هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

آقا یکی یه دست رو تاپیک sharing بازی ps4 بکشه
اونجا خبری نیست اینجا میپرسم
آقا من مثلآ اکانتم امریکاست بعد با یه پروفایل دیگه از همین کنسول اکانت ژاپن میسازم یه بازی میگیرم بعد انتقال میدم به اکانت امریکا
حالا اگه من پس فردا خواستم با یه اکانت دیگه مثلآ دوستم میتونم یه بازی دیگه ( اون بازی بالای نه) شیر کنم
مثلآ من یه بار با یه اکانت داخل کنسول خودم شیر کنم
بعد یه بازی دیگه با یه دوست مثلآ X شیر کنم
بعد دوباره یه بازی دیگه با یه دوست دیگه مثلآ Y شیر کنم؟
بعد واسه شیر کردن باید حتمآ اکانت و پسورد و به دوستمون بدیم؟ (نمیشه خودمون واسش اکتیو کنیم؟)
2-اکانت پلاس میشه شریکی خرید؟
3- اگه بازی که گرفتم ریجن 2 بود ولی اکانت دوستمون ریجن 1 یا 3 بود بازم میشه شیر کرد؟

سلام.
برای من این مشکل سر آپدیت قبلی بوجود اومد و اپدیت رو با خود کنسول دان کرده بودم.
ربطی به نحوه ی آپدیت نداره.

- - -ویرایش - - -

سلام.
شما کد رو ریدیم میکنید و اکانت رو اکتیو و بعد روی اکانت خودتون بازی میکنید.
بعد میتونید اکانت رو به یک شخص دیگه هم بدید که باید روی همون اکانت بازی کنه و همچنین میتونید شیر سه نفره انجام بدید تا نفر دوم هم بتونه اکتیو کنه که اخیرا مشکلی براش پیش اومده و پیشنهاد نمیشه.
شما اکتیو کنید و از اکانت ساین اوت بشید دیگه اون شخص هرکاری با اکانت بکنه بازی شما هیچ مشکلی براش پیش نمیاد.
اگر بازی از روی کنسولم پاک بشه چی میشه؟

دوستان دو تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :

1 - چرا کنسول رجیون 3 از سایر رجیون ها ارزون تره ؟ دلیل خاصی داره ؟

2 - این مورد شاید سوال خاصی نباشه ولی اون موقع که ps2 تو کار بود بعد که ps3 اومد ، اینقدر بازی هاش از لحاظ گرافیک و گیم پلی تغییر کرده بود که آدم واقعا شگفت زده میشد . من تاحالا از نزدیک بازی های ps4 رو ندیدم ولی احساس میکنم خیلی نسبت به ps3 تغییر چشم گیری نداشته . کلا به نظرم نسل هشتم نسبت به نسل هفتم خیلی چشم گیر تغییر نداشته که آدم مبهوت بازی هاش بشه . شمایی که با ps4 بازی میکنید به نظرتون این طور نیست ؟ بازی هاش چه قدر نسبت به بازی های تاپ ps3 بهبود داشته ؟

باتشکر

سلام
دوستان به تازگی یک ps4 r2 خربدم دوستان می توانند طریقه ساختن اکانت ریجین 2 را بگن؟
وقتی اکانت میسازی تو سایت پلی استیشن کشورتو بزار یو کی uk، یا هر کشور اروپایی

دوستان دو تا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید :

1 - چرا کنسول رجیون 3 از سایر رجیون ها ارزون تره ؟ دلیل خاصی داره ؟

2 - این مورد شاید سوال خاصی نباشه ولی اون موقع که ps2 تو کار بود بعد که ps3 اومد ، اینقدر بازی هاش از لحاظ گرافیک و گیم پلی تغییر کرده بود که آدم واقعا شگفت زده میشد . من تاحالا از نزدیک بازی های ps4 رو ندیدم ولی احساس میکنم خیلی نسبت به ps3 تغییر چشم گیری نداشته . کلا به نظرم نسل هشتم نسبت به نسل هفتم خیلی چشم گیر تغییر نداشته که آدم مبهوت بازی هاش بشه . شمایی که با ps4 بازی میکنید به نظرتون این طور نیست ؟ بازی هاش چه قدر نسبت به بازی های تاپ ps3 بهبود داشته ؟

باتشکر

1.دلیل خاصی نداره ، هر ریجنی تو بازار زیاد میشه ارزون میشه ، یه زمانی ریجن یک ارزونتر شد
2.به نظر من هنوز نسل جدید جدی نشده ، شما تفاوت آنچارد نسل قبل و ورژن جدیدشو سرچ کنید ، کاملا مشهوده ، یا the division , the order ,باید منتظر باشیم مولتی جنریشنا تموم بشن

دوستان یه سوال دیگه :

این روش فروش دیجیتالی بازی که میگن روی هارد کپی میکنن دقیقا چیه ؟ یعنی با این روش بازی ها به نوعی هک شدن و نیازی نیست بازی رو به صورت فیزیکی خرید ؟

دوستان یه سوال دیگه :

این روش فروش دیجیتالی بازی که میگن روی هارد کپی میکنن دقیقا چیه ؟ یعنی با این روش بازی ها به نوعی هک شدن و نیازی نیست بازی رو به صورت فیزیکی خرید ؟
خیر هک نیست
خیلی ساده هست شما بازی رو از توی استور میخرید و دانلودش میکنید ...بازی فیزیکی دیتاش داخل دیسکه اما این روش از نت دانلود میشه

این روش جون ایران نت داعونه و امکان دانلود ۴۰ -۵۰ گیگ نیست میان بازی رو با نرم افزار خاصی میریزن روی کنسول که کار ساده ای هست
خرید بازی دیجیتالی ی حسنی هم داره میشه دو نفره باشه یعنی قیمتش نصف در میاد

سلام من امروز که رفتم تو بخش مربوط به فضای خالی و مقدار حجم و... دیدم مقدار فری اسپیس هی کم میشه بعد یه خاموش و روشن کردم و دوباره رفتم درست شد ولی بعد از نیم ساعت بازی دوباره رفتم دیدم هی داره کم میشه
من هاردم رو عوض کردم 1 ترا گذاشتم
مشکلی از نظر اجرای بازی ها نداشتم
ولی الان که رفتم هنگ کرد(شاید برای اولین بار)
مشکل از کجاست؟

آخرین ویرایش:
کمک:((:((:((بد بخت شدم
بچه ها من چند تا بازیه دیجیتالی داشتم که بعد از قفل شدن بازیهای دیجیتالی توسط سونی از من قفل نشد و لی امروز بعد از ظهر همشون قفل شدند حالا به نظر شما جریان چیه چند تا بازیه دیگه دارم که اونا قفل نشدند احتمال داره که اونا هم طی روز های آینده قفل بشن یا نه دیگه خطر از سر اینا رفع شده؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or