هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام. من بازی مرتال کامبت حداقل برای ۱۰ نفر از دوستانم به صورت اکانت ظرفیت ۱ و از طریق نرم افزار پی اس ایکس نصب کردم بدون هیچ مشکلی داره کار میکنه. امروز یکی از کنسولها به صورت عجیبی هر وقت میخوام بازی مرتال اجرا کنم کلا کنسول خاموش میشه !!!!! ۶-۷ تا بازی دیگه رو همین کنسول هست بدون هیچ مشکلی اجرا میشن فقط مرتال تا اجرا میشه کنسول کامل خاموش میشه واقعا موندم مشکل از چیه آخه اگه مشکل از اکانت باشه که بازی اجرا نمیشه نه اینکه کنسول خاموش بشه یا شایدم من دارم اشتباه میکنم !! حتی نمیشه بازی دیلیت کرد دوباره دانلود کرد چون اکانت ۱ هستش و بازی می پره. ممنون میشم از دوستان اگر کسی راه حلی بلده اینجا بنویسه . شرمنده طولانی شد.

اگه میشه سوالتو یه مقدار ویرایش کن چوناصلا متوجه منظورت نشدم. حتی نمیتونم بخونمش. احتمالا یکی از بازی هات داره چیزی دانلود میکنه مثلا اگه PVZ رو داشته باشی خودش اون لباسا رو دانلود میکنه.
PVZ رو دارم ولی آخه از 744 گیگ به 477 گیگ رسیده بود که بعدش یه ریستارت کردم درست شد.فکر کردم چون هارد رو عوض کردم نکنه مشکلی بوجود اومده باشه

سلام من بازی لاست اسو گرفتم ریجنallهم هست مپاشو دانلود کردم برا قسمت انلاین ولی بازم میگه باید دانلود کنی کسی میدونه باید چیکار کنم؟
اطمینان داری دانلود کردی نصب شده ؟
all همون 1 هست. برای نصب باید ریجن اکانت 1 باشه !

منظورم اینه چجوری میشه باپراکسی (ف ی ل ت ر ش ک ن) انلاین بازی کنم یا کلا psn وصل شد
اگه میشه اموزششو بزارید

فقط به صورت کابلی میشه شیلتر شکن و کاهش پینگ رو شیر (share) کرد .
تو گوکل بنویس شیر کردن کاهش پینگ با ps4 یه عالمه سایت میاره. اما راحتترین راه اینکه که PSX رو فعال کنی و بعد کانکشن رو وصل کنی.
PVZ رو دارم ولی آخه از 744 گیگ به 477 گیگ رسیده بود که بعدش یه ریستارت کردم درست شد.فکر کردم چون هارد رو عوض کردم نکنه مشکلی بوجود اومده باشه

اون همه غیر طبیعی هست ...فک نکنم هارد مشکلی داشته باشه.
اصلا اینترنتت چیه که اینهمه دانلود شده و نه سرعت کم شده نه حجمت تموم نشده؟

دوستان من میخواستم ps4 مشکی ریجن 2 بگیرم از نمایندگی سونی کرمان بعد فروشنده گفت قیمت از 1500 هست تا 1800 میگفت 1800 گارانتیش فرق داره؟به نظر شما کدوم به صرفه تره؟
لطفا اگه میشه سریع راهنماییتون بگین عجله دارم برای خریدش
بعد واسه خرید چه نکاتی باید رعایت کنم؟اگه لینک توی انجمن هست بدین ممنون میشم

دوستان من میخواستم ps4 مشکی ریجن 2 بگیرم از نمایندگی سونی کرمان بعد فروشنده گفت قیمت از 1500 هست تا 1800 میگفت 1800 گارانتیش فرق داره؟به نظر شما کدوم به صرفه تره؟

داداش بقول یکی از دوستان این جور افراد میخوان فرو کنن
اینی که میگن گارانتی دبی و.... اینا همه الکی کنسول دبی نمیفرستن نهایت میفرستن تهران فقط میخواد پول بگیره
به صرفش اینه که سفید ژاپن بگیری ولی اگه با دکمه هاش مشکل داری فک کنم ریجن 1 امریکا ارزونتره
حواستم باشه که حتما پلمپ باشه به بهانه اپدیت جعبه باز دست دو بهت نندازن
چک کن ببین جعبه مال خود کنسول باشه
پول اپدیتم نده خودت انجامش بده کاری نداره

داداش بقول یکی از دوستان این جور افراد میخوان فرو کنن
اینی که میگن گارانتی دبی و.... اینا همه الکی کنسول دبی نمیفرستن نهایت میفرستن تهران فقط میخواد پول بگیره
به صرفش اینه که سفیر ژاپن بگیری ولی اگه با دکمه هاش مشکل داری فک ریجن 1 امریکا ارزونتره
یعنی شما میگین ریجن 1 بگیرم؟گارانتی هم اهمیتی ندم؟

یعنی شما میگین ریجن 1 بگیرم؟گارانتی هم اهمیتی ندم؟

من نمیگم اهمیت نده منظورم اینه که گارانتی کشور های خلیج فارس و اینا واقعی نیست و اونجا ها نمیفرستن واسه تعویض حواست باشه به خاطر اینجور چیزا الکی سر کیسه نکننت
ریجن مهم نیست تو کیفیت دستگاه هر کدوم میخوای بگیر ولی از لحاظ قیمت 1 و 3 ارزونترن

اصلا ربطی به اینترنتم نداره چون این کار اینترنت امریکا میخواد.با یه ریستارت درست شد و برگشت به 744 گیگ ولی خوب میگم ترسیدم طوریش شده باشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or