هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

بهترین کشور از نظر ساپورت پلاس و گیفت کارت در ریجن دو کدوم کشوره ؟
جای دکمه دایره و ضربدر رو کجا باید عوض کرد؟؟
هیچ فرقی ندارن. واسه ریجن دو UK بسازین.

[MENTION=108771]nimex[/MENTION]

بله هم میشه آفلاین بازی کرد و هم سوال دوم جوابش بله هست... برای بازی کردن عناوین فیزیکی بازی باید روی هارد ریخته شه...
[MENTION=73677]fifa13[/MENTION]
یه کانکشن جدید به صورت کاستوم بساز. دی ان اس ها رو هم 8.8.8.8 بزار واسه اولی... واسه دومی من از 8.8.4.4 استفاده میکنم. Mtu رو هم روی 1473 بزار و دوباره پارتیو تست کن. دوستتم انجام بده اینو ببین ردیف میشه یا نه.

درود بر شما
داش بازی دیجیتالی ک خرید میکنیم قابلیت پلی کردن افلاین رو هم داره؟
و بازی فیزیکی ک اجرا میکنیم چ بخواهیم چ نخواهیم بر روی هارد کنسول کپی میشه(ینی اینکه اون بازی های حجم بالا همه حجم ب هارد انتقال پیدا میکنه)؟
در جواب هر دو تا سولتون باید بگم بله ..

میشه آرمان :دی
البته باید دقت کرد که فایلی که مثلاً از کنسولِ ریجن 1 استخراج شده، فقط برای دستگاه های ریجن 1 قابل استفاد هست.
آپدیت بازیها هم به همین شکله، اگه مثلاً بازی شما ریجن 1 باشه، لینکای آپدیت که استخراج کردید فقط به درد بازیهای ریجن 1 میخوره.

همیشه آپدیتا مثل آپدیت 2.5 تغییراتِ زیادی ندارن. معمولاً مثل همین 2.51 ایرادات ریز رو برطرف میکنن. مثلاً با آپدیت 2.5 همیشه یه Notification موقع روشن شدنِ دستگاه نشون میداد که یه جور باگ بود و با آپدیت مشکلش حل شد. یا مثلاً پیام دادن توی PSN خیلی کند بود و بعد از این آپدیت بهتر شد. برای من سرعت دانلود از PSN هم خیلی خیلی بهتر شد بعد از آپدیت.

میشه راهنمایی کنید چه جوری باید اینکارو بکنم?
ممنون

آقا یه سوال اگه یه بازی از استور بخریم ولی دیتاش و از اینترنت بگیریم یا از بیرون بخریم
مشکلی پیش نمیاد؟
بعد دیتا رو ریجن تاثیری نداره مثلآ از استور بازی ریجن 2 بگیرریم ولی دیتا ریجن 1 باشه؟

میشه راهنمایی کنید چه جوری باید اینکارو بکنم؟
ممنون

تاپیک زیر رو بخونید. همه چیز کامل توضیح داده شده.
[h=3]دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER[/h]
سوال دومی منو کسی جواب نداد می خوام جای ضربدر و دایره رو عوض کنم
تو اکسبیلتی میشه ولی گزینه اون پایین اشتباهه میشه راهنمایی کنید

نمیشه کاریش کرد. اون راهنمایی پایین صفحه عوض نمیشه. مشکل دیگش هم اینه که توی بازیها هم جای ضربدر و دایره عوض میشه. کلاً بدرد نمیخوره. مگر این که کاستومایز شدنِ فرمان های دسته منحصر به منوی کنسول باشه، که فعلاً اینطور نیست.

آقا یه سوال اگه یه بازی از استور بخریم ولی دیتاش و از اینترنت بگیریم یا از بیرون بخریم
مشکلی پیش نمیاد؟
بعد دیتا رو ریجن تاثیری نداره مثلآ از استور بازی ریجن 2 بگیرریم ولی دیتا ریجن 1 باشه؟

مشکل پیش میاد. ریجن بازی ای که دیتاش رو خریدید باید با ریجن بازی ای که از استور خردید همخونی داشته باشه.

واسه من اپدیت نیومده !!!(ریجن 1) همون 2.50 هست الان
هرچی میزنم میگه اخرین نسخه نصب شده و... چیکار کنم ؟ الانم به پی اس ان ساین این میشه
چرا این طوری شذه؟
منم ریجن 1 هستم ولی آپدیت خواست ازم. میتونی از اینجا هم دانلود کنی و بعدش با فلش آپدیت کنی... ;)

تاپیک زیر رو بخونید. همه چیز کامل توضیح داده شده.
دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

نمیشه کاریش کرد. اون راهنمایی پایین صفحه عوض نمیشه. مشکل دیگش هم اینه که توی بازیها هم جای ضربدر و دایره عوض میشه. کلاً بدرد نمیخوره. مگر این که کاستومایز شدنِ فرمان های دسته منحصر به منوی کنسول باشه، که فعلاً اینطور نیست.

مشکل پیش میاد. ریجن بازی ای که دیتاش رو خریدید باید با ریجن بازی ای که از استور خردید همخونی داشته باشه.
این افرادی که بازی میگرفتن از استور بعد بن میشدن دلیلش چی بوده؟

این افرادی که بازی میگرفتن از استور بعد بن میشدن دلیلش چی بوده؟

اونا یه بازی رو بین 3 نفر شیر کردن. حالا به هر دلیلی، بعد از آپدیت 2.5 یه سری از افرادی که بازیشون ظرفیت 1 بود دیگه نمیتونستن بازی کنن و اکانتی که اون بازی رو تهیه کرده بود بن میشد. خود کنسول بن نمیشد. ولی افرادی که ظرفیت 2 و 3 بودن هیچ مشکلی ندارن و کارشون هم کاملاً قانونیه و خود سونی این اجازه رو بهشون داده. تاپیک شیر کردنِ دیجیتالی بازیها رو تو همین فروم خودمون بخون کاملاً توضیح دادن.

سلام دوستان
هروقت که دستگاه رو بصورت کامل خاموش میکنم و از برق میکشم و مجدد بعد از 2 3 ساعت بعد که میخوام روشن کنم میره تو حالت چک کردن هارد !!!!
مشکل از کجاست ؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

سلام
3 تا سوال دارم:
1.این بازی های هکی چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ دانلود هم میشه کرد یا نه؟
2.به چه شکل می تونم از کریو (یا امثال کریو) استفاده کنم؟ برای استفاده از یوتوب در ps4 می خوام؟
3.هیچ راهی نداره در ps4 فایل ویدیویی از رو فلش پخش کنیم؟

سلام
3 تا سوال دارم:
1.این بازی های هکی چیه؟ از کجا میشه تهیه کرد؟ دانلود هم میشه کرد یا نه؟
2.به چه شکل می تونم از کریو (یا امثال کریو) استفاده کنم؟ برای استفاده از یوتوب در ps4 می خوام؟
3.هیچ راهی نداره در ps4 فایل ویدیویی از رو فلش پخش کنیم؟
سلام.
1.بازی ها هکی نیست فقط یک نفر بازی رو رو یک اکانت میخره و اون رو بین سه نفر شیر میکنه.
2.نمیدونم:d
3.از روی فلش فقط اجرای آهنگ امکان داره ولی برای فایل ویدیویی باید از طریق بلو ری انجام بدید.

سلام دوستان
هروقت که دستگاه رو بصورت کامل خاموش میکنم و از برق میکشم و مجدد بعد از 2 3 ساعت بعد که میخوام روشن کنم میره تو حالت چک کردن هارد !!!!
مشکل از کجاست ؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
اطمینان داری کامل خاموش میشه ؟؟؟ بعد از اینکه چراغ سفید خاموش شد باید این کار رو کنی
البته اگرم چک میکنی چیزه خیلی خاصی نیست ولی من خودم تا حالا بهش برخورد نکردم
به نظرم یه rebuild انجام بده

سلام
من هر وقت تست اینترنت کانکشن میزنم psn قطه.
باید چند بار بزنم تت وصل شه.
تازه وقتی هم میخام داخل بازی انلاین بزنم مثلا مورتال کامبت خیلی طول میکشه تا وصل بشه.
من همیشه 256 نامحدود داشتم اصلا مشکلی هم نداشتم از زمانی ک اپدیت 2.5 اومد دیگه نمیتونم د لست او آس انلاین بزنم.psn هم همش قط و وصله.
راستی کسی dns داره لطف کنه ب ما هم بگه تا مشکلم حل بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or