هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

چرا ps4 اینقد زود داغ میکنه؟؟ درصورتی که xbox one اصلا به این صورت داغ نمیکنه! امکانش هست اشکالی برام پیش بیاد؟
نه زیاد برای من داغ نمیکنه
و صد البته این طبیعی هست چون اداپتتور تو خود کنسول ps4 هست اما xone بیرون هست(همون آجره:d)
و اینکه نباید تو محیط بسته قرارش بدی

نه زیاد برای من داغ نمیکنه
و صد البته این طبیعی هست چون اداپتتور تو خود کنسول ps4 هست اما xone بیرون هست(همون آجره:d)
و اینکه نباید تو محیط بسته قرارش بدی

یعنی خودشون نمیدونستن که اگه آداپتورو داخل بزارن دمای دستگاه بالا میره! نگرانیم بیشتر واسه تابستونه که خدایی نکرده چیزیش نشه بچم :d

- - -ویرایش - - -

Ps4جمع و جور تره ولی ایکس وان اینطور نیست البته داغ کردن ps4 خیلی زیاد نیست ولی به نسبت وان آره

من که واقعا ظرافته PS4 و زیباییشو خیلی قبول دارم. وان تکنولوژیی نداره

اقایون 2 تا سوال مهم :
1- چرا کنسول این قدر صدای فنش الکی بلند میشه ؟ :| یعنی تو بازی این طوری میشه :| داغ میکنه در واقع !
2- من امروز یه بازی مثل tomb raider که حجمش 16 گیگه رو کنسول 5 گیگشو دانلود کرد بعد گفت بازی نصب شده ولی داره دیتاشو دانلود میکنه ! بعد در حالی که دیتای بازی داشت دانلود میشد من اجراش کردم و تونستم بازی کنم اولشو :| اقا قضیه چیه ؟ :| بازی که دانلود نشده کامل چه جوری میشه بازیش کرد ؟ :دی

کمک:((:((:((بد بخت شدم
بچه ها من چند تا بازیه دیجیتالی داشتم که بعد از قفل شدن بازیهای دیجیتالی توسط سونی از من قفل نشد و لی امروز بعد از ظهر همشون قفل شدند حالا به نظر شما جریان چیه چند تا بازیه دیگه دارم که اونا قفل نشدند احتمال داره که اونا هم طی روز های آینده قفل بشن یا نه دیگه خطر از سر اینا رفع شده؟؟؟؟
دوست عزیز این مشکل من هم هست.
البته فقط بازی های ظرفیت اول قفل میشند و ظرفیت دو وسه هیچ مشکلی ندارند.
احتمالا اون هایی که قفل نشدند ظرفیت دو بودند.

- - -ویرایش - - -

آقا یکی یه دست رو تاپیک sharing بازی ps4 بکشه
اونجا خبری نیست اینجا میپرسم
آقا من مثلآ اکانتم امریکاست بعد با یه پروفایل دیگه از همین کنسول اکانت ژاپن میسازم یه بازی میگیرم بعد انتقال میدم به اکانت امریکا
حالا اگه من پس فردا خواستم با یه اکانت دیگه مثلآ دوستم میتونم یه بازی دیگه ( اون بازی بالای نه) شیر کنم
مثلآ من یه بار با یه اکانت داخل کنسول خودم شیر کنم
بعد یه بازی دیگه با یه دوست مثلآ X شیر کنم
بعد دوباره یه بازی دیگه با یه دوست دیگه مثلآ Y شیر کنم؟
بعد واسه شیر کردن باید حتمآ اکانت و پسورد و به دوستمون بدیم؟ (نمیشه خودمون واسش اکتیو کنیم؟)
2-اکانت پلاس میشه شریکی خرید؟
3- اگه بازی که گرفتم ریجن 2 بود ولی اکانت دوستمون ریجن 1 یا 3 بود بازم میشه شیر کرد؟
بله شما میتونید هر اکانت رو بین خودتون و یک نفر دیگه شیر کنید که البته فقط یک نفر میتونه اکتیو کنه و نفر دوم باید روی همون اکانت و انلاین بازی کنه.
بله میشه خرید ولی باز هم مثل سوال قبل یک نفر اکتیو میکنه و نفر دوم باید با همون اکانت که پلاس خریداری شده بازی کنه.
بله هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط برای dlc ها باید با اکانتی دانلود بشه که ریجنش با ریجن بازی یکی باشه

اقایون 2 تا سوال مهم :
1- چرا کنسول این قدر صدای فنش الکی بلند میشه ؟ :| یعنی تو بازی این طوری میشه :| داغ میکنه در واقع !
2- من امروز یه بازی مثل tomb raider که حجمش 16 گیگه رو کنسول 5 گیگشو دانلود کرد بعد گفت بازی نصب شده ولی داره دیتاشو دانلود میکنه ! بعد در حالی که دیتای بازی داشت دانلود میشد من اجراش کردم و تونستم بازی کنم اولشو :| اقا قضیه چیه ؟ :| بازی که دانلود نشده کامل چه جوری میشه بازیش کرد ؟ :دی
علی جان هر چی بازی گرافیکش بالاتر باشه فشار رو دستگاه بیشتره در واقع یه کیس کامپیوترو تبدیل کردن به لپ تاب خوب طبیعیه داغ بکنه بازیهای دیجیتالی که از استور خریده میشه اینجوریه فقط اولاشو میتونی بازی کنی الان نمیتونی که همشو بری باید کامل دانلودش کنی

آخرین ویرایش:
دوست عزیز این مشکل من هم هست.
البته فقط بازی های ظرفیت اول قفل میشند و ظرفیت دو وسه هیچ مشکلی ندارند.
احتمالا اون هایی که قفل نشدند ظرفیت دو بودند.
مرسی از پاسخت دوست عزیز ولی چرا همون اول قفل نشدند و بعد از 10 روز قفل شدند در حالیکه تو این 10 روز من همیشه آنلاین بودم؟؟؟

علی جان هر چی بازی گرافیکش بالاتر باشه فشار رو دستگاه بیشتره در واقع یه کیس کامپیوترو تبدیل کردن به لپ تاب خوب طبیعیه داغ بکنه بازیهای دیجیتالی که از استور خریده میشه اینجوریه فقط اولاشو میتونی بازی کنی الان نمیتونی که همشو بری باید کامل دانلودش کنی
به نظرتون اگه حجم هارد بیش از حد پر باشه تو داغ کردن تاثیر میزاره یا نه

به نظرتون اگه حجم هارد بیش از حد پر باشه تو داغ کردن تاثیر میزاره یا نه

والا کنسولهای جدید دارن شبیه به pc میشن مثلا دارن از کارتهای گرافیکی amd استفاده میکنن که یکی از ویژگیهاشونه شما یه کیس کامپیوتر رو در نظر بگیر ببین هر چی بزرگتر باشه بهتره و قطعاتش دیرتر داغ میکنه البته داغ کردن ps۴ بیشتر از ایکس وانه چون ایکس وان رو بزرگتر درست کردن و بازیهاشم کمتر فول اچ دی هستش ولی کیفیت بازی ps4 بالاتره به نظر من دلیل داغ کردن ps4 گرافیک بالای بازی و کوچیک بودن دستگاه و استفاده از توان کنسول در همین ابتدای کاره البته میشه بازیهارو بهینه تر واسه کنسول بسازن که کنسول فشار روش نیاد مثلا همین لست ps3 چه گرافیکی رو روش اجرا کردن با استفاده بهینه از موتور بازی خوب اگه میتونی یه مقدار کوچیکش رو خالی بزار که خیالت راحت باشه ولی هارد پر فکر نکنم به داغ کردن دستگاه ربط داشته باشه

آخرین ویرایش:
والا کنسولهای جدید دارن شبیه به pc میشن مثلا دارن از کارتهای گرافیکی amd استفاده میکنن که یکی از ویژگیهاشونه البته داغ کرده ps۴ بیشتر از ایکس وانه چون ایکس وان رو بزرگتر درست کردن و بازیهاشم کمتر فول اچ دی هستش ولی کیفیت بازی ps4 بالاتره به نظر من دلیل داغ کردن ps4 گرافیک بالای بازی و کوچیک بودن دستگاه و استفاده از توان کنسول در همین ابتدای کاره البته میشه بازیهارو بهینه تر واسه کنسول بسازن که کنسول فشار روش نیاد مثلا همین لست ps3 چه گرافیکی رو روش اجرا کردن با استفاده بهینه از موتور بازی تازه بعضیها دارن دو ترا رو ps4 میزارن
نسل قبل هم کارت گرافیک های کنسول هارو amd و nvidia میساختن!چیز جدید و مختص این نسل نیست دوست عزیز!
حجم پر بودن هارد هم هیچ گونه ربطی به داغ کردن دستگاه نداره!

اقایون 2 تا سوال مهم :
1.افزایش گرما چیزه عادی هست. چه انتظاری داری ؟ همه این فشارها روی سخت افزار باعث تولید گرما میشه. بر حسب میزان استفاده و دما خوده 4 دوره فنش رو تنظیم میکنه .
2. این سیستم از زمان ps3 داشت پیاده سازی میشد ( فک کنم tlou اینطوری بود ) چون ججمه بازیا بالا هست مثلا قسمت اولش که دانلود میشه میتونی شروع کنی تا بقیش کامل بشه. بقیه دانلود رو میتونی توی بخشه system storage ببینی چقدرش دانلود شده

سلام دوستان میخام با***** ش ک ن(فریگیت وسایفون) وارد psnشم اونم با وایفا یعنی به سیستم لن باشه(وای فا نداره) کنسول وایفا
میشه اینکارو کرد اگه اره راهشو لطف کنید بگید؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان میخام با***** ش ک ن(فریگیت وسایفون) وارد psnشم اونم با وایفا یعنی به سیستم لن باشه(وای فا نداره) کنسول وایفا میشه اینکارو کرد اگه اره راهشو لطف کنید بگید؟
اگه میشه سوالتو یه مقدار ویرایش کن چوناصلا متوجه منظورت نشدم. حتی نمیتونم بخونمش.
خیلی ببخشید ولی اگه ممکنه سوالم رو جواب بدید
احتمالا یکی از بازی هات داره چیزی دانلود میکنه مثلا اگه PVZ رو داشته باشی خودش اون لباسا رو دانلود میکنه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or