیر کنن همزمان نمیتونن آنلاین بازی کنن؟

همزمان میتونن بازی کنن ولی با اکانتهای جدا یکی حتما با اکانتی که بازی رو خریده باید بازی کنه یکی با اکانت دیگه ولی اون اکانت اصلی باید رو دستگاهش اکتیو شده باشه

پس اون پستی که من نقل قول کردم چی میگفت؟
منظور منم همین بود ، خیر نمیتونید آنلاین باشید با هم
یه مشکل دیگش اینه که توی اکانت اصلیت نیست و تروفی و رکورداتو نداری

به نظر من به شخی ارزششو نداره
آدمه پولداریم نیستم اصلا

منظور منم همین بود ، خیر نمیتونید آنلاین باشید با هم
یه مشکل دیگش اینه که توی اکانت اصلیت نیست و تروفی و رکورداتو نداری

به نظر من به شخی ارزششو نداره
آدمه پولداریم نیستم اصلا
منظورت اینه که اون کسی که اکانت اصلیه میتونه تروفی بگیره ولی اونی که اکتیو کرده نه؟
پس این چی شد که میگه میشه هر دو بازی کرد؟
همزمان میتونن بازی کنن ولی با اکانتهای جدا یکی حتما با اکانتی که بازی رو خریده باید بازی کنه یکی با اکانت دیگه ولی اون اکانت اصلی باید رو دستگاهش اکتیو شده باشه

سلام دوستان
من اکانتم واس آمریکاس ، واسه اینکه بخوام اکانت ژاپن درست کنم که ازون 14روز مجانی استفاده کنم میتونم کنارش یه اکانت دیگه درست کنم ؟؟؟؟ یعنی کنار اون اکانت آمریکام؟؟ یا اینکه باس اول اکانت امریکامو حذف کنم بعد اکانت ژاپنمو درست کنم؟؟؟
سواله بعدیمم اینکه کسی میدونه چجوری اون 14روز رایگان توو اکانت ژاپن فعال میشه ؟؟؟
خوب جواب اولتون لازم نیست اکانت آمریکا رو حذف کنید جواب دوم واسه فعال کردن بعد از اینکه درستش کردین برید داخل استور قسمت نوشته پلاس بعدش چهارده روز رو بگیرید

آخرین ویرایش:
خسته نباشید دوستان اولا حدودا 10 دقیقه پیش یعنی 3شب هر سایتی که کلمه پی اس4 داشت میزدم ف.ی.ل.تر بود نمیدونم چرا بعدش دوستان یک سوال داشتم به نظر شما برای منی که تهران نیستم گرگان میشینم می ارزه کنسول بگیرم یا همون کامپوتر ارتقا بدم خودم بشتر دلم با کنسوله ولی شرایط بازی گرفتن اینجا سخته

خسته نباشید دوستان اولا حدودا 10 دقیقه پیش یعنی 3شب هر سایتی که کلمه پی اس4 داشت میزدم ف.ی.ل.تر بود نمیدونم چرا بعدش دوستان یک سوال داشتم به نظر شما برای منی که تهران نیستم گرگان میشینم می ارزه کنسول بگیرم یا همون کامپوتر ارتقا بدم خودم بشتر دلم با کنسوله ولی شرایط بازی گرفتن اینجا سخته
چون خود گوگل ف -یلت-ر کرده بودند نیم ساعت.برای بازی های انحصاری کنسول ها آره-اما برای بقیه بازیهای مشترک اگه سیستم خوب و یا بودجه کافی برای ارتقا داری به نظر من پی سی بهتره.

ببخشید bf4 مولتی بهتره یا hard line میخوام یکیشون بگیرم به نظرتون کدوم بهتره ؟؟
Bf4 مولتی رو ps3 بازی کردم ولی اون یکی رو نه
اگه میشه یه راهنمایی بکنید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or