هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

نه از تو سایت سونی هم میشد فکر کنم
من میخوام deactive کنم این پیغام رو میدهDeactivate All Devices for Game Media
You are about to deactivate all devices on your account for game media
This action can be performed only once every 6 months.
To play games that were previously downloaded, you will need to activate a device from the [Account Management] menu on the device
انجام بدم؟

من میخوام deactive کنم این پیغام رو میدهDeactivate All Devices for Game Media
You are about to deactivate all devices on your account for game media
This action can be performed only once every 6 months.
To play games that were previously downloaded, you will need to activate a device from the [Account Management] menu on the device
انجام بدم؟
اره انجام بده

سلام
قبلا بازی فیفا 15 ریجن دو رو داشتم میتونم الان یه فیفا ریجن آل بگیرمو رو سیو هام بازی کنم افلاین منظورمه.
ممنون
save هر ریجن برای همون ریجن هست فقط ....

کسی نمیدونه؟
کد و که تو redeem cod میزنم این پیام میده به آلمانی

Vielen Dank
der promotion-code wurde eingelöst
اکانتی که قبلا واسه بازی های ریجن 2 ساخته بودم المان بود و تو همین اکانت کد زدم
وقتی توی google translator بزنی ( که خودت هم میتونستی بزنی )
many Thanks
the promotion code has been redeemed
یعنی که کد وارد شده و redeem شده

دوستان. من اگه پلاس بخرم بعد فقط بازی های ماه پلاس رو یا بازی های تخفیفی شو بخرم. فقط بریزم تو library، بعد ها که پلاسم تموم شد میتونم دوبا ره بازیشون کنم؟ اگه بعد ها مثلا 2-3 ماه بعد پلاس بخرم دوباره چی؟
بازیهایی که تخفیف خورده همیشه میمونه ولی بازیهای مجانی پلاس فقط زمانی در دسترس هست که پلاس داشته باشی

[

با سلام. من یک کنسول ps4 خریدم از پاساژ پایتخت با گرانتی لادیز . چند سوال داشتم .
1.کنسول ps4 با این مشخصات ( مدل CUH 1116A رجین 2 اروپا . تاریخ تولید سه ماه ی چهارم 2014 { 4D } .کشور سازنده چین {Made in china MTK}. و باندل بازی The Order: 1886 که بازی را برداشته بودند.) می خواستم بدانم ایا این MTK که بعد از Made in china امده است درست است ؟ واز لحاظ کیفیت ساخت با Made in china FOX فرقی دارد یا نه ؟ وکدام بهتر است ؟
2. کابل HDMI که در جعبه کنسول است . بهتر است یا کابل HDMI DAIYO که ورژن 1.4 است ؟(من قبلا کنسل PS3 را باین کابل به LCD وصل کرده بودم. )
3. اگر برای چند ساعت یا یک یا چند روز با کنسول کار نداشتم کابل دو شاخه برق ان را بکشم برای عمر بیشتر کنسول یا تاثیری ندارد؟
4. ایا کنسول PS4 خودش با توجه به رزولویشن تلویزیون LCD تنظیمات خروجی ویدئو را تنظیم میکند؟

دوستان من اگه بخوام یه اکانت ریجن دو بسازم و از کارتهای دلار UAE که قیمتشون نزدیک به دلار آمریکاست استفاده کنم به جای یورو که گرون تره ، تو انتخاب کشور کدوم کشور رو باید انتخاب کنم ؟
من یه اکانت با کشور های عربی ساختم unaited arabian state اما الان تو استور یه جای علامت دلار Kr می زنه !!

با سلام. من یک کنسول ps4 خریدم از پاساژ پایتخت با گرانتی لادیز . چند سوال داشتم .
1.کنسول ps4 با این مشخصات ( مدل CUH 1116A رجین 2 اروپا . تاریخ تولید سه ماه ی چهارم 2014 { 4D } .کشور سازنده چین {Made in china MTK}. و باندل بازی The Order: 1886 که بازی را برداشته بودند.) می خواستم بدانم ایا این MTK که بعد از Made in china امده است درست است ؟ واز لحاظ کیفیت ساخت با Made in china FOX فرقی دارد یا نه ؟ وکدام بهتر است ؟
2. کابل HDMI که در جعبه کنسول است . بهتر است یا کابل HDMI DAIYO که ورژن 1.4 است ؟(من قبلا کنسل PS3 را باین کابل به LCD وصل کرده بودم. )
3. اگر برای چند ساعت یا یک یا چند روز با کنسول کار نداشتم کابل دو شاخه برق ان را بکشم برای عمر بیشتر کنسول یا تاثیری ندارد؟
4. ایا کنسول PS4 خودش با توجه به رزولویشن تلویزیون LCD تنظیمات خروجی ویدئو را تنظیم میکند؟

1. جای نگرانی نیست - فرقی نداره از نظره کیفیت.
2. کابله خودشم هم ok هست .
3. لزوما خیر .
4. گزینه auto رو بزنی بله. در غیر این صورت میتونی دستی انتخاب کنی .

سلام دوستان این مشکل پارتی درست کردن کی درست میشه تو این اپدیت جدید هم درست نشد

مثل اینکه مشکل از نت ماست تاپیک های دیگه هم سر این موضوع بحث هست
من که نشد یه ساعت راحت bf4 بزنم پارتی دیگه جای خودش
شما بدون dc بازی میکنی؟؟

اصلا ربطی به اینترنتم نداره چون این کار اینترنت امریکا میخواد.با یه ریستارت درست شد و برگشت به 744 گیگ ولی خوب میگم ترسیدم طوریش شده باشه

بچه ها تام رایدر جدید اصلا واسه ps4 نمیاد؟ همه جا نوشته انحصاری xbox شده.

مثل اینکه مشکل از نت ماست تاپیک های دیگه هم سر این موضوع بحث هست
من که نشد یه ساعت راحت bf4 بزنم پارتی دیگه جای خودش
شما بدون dc بازی میکنی؟؟

سلام به دوستای خوب بازیسنتر والا بتلفیلد که آنلاینش مشکلی نداره ولی پارتی درست کردن رفته تو لیست *****ینگ هوشمندمون چون موقع درست کردن ارور میده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or