هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ظرفیت 1 چون به 3 نفر میدن بن میشه (اکثرا) دقت کنی بدون گارانتی هم میدن
ظرفیت 2 مشکلی نداره میتونی تو اکانت خودت هم بازی کنی
ظرفیت 3 من نشنیدم بن شه ولی دیگه نمیتونی تو اکانت خودت بازی کنی باید تو اکانتی که مشخصاتش بهت میدن و میسازی بازی کنی

ظرفیت سه اردر داشتم ساسپند شد . البته با دلار سرقتی خریده بودن .

مثل روز روشن دروغ میگن و هدف انداختن کنسول دست دوم به مشتری بیچاره هست .
اصلا با عقل جور در میاد کنسول رو باز تحویل مشتری بدن؟
یعنی کلاهبرداری بزرگتر از این؟
در شرایطی که کنسول هک نشده
ضمن اینکه آپدیت کردن کنسول رو هر بچه 6 ساله ای هم میتونه انجام بده
صد در صد یا میخوان لوازم جانبیش رو بردارن و بجاش دسته دو و مارک مشابه بزارن داخلش

اون دوستی هم که گفته ریجن 2 ژاپن پلمپ نداره از اون حرفهایی هست که آدم شاخ در میاره
و باید به این فروشنده های ایرانی نشان لیاقت در امانت داد.

سلام به همه دوستان. من چن روزه که واقعا گیج شدم که کامپیوترم رو ارتقاء بدم یا برم یه پلی استیشن 4 بگیرم. خودم خیلی وقته که پی سی بازم ولی وقتی چن تا ویدیو از بازیهای مشترک پی سی و پلی استیشن دیدم فرق آنچنانی از نظر گرافیکی ندیدم واقعا.(حالا شاید اگه خیلی خیلی دقت کنی بتونی چند درصد فرق ببینی که اصلا به چشم نمیاد).
باید قبول کرد که از لحاظ گرافیکی بین یه کنسول و کامپیوتر قوی شاید فرق چندانی نباشه ولی بازی با کنسول یه لذت و راحتی خاص خودش رو داره ولی خب بازیهاش کمی گرونتر در میاد و شاید نتونی تعداد بازی بیشتری انجام بدی

سوال اصلی من اینه که آیا میشه واقعا بازیهایی مثل کال آو دیوتی که اول شخص هستند رو توی پلی استیشن با همون لذت پی سی بازی کرد؟
منم اوایل فکر میکردم که بازی های اکشن بر روی کنسول سخت باشه ولی وقتی بازی های گرز او وار رو بر روی ایکس باکس و بلک رو روی کنسول سونی بازی کردم دیدم خیلی هم جالب میشه و لذتی که تو بازی بلک در کنسول پی اس 2 دیدم در هیچ بازی ندیدم.

اصلا با عقل جور در میاد کنسول رو باز تحویل مشتری بدن؟
یعنی کلاهبرداری بزرگتر از این؟
در شرایطی که کنسول هک نشده
ضمن اینکه آپدیت کردن کنسول رو هر بچه 6 ساله ای هم میتونه انجام بده
صد در صد یا میخوان لوازم جانبیش رو بردارن و بجاش دسته دو و مارک مشابه بزارن داخلش

اون دوستی هم که گفته ریجن 2 ژاپن پلمپ نداره از اون حرفهایی هست که آدم شاخ در میاره
و باید به این فروشنده های ایرانی نشان لیاقت در امانت داد.

اقا یه سوال من ریجن 2 ژاپن گرفتم یارو بهم 1.350 (50 تومن ارزونتر ) داد درشم بسته بود (چسب داشت ) این الان پلمپ بوده یا نه من شک کردم وسایلش کامل بود اخه

آقا یه سوال چرا بعضی از این سایتای ایرانی بازی ها رو به صورت کد میفروشن؟ مگه تو استور نیست؟ مگه اکانتمون و شارژ کنیم اون بازی ارزون تر در نمیاد؟
مثلآ بازیه رو گذاشتن 80 تومن همون بازی تو استور هست ارزونتر در نمیاد مثلآ 70؟
اگه آره پس چرا یه سری میخرن؟

ظرفیت 1 چون به 3 نفر میدن بن میشه (اکثرا) دقت کنی بدون گارانتی هم میدن
ظرفیت 2 مشکلی نداره میتونی تو اکانت خودت هم بازی کنی
ظرفیت 3 من نشنیدم بن شه ولی دیگه نمیتونی تو اکانت خودت بازی کنی باید تو اکانتی که مشخصاتش بهت میدن و میسازی بازی کنی
پس ظرفیت 2 خوبه دیگه؟
میشه یه توضیحی بدین چیکار میکنن که اینطوریش میکنن؟ینی 3 ظرفیته

آقا یه سوال چرا بعضی از این سایتای ایرانی بازی ها رو به صورت کد میفروشن؟ مگه تو استور نیست؟ مگه اکانتمون و شارژ کنیم اون بازی ارزون تر در نمیاد؟
مثلآ بازیه رو گذاشتن 80 تومن همون بازی تو استور هست ارزونتر در نمیاد مثلآ 70؟
اگه آره پس چرا یه سری میخرن؟
میشه یه مثال بزنی ...

میشه یه مثال بزنی ...
بلفرض last of usو یه سایت ایرانی گذاشته مثلآ 80 -90 تومن بعد همون بازی تو استور هست مثلآ 20-25 دلار
حالا سوالبم اینه این بازی های که به صورت کد تو این سایتا میفروشن این قیمت و بعضیا میخرن چرا از همون استور پلی استیشن نمیخرن؟

بلفرض last of usو یه سایت ایرانی گذاشته مثلآ 80 -90 تومن بعد همون بازی تو استور هست مثلآ 20-25 دلار
حالا سوالبم اینه این بازی های که به صورت کد تو این سایتا میفروشن این قیمت و بعضیا میخرن چرا از همون استور پلی استیشن نمیخرن؟

خب شما 25 دلار به تومن تبدیل کنی میشه حدود 75 تومن همچنین خیلی از سایتا همراه کد دیتا رو هم میدن که دردسر دانلود دیتا باpsx اگه بخوای شب بگیری که ارزون دربیاد خیلی زیاده .بیشتر اپرا تور ها هم رایگان شبانه رو یا حذف کردن یا یک سوم
شما یه بازی 20 گیگی رو بخوای به صورت معمولی دان کنی (هر گیگ 3500)میشه 70000 تومن
ولی 100% توش خیلی هم میخورن
بهترین کار اینه که دیسک بگیری تعویض کنی

سلام اولا این کد ها مشکلی ندارن بیشتر هم از کنسول های باندل برداشتته میشن:d خوب وقتی قیمتش به صرفه تر میشه برای چی نخرن؟!
همین مثال شما واسه بازی لست او اس تو استور ریجن 1 50$( 150 تومان) هست حالا یه نفر میاد کد داخل کنسولش بود میزاره همون 70 یا 80 تومان 100 % خیلی خریدش به صرفه تره

پس ظرفیت 2 خوبه دیگه؟
میشه یه توضیحی بدین چیکار میکنن که اینطوریش میکنن؟ینی 3 ظرفیته

دقیق نمیدونم ولی چیزی که تو سایتا خوندم دوستان گفتن اینا یه اکانت میگیرن بعد با اون اکانت بازی رو به صورت دیجیتالی میخرن از استور
بعد این اکانت به نفر اول میدن یه سری کارایی اموزش میدن که انجام بده که بتونن اون اکانت بین دو نفر دیگه هم شیر کنن باز به نفر دوم میگن de active کنه که به ظرفیت 3 بدن
یه راه دیگش هم اینه که مشتری اکانت اکبند میگیره با دوستش شیر میکنه
البته بعد اپدیت 2.50 اونایی که بین 3 نفر شیر میکنن ظرفیت اول بن میشه

خب شما 25 دلار به تومن تبدیل کنی میشه حدود 75 تومن همچنین خیلی از سایتا همراه کد دیتا رو هم میدن که دردسر دانلود دیتا باpsx اگه بخوای شب بگیری که ارزون دربیاد خیلی زیاده .بیشتر اپرا تور ها هم رایگان شبانه رو یا حذف کردن یا یک سوم
شما یه بازی 20 گیگی رو بخوای به صورت معمولی دان کنی (هر گیگ 3500)میشه 70000 تومن
ولی 100% توش خیلی هم میخورن
بهترین کار اینه که دیسک بگیری تعویض کنی
منظورم حالت بازارسنتر نیست منظورم این سایتای که کنسول و اکانت و..... میفروشنه اینام از رو کنسول کد و بر میدارن؟
یعنی اگه از استور بگیری نمیشه کد دیتا رو از یه سایتی که خودمون میدونیم دانلود کنیم؟
اگه اینترنت نامحدود باشه که مسئله ی نیست
بعدش هم همه بازی های که تو این سایتا میفروشن رو کنسول عرضه نمیشه مثلآ کد بازی brain یا transistor یا flow یاtrine 2 اینا اگه از استور بگیریم مگه ارزون تر در نمیاد؟ اگه آره پس چرا بعضیا میرن از این سایتا میخرن نمیرن پولو بدن اکانت بخرن بعد از اکانت خرج کنن مگه نمیشه بازی که تو استور که خریدیم دیتاشو دانلود کنیم بعد وارد کنسول کنیم؟

سلام ، کنسول دوستم ریجن 2 ژاپنه ولی اکانتی که ساخته برا امریکاس ، یه PS Plus us یک ساله گرفته هر چی کد میزنه میگه کد اشتباه میزنی یا قبلا استفاده شده! کد بازی AC:unity هم میزد تو redeem code همین ارورو میداد بهش! مشکل چیه به نظرتون؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or