هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

خیر دوست عزیز دستگاه آپدیت رو یادش نرفته:d

آپدیت جدید منتشر شده و همه باید دانلود کنند:d
این SONY جداً که خسته نباشه، همین دو هفته پیش یه آپدیت جدید داده بودا :| حالا این آپدیت جدید رو داده فقط با این کامنت:
[h=3]New for 2.51[/h]
  • System software stability during use of some features has been improved.
جداً...؟ جداً فقط همین :| آپدیت قبلیه کلی Feature داشت :d

ولی اگه اکانت امریکا باتشه تاثیری تو انتخاب سرور امریکا یا اروپا نداره؟
اکانت شما محدودیتی برای وصل شدن به سرورهای بازی ایجاد نمیکنه و در واقع ربطی ندارن D:
بازی خودش سرچ میکنه host نزدیک پیدا میکنه یا مثلا مثل BF اینا server list داره

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]
سلام
دوستان این مشکل NAT-Typ راه حلش چیه؟
به ما پیغام میاد NAT-Typ - e دوستتون مشکل داره
به دوستمون پیغام میاد NAT-Typ - e ما خرابه
اصلا پارتی چت و ،.... نمیشه.
(دوستان ببخشید ۱۵۰۰ صفحه‌رو نمیتونم دنبال جواب بگردم تو پست اوّل هم چیزی دربارش ننوشته بود)
پیشاپیش ممنون.

با سلام خدمت دوستان . . .
دوستانی که شیرینگ میگیرن ، میشه بگین از کجا میخرین و چند هست؟
PM بدین که ریا نشه . . !:d
برادر من شیرینگ نخر همش کلاه برداریه من سه تا بازی گرفتم بعد یه ماه همش قفل شد چرا چون یه مشت ادم حروم خور این کارارو برا منفعت خودشون انجام میدن میل خودت بخر ولی همه بازیات قفل میشن بعد یه مدت دیسک بخری والا به صرفه تره

دوستان ، آیا میشه آپدیت بازی ها یا آپدیت کنسول رو استخراج کرد و به کسی داد ?
متاسفانه خیر

سلام
دوستان این مشکل NAT-Typ راه حلش چیه؟
به ما پیغام میاد NAT-Typ - e دوستتون مشکل داره
به دوستمون پیغام میاد NAT-Typ - e ما خرابه
اصلا پارتی چت و ،.... نمیشه.
(دوستان ببخشید ۱۵۰۰ صفحه‌رو نمیتونم دنبال جواب بگردم تو پست اوّل هم چیزی دربارش ننوشته بود)
پیشاپیش ممنون.
NAT TYPE لزوما ایجاد مشکل نمیکنه ولی اگر 3 هست و مشکل داری با تیک زدن گزینه UPNP توی تنظیمات مودم و ریست و وصل کردم کابل لن ( 100% لازم نیست) باید NAT2 رو بگیری. در غیر این صورت باید با IP تماس بگیری

فاصله پشت کنسول با دیوار چقدر باشه خوبه؟
10 cm هم باشه کافی هست فقط مسعله این هست که نباید توی یه جای بسته باشه

دوستان ، آیا میشه آپدیت بازی ها یا آپدیت کنسول رو استخراج کرد و به کسی داد؟

متاسفانه خیر

میشه آرمان :دی
البته باید دقت کرد که فایلی که مثلاً از کنسولِ ریجن 1 استخراج شده، فقط برای دستگاه های ریجن 1 قابل استفاد هست.
آپدیت بازیها هم به همین شکله، اگه مثلاً بازی شما ریجن 1 باشه، لینکای آپدیت که استخراج کردید فقط به درد بازیهای ریجن 1 میخوره.

این SONY جداً که خسته نباشه، همین دو هفته پیش یه آپدیت جدید داده بودا
yahoo_22.gif
حالا این آپدیت جدید رو داده فقط با این کامنت:

جداً...؟ جداً فقط همین
yahoo_22.gif
آپدیت قبلیه کلی Feature داشت
yahoo_4.gif

همیشه آپدیتا مثل آپدیت 2.5 تغییراتِ زیادی ندارن. معمولاً مثل همین 2.51 ایرادات ریز رو برطرف میکنن. مثلاً با آپدیت 2.5 همیشه یه Notification موقع روشن شدنِ دستگاه نشون میداد که یه جور باگ بود و با آپدیت مشکلش حل شد. یا مثلاً پیام دادن توی PSN خیلی کند بود و بعد از این آپدیت بهتر شد. برای من سرعت دانلود از PSN هم خیلی خیلی بهتر شد بعد از آپدیت.

واسه من اپدیت نیومده !!!(ریجن 1) همون 2.50 هست الان
هرچی میزنم میگه اخرین نسخه نصب شده و... چیکار کنم ؟ الانم به پی اس ان ساین این میشه
چرا این طوری شذه؟

متاسفانه خیر

NAT TYPE لزوما ایجاد مشکل نمیکنه ولی اگر 3 هست و مشکل داری با تیک زدن گزینه UPNP توی تنظیمات مودم و ریست و وصل کردم کابل لن ( 100% لازم نیست) باید NAT2 رو بگیری. در غیر این صورت باید با IP تماس بگیری

10 cm هم باشه کافی هست فقط مسعله این هست که نباید توی یه جای بسته باشه
NAT2 هست

سلام یه سوال دارم اونایی که کالاف ادونس بازی میکنن انلاین جواب بدن ممنون
یه تفنگ برقی تو بازی هست که هیچ وقت هم تیر تموم نمی کنه و با انرژی کار میکنه .من خواستم اون تفنگ رو بردارم گفت باید dlc HAVOC رو دان کنی منم با اکانت کانادام این دی ال سی رو دان کردم ولی از سه تا تفنگ برقی فقط یکیش باز شده و بخش زامبی هم اومده. اما رو اون دو تای دیگه میزنم میگه باید DLC HAVOC یا سیزن پس دان کنی !!!!!!!! در حالی که من اون دی ال سی رو. دان کردم و اکانت کانادام هم اکتیوه و بخش زامبی هم اومده

درود بر شما
داش بازی دیجیتالی ک خرید میکنیم قابلیت پلی کردن افلاین رو هم داره؟
و بازی فیزیکی ک اجرا میکنیم چ بخواهیم چ نخواهیم بر روی هارد کنسول کپی میشه(ینی اینکه اون بازی های حجم بالا همه حجم ب هارد انتقال پیدا میکنه)؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or