هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

میخوام آپدیت بازی driverclub که نزدیک 10 گیگ هستو دانلود کنم...
بچه ها من اگر آپدیت بازیرو تا 6 7 گیگ بگیرم بعد بقیشو شبه بعد بگیرم میشه؟؟ من برا آپدیت بازی ها با حجم بالا از مودم سیم کارت و از 3gp استفاده میکنم 2 تا 8 صبح که حدوده 7 الی 8 گیگ رو دانلود میکنه....تا حالا هم بیشتر از 6 گیگ لازم نداشتم تو یک شب دانلود کنم تا ببینم اگه بقیش بمونه میشه دانلود کرد بعد از خاموش کردن دستگاه یا نه....
در کل من 10 هزارتومن میدم برا یک هفته از 2 تا 8 شب دانلود نا محدود الان این نصفش یا 2 3 گیگش بمونه شبه بعد بزنم از همونجا دانلود میکنه؟؟؟؟
چون خودش بصورت اتومات 8 صبح از نت میاد بیرون چون محدوده ساعتش ...فکر کنم نیاید دستگاهمو خاموش کنم آره ؟؟
یکی ی راه کار با توجه به شرایطی که گفتم بده چون 10 گیگ رو من تو یک شب نمیتونم دانلود کنم تو 6 ساعت نهایت 8 گیگ بشه....
راه کار استفاده از برنامه دیگه ای نباشه...در کل سوال من اینه میشه نصفش الان نصفشو بعد چه با خاموش کردن دستگاه چه با قرار دادن رو حالت rest mode دانلود کرد؟؟؟؟

سلام به همه دوستان. من چن روزه که واقعا گیج شدم که کامپیوترم رو ارتقاء بدم یا برم یه پلی استیشن 4 بگیرم. خودم خیلی وقته که پی سی بازم ولی وقتی چن تا ویدیو از بازیهای مشترک پی سی و پلی استیشن دیدم فرق آنچنانی از نظر گرافیکی ندیدم واقعا.(حالا شاید اگه خیلی خیلی دقت کنی بتونی چند درصد فرق ببینی که اصلا به چشم نمیاد).
سوال اصلی من اینه که آیا میشه واقعا بازیهایی مثل کال آو دیوتی که اول شخص هستند رو توی پلی استیشن با همون لذت پی سی بازی کرد؟ منظورم نشونه گیری تو کنسوله که واقعا آدم میتونه از یه بازی اول شخص تو کنسول لذت ببره؟ از اون طرف اکثر بازیها میتونم بگم تقریبا همه بازی های پی سی رو پلی استیشن هم هست ولی حسن بزرگ پلی استیشن بازیهای انحصاریشه! همین الان اگه بخوام پی سی مو ارتقاء بدم باید تقریبا سه تومنی خرج بیوفتم ولی با تقریبا 1600 میشه یه کنسول خرید. اما همونطور که گفتم تنها مشکل من دسته پلی استیشن هستش!
راستی یه مشکل دیگه ای که پلی استیشن داره اینه که بعضی بازیها رو نمیشه جلو خانواده بازی کرد مثل جی تی ای!!!:d
خیلی خیلی ببخشید اگه سرتونو درد اوردم مرسی

سلام به همه دوستان. من چن روزه که واقعا گیج شدم که کامپیوترم رو ارتقاء بدم یا برم یه پلی استیشن 4 بگیرم. خودم خیلی وقته که پی سی بازم ولی وقتی چن تا ویدیو از بازیهای مشترک پی سی و پلی استیشن دیدم فرق آنچنانی از نظر گرافیکی ندیدم واقعا.(حالا شاید اگه خیلی خیلی دقت کنی بتونی چند درصد فرق ببینی که اصلا به چشم نمیاد).
سوال اصلی من اینه که آیا میشه واقعا بازیهایی مثل کال آو دیوتی که اول شخص هستند رو توی پلی استیشن با همون لذت پی سی بازی کرد؟ منظورم نشونه گیری تو کنسوله که واقعا آدم میتونه از یه بازی اول شخص تو کنسول لذت ببره؟ از اون طرف اکثر بازیها میتونم بگم تقریبا همه بازی های پی سی رو پلی استیشن هم هست ولی حسن بزرگ پلی استیشن بازیهای انحصاریشه! همین الان اگه بخوام پی سی مو ارتقاء بدم باید تقریبا سه تومنی خرج بیوفتم ولی با تقریبا 1600 میشه یه کنسول خرید. اما همونطور که گفتم تنها مشکل من دسته پلی استیشن هستش!
راستی یه مشکل دیگه ای که پلی استیشن داره اینه که بعضی بازیها رو نمیشه جلو خانواده بازی کرد مثل جی تی ای!!!:d
بله مشکلی نداره ! یکم با دسته بازی کنی عادت میکنی دستت میاد .
کلا pc بخری اینا تنها چیزی که از دست میدی انحصاریای کنسول هست .... این قضیه بیشتر برمیگرده به خودت اینا
درسته همه بازیا کیفیتش ممکنه اونقدر بالاتر نباشه اما بستگی به بازی هم داره

میخوام آپدیت بازی driverclub که نزدیک 10 گیگ هستو دانلود کنم...
بچه ها من اگر آپدیت بازیرو تا 6 7 گیگ بگیرم بعد بقیشو شبه بعد بگیرم میشه؟؟ من برا آپدیت بازی ها با حجم بالا از مودم سیم کارت و از 3gp استفاده میکنم 2 تا 8 صبح که حدوده 7 الی 8 گیگ رو دانلود میکنه....تا حالا هم بیشتر از 6 گیگ لازم نداشتم تو یک شب دانلود کنم تا ببینم اگه بقیش بمونه میشه دانلود کرد بعد از خاموش کردن دستگاه یا نه....
در کل من 10 هزارتومن میدم برا یک هفته از 2 تا 8 شب دانلود نا محدود الان این نصفش یا 2 3 گیگش بمونه شبه بعد بزنم از همونجا دانلود میکنه؟؟؟؟
چون خودش بصورت اتومات 8 صبح از نت میاد بیرون چون محدوده ساعتش ...فکر کنم نیاید دستگاهمو خاموش کنم آره ؟؟
یکی ی راه کار با توجه به شرایطی که گفتم بده چون 10 گیگ رو من تو یک شب نمیتونم دانلود کنم تو 6 ساعت نهایت 8 گیگ بشه....
راه کار استفاده از برنامه دیگه ای نباشه...در کل سوال من اینه میشه نصفش الان نصفشو بعد چه با خاموش کردن دستگاه چه با قرار دادن رو حالت rest mode دانلود کرد؟؟؟؟
اپدیت بایتسی کامل دانلود بشه تا نصب بشه و قابل استفاده باشه .
دستگاه روی حالت standby هم میتونه دانلود کنه فقط باید تیکه enable internet connection رو توی power savings و set functions بزنی.
از هر جایی هم که pause بشه از همونجا بعدا میتونی ادامه بدی .

سلام
بعد آپدیت جدید میشه psn روی دوتا کنسول شیر کرد
یعنی از یه اکانت برای دوتا کنسول استفاده کرد که نیازی به خرید دوتا پلاس نباشه
اکانت رو همیشه میشد روی دو تا کنسول به اشتراک گذاشت ...
فقط محدودیت استفاده :
1. کسی که primary داره میتونیه روی اکانتهای دیگش هم از قابلیت انلاین استفاده کنه و همچنین از امکانات این اکانت روی اکانتهای دیگه استفاده کنی
2. نفر دومی ( چون Primary فقط یک کنسول میشه ) باید از پلاس توی همین اکانت استفاده کنه و همچنین برای چک کردن License ها انلاین باشه مگرنه قفل میشه و از دسترس خارج میشه.

ببخشید packet loss از کجا بفهمم چقدره؟
از سایت ping test هر کار کردم نمیشه
من پینگم 250 تایم اوت هم ندارم جیترم هم 8 ولی نمیدونم چرا تو بازی که میرم قطع میشه میاد بیرون connection lost میده :-/ ممکنه از packet loss باشه؟

دوستان سلام
موقع فروش دیجیتالی بازی که میگن
ظرفیت 1 مثلا 80تومن
ظرفیت 2 60 تومن
و ظرفیت 3 45 تومن
منظورشون چیه که اینقد قیمتاشون فرق میکنه؟

دوستان سلام
موقع فروش دیجیتالی بازی که میگن
ظرفیت 1 مثلا 80تومن
ظرفیت 2 60 تومن
و ظرفیت 3 45 تومن
منظورشون چیه که اینقد قیمتاشون فرق میکنه؟

ظرفیت 1 چون به 3 نفر میدن بن میشه (اکثرا) دقت کنی بدون گارانتی هم میدن
ظرفیت 2 مشکلی نداره میتونی تو اکانت خودت هم بازی کنی
ظرفیت 3 من نشنیدم بن شه ولی دیگه نمیتونی تو اکانت خودت بازی کنی باید تو اکانتی که مشخصاتش بهت میدن و میسازی بازی کنی

دوستان دستگاه هارد اکسترنال 2ترابایتی رو پشتیبانی میکنه؟

اگر برای پکاپ گرفتن از کنسول باشه بله میتوانید استفاده بکنیدتا ۶ تراباتی بهتر است از هارد دیسکای یو اس بی ۳ استفاده کنی و هارد دیسک اکسترنال را فرمت ۳۲ کنی

خوب این برمیگرده به خودت ولی بعضی از چیز های واضحی که میتونم بگم اینه که با ps4 میتونی آنلاین بازی با هزینه ی شاید کمتر نسبت به pc و میتونی آخرش هم بازیتو بفروشی و به علاوه شیرینگ بازی های ps4 هم هست .
در مورد کال آو هم خیلی تفاوت هست چون تو pc معمولا با موس بازی میکنی ولی تو ps4 با دسته.(منکه خودم با پی سی بازی میکردم اولش فکر میکردم با دسته سخته و حال نمیده ولی عکسش ثابت شد)
در مورد بازی مثلا جی تی ای تو میتونی یه مانیتور بگیری و مثلا تو اتاقت بازی کنی.
برای آپدیت کنسول هم نیازی نیست از کنسول دانلود کنی و با روش هایی میتونی از pc دانلود کنی.

- - -ویرایش - - -

بهتره فاصلشو بیشتر کنی

- - -ویرایش - - -

پشت دستگاه یا شماره سریالش
باید قبلیو یا از توی کنسول قبل دی اکتیو کنی یا بری سایت سونی دی اکتیو ال بزنی تا بتونی با کنسول جدید افلاینم بزنی(بازیهای دیجیتالی اکانتتو فقط وگرنه دیسکی افلاینم میشه زد)
چقدر فاصله اش رو بیشتر کنم؟

دوستان من امروز به یه مشکل عجیب و مزخرف خوردم،امروز اپدیت جدید درایو کلاب دانلود کردم وقتی که تمام شد تا وارد بازی میشم همون اول ارم بازی گیر میدنه دستگاه خود به خود خاموش میشه بعد باید حتمی از دکمه پاور روشن کنی هاردو چک میکنه اخر سرهم یه ریپورت به سونی میده،داخل بازی نمیشه لعنتی همش خاموش میکنه،نمیدونم چکار کنم حتی ریبولد دیتا بیس هم زدم اما بازم مشکل داره،کسی به چنین مشکلی نخورده؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or