هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ریجن کنسول و اکانت من 1 هست
بازی TLOU خریدم ریجن 2
هم قسمت داستانی (Offline) هم قسمت مولتی رو میخام بازی کنم.
برای بازی کردن TLOU باید اکانت ریجن دو بسازم؟؟؟

آره باید دو بسازی ولی ببین دو کدوم کشوره کنار لبه قاب cusa کد رو زده سرچ کن مال کدوم کشوره بعد اکانت اون کشور رو بساز

سلام به همه اساتید
چند سوال داشتم که لطف کنید جواب بدید
1- ریجن های کنسول ps4 تفاوتی با هم دارن؟ مثلا ریجن 2 با ریجن 1 ( در هنگام استفاده از بازی ها است ) تفاوت میکند ؟
2- من یک مانیتور FullHd محصول شرکت LG دارم، که باهاش Xbox360 بازی میکردم، آیا برای ps4 هم قابل استفاده است ؟
3- آیا کنسول کپی خور شده و یا اینکه یاید فقط بازی اورجینال (دیسک) خریداری بشود ؟
ممکن سوال هام تکراری باشه ولی بزرگواران جواب بدن ممنون میشم

سلام به همه اساتید
1- ریجن های کنسول ps4 تفاوتی با هم دارن؟ مثلا ریجن 2 با ریجن 1 ( در هنگام استفاده از بازی ها است ) تفاوت میکند ؟
2- من یک مانیتور FullHd محصول شرکت LG دارم، که باهاش Xbox360 بازی میکردم، آیا برای ps4 هم قابل استفاده است ؟
3- آیا کنسول کپی خور شده و یا اینکه یاید فقط بازی اورجینال (دیسک) خریداری بشود ؟

1.هیچ تفاوتی ندارن فقط عملکرد دکمه ها توی منوی اصلی فرق میکنه که با آپدیت جدید قابل تغییره.
2.اگه ورودی HDMI داره قابل استفاده هست.
3.فقط اورجینال و حداقل تا 1 سال دیگه خبری از هک نیست

سلام به همه اساتید
1. از نظره کیفیت خیر - هنگامه استفاده از بازی هم خیر. فقط توی منو ریجن 3 و japan دکمه تاییدشون دایره هست
2. باید باشه
3. orig

الان یک ماه هست که نشانگر شارژ روی 2 و یک هست ولی من پشت سر هم بازی کردم هنوز خالی نشده پس حتما شارژ میشه اما چند روز پیش می خواستم آپدیت کنم کنسول رو از طریق USB، دسته رو که به دستگاه وصل کردم جواب نداد و هر چی دکمه PS رو فشار دادم عمل نکرد مجبور شدم مستقیم دانلود کنم.
ریست کردن دسته چجوری هست؟ بعد اگه بخوام بازش کنم دسته رو احتمال داره باطری داخلی ضربه خورده باشه ؟ اگه ضربه خورده باشه چه باطری باید جایگزینش کنم؟
لازم نیست برای ریست کردن بازش کنی .
یه سوراخ پشتش هست که برای ریست کردنه دسته هست. باید باید با کابل بزنی و register بشه دوباره به کنسول
فک نکنم. اگر حواست رو جمع کنی . من یه بار باز کردم برای تمیز کاری یه کلیدی . مشکلی نبود

سلام چجور فیلم بلوری ببینیم؟؟یک فروشگاه معتبر معرفی کنید؟؟
زیرنویس فارسی هم میخورند؟؟
اگر region lock داشته باشه باید ریحن فیلم با دستگاه یکی باشه تا بخونه ( اوریج )
فارسی رو متاسفانه امتحان نکردم اما فنته عربی که برای گذاشتن باید بخونه

عذر میخوام این دستگاه من امروز روشن کردم بعد چراغ ابی هی خاموش روشن میشد بعد دستگاه خود به خود ریست شد رفت داخل. مشکل جدی که نیست دوستان
اولش که روشن میکنی همیشه پالس ابی میده بعد سفید میشه
اگر اطمینان داری ریست شده ممکنه کرشی چیزی کرده باشه

1. از نظره کیفیت خیر - هنگامه استفاده از بازی هم خیر. فقط توی منو ریجن 3 و japan دکمه تاییدشون دایره هست
2. باید باشه
3. orig

لازم نیست برای ریست کردن بازش کنی .
یه سوراخ پشتش هست که برای ریست کردنه دسته هست. باید باید با کابل بزنی و register بشه دوباره به کنسول
فک نکنم. اگر حواست رو جمع کنی . من یه بار باز کردم برای تمیز کاری یه کلیدی . مشکلی نبود

اگر region lock داشته باشه باید ریحن فیلم با دستگاه یکی باشه تا بخونه ( اوریج )
فارسی رو متاسفانه امتحان نکردم اما فنته عربی که برای گذاشتن باید بخونه

اولش که روشن میکنی همیشه پالس ابی میده بعد سفید میشه
اگر اطمینان داری ریست شده ممکنه کرشی چیزی کرده باشه
داداش منظور از کرش کردن چیه :دی مشکل خاصی که نیست؟

داداش ارمان میخواستم هاردشو فرمت کنم بهتر نیست اخه من بعضی از بازیهای تکراری که فبلا بازی کردم دوباره دست دوم میخرم بعضی بازی ها باگ میگیره مثلا اینshadow mordor من کلا بتزیشو خلتص کردم بعدا مپ یکش باگ میگیره سره مرحله گیر میکنه مشکل نمیدونید از کجاست

Last edited by a moderator:
لطفا جواب منم بدین
سلام...
اگر به این کسی که فروختید دسترسی دارید بهش بگید پاک کنه چون اگر از طرف سونی شناسایی بشه 100% اکانت بن خواهد شد....فقط اکانت در پلی 4 اما در پلی 3 هم کنسول آیدی هم اکانت بن میشه...
با گزارش به سونی هم چیزی عوض نمیشه چون شما از روش غیره قانونی در پلی 3 بازی میکردید...

دوستان یک راهنمایی کنه که ایا این کنسولهای ریجن 3 که تو بازارن پلمپ دارن یا بدون پلمپ هستن ؟؟چون چند تا جا پرسیدم گفته ریجن 3 بدون پلمپ و جعبه باز هست!!

دوستان یک راهنمایی کنه که ایا این کنسولهای ریجن 3 که تو بازارن پلمپ دارن یا بدون پلمپ هستن ؟؟چون چند تا جا پرسیدم گفته ریجن 3 بدون پلمپ و جعبه باز هست!!

نه داداش ربطی نداره فقط چون ارزونتره اینجوری میگن من خودم 3 گرفتم پلمپ بود

سلام...
اگر به این کسی که فروختید دسترسی دارید بهش بگید پاک کنه چون اگر از طرف سونی شناسایی بشه 100% اکانت بن خواهد شد....فقط اکانت در پلی 4 اما در پلی 3 هم کنسول آیدی هم اکانت بن میشه...
با گزارش به سونی هم چیزی عوض نمیشه چون شما از روش غیره قانونی در پلی 3 بازی میکردید...

نه دسترسی ندارم

برو از طیق PC توی PSN/SEN لاگین کن اکانتت رو روی PS3 ات Deactive کن

نمیشه میگه باید از توی PS3 اینکار رو بکنی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or