هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

من يه ماه پيش دستگاه رو تو reset mod گذاشتم فنش هم تو حالت رست مود كار ميكرد امروز اشتباهي به جايه خاموش كردن زدم reset mod ولي نكته اي كه داشت اين بود دستگاه كاملا بي صدا هستش و فنش هم خاموش شد قضيه چيه؟

مثل اینکه مشکل از نت ماست تاپیک های دیگه هم سر این موضوع بحث هست
من که نشد یه ساعت راحت bf4 بزنم پارتی دیگه جای خودش
شما بدون dc بازی میکنی؟؟
من الان داشتم بازی میکردم مشکلی نبو مثله همیشه پارتی رو ولی نمیدونم. نتم هم مخابراته.

بروبکس من وقتی با کنسولم میرم توی تم دستگاه کنسولم قفل میکنه فریز نمیشه ولی دیگه هیچ برنامه ای رو باز نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون اپدیت کنسول هم 2.51

بروبکس من وقتی با کنسولم میرم توی تم دستگاه کنسولم قفل میکنه فریز نمیشه ولی دیگه هیچ برنامه ای رو باز نمیکنه لطفا راهنمایی کنید ممنون اپدیت کنسول هم 2.51

خوب نرو توی تم...مجبور نیستی که :|

منم تم COD AW رو بعد اینکه دانلود کردم گزاشتمش ولی بعد اومدم برم توی یه بازی کلا هنگ کرد و مجبور شدم از برق بکشمش. همون اولین بار این شکلی شد بعدش دیگه حل شد این مشکل...الانم از تم اصلی خود سونی استفاده میکنم.

یک بار rebuild database رو امتحان کن ببین مشکل حل میشه یا نه

من يه ماه پيش دستگاه رو تو reset mod گذاشتم فنش هم تو حالت رست مود كار ميكرد امروز اشتباهي به جايه خاموش كردن زدم reset mod ولي نكته اي كه داشت اين بود دستگاه كاملا بي صدا هستش و فنش هم خاموش شد قضيه چيه؟
بستگی داره میزان دمای داخل دستگاه چقدر باشه . توی حالت rest باشه ممکنه فنش کار کنه تا دما به حالت تعادل برسه .

دوستان برای دوربین ps بجز Just dance و پلی روم بازی دیگه ای نیومده؟؟؟؟!

اگه لطف کنید یه ادم مطمئن معرفی کنید تا ازین بازی های اشتراکی بخرم واقعا ممنونتون میشم

اقا سلام عرض شد . یه چنتا سوال داشتم
اول از همه اینکه داستان این بازی های اشتراکی چیه؟
بعدش میشه فروخت؟ یا چی؟
اشتراکی ها رو میشه انلاین بازی کرد؟
یه توضیح کلی بدید ممنون میشم
بعدش هم اینکه اگه بازی رو دست دوم از کسی بخری میتونی انلاین بازی کنی؟؟
وقتی بازی رو تو دستگاه میزاری شروع به نصب میکنه درسته؟ برای بازی کردن به دیسک نیازه یا نه؟
داستان این اکانت پلاس چیه؟ یعنی برای انلاین بازی کردن نیاز به پول دادنه؟ مثل ایکس باکس لایو؟
ممنون

آرمان جان راهی هست که با این که PS4 روی حالت Rest Mode یا خاموش هست ، اکانت آنلاین بمونه ؟ یعنی دوستان اد لیستم من رو آنلاین ببینند و اون دایره وضعیت قرمز نشه و آبی باشه به معنای آنلاین ؟

ممنون

آرمان جان راهی هست که با این که PS4 روی حالت Rest Mode یا خاموش هست ، اکانت آنلاین بمونه ؟ یعنی دوستان اد لیستم من رو آنلاین ببینند و اون دایره وضعیت قرمز نشه و آبی باشه به معنای آنلاین ؟

ممنون
سلام عزیز
تنطیمی برای اون قضیه وجود نداره. بر حسب status که در همون حالت داری نمایش میده D:
نمیدونم حالا اگر rest mode در حاله دانلود باشه ( چون به نت وصل هست ) انلاین نشون میده یا نه ... تست نکردم

اقا سلام عرض شد . یه چنتا سوال داشتم

بعدش هم اینکه اگه بازی رو دست دوم از کسی بخری میتونی انلاین بازی کنی؟؟
وقتی بازی رو تو دستگاه میزاری شروع به نصب میکنه درسته؟ برای بازی کردن به دیسک نیازه یا نه؟
داستان این اکانت پلاس چیه؟ یعنی برای انلاین بازی کردن نیاز به پول دادنه؟ مثل ایکس باکس لایو؟
ممنون
بله
برای انلاین بازی کردن فقط به اکانت پلاس نیاز دارید
بله بازی کلا روی هارد نصب میشه با این حال در تمامه حال باید دیسک داخل باشه تا بشه بازی کرد
بله. سالیانه 50 دلار ( اکانت US ) - امکاناته دیگه مثل بازیهای مجانی ( تا زمانی که پلاس داری قابل استفاده هست ) و تخفیفات و could storage داره

این
rebuild database چی هست و کجاست ؟
سیستم بک آپ ps4 چی هست و چه کارهایی رو انجام میده؟

توی safe mode

Back Up and Restore | PlayStation4 User's Guide

دوستان برای دوربین ps بجز Just dance و پلی روم بازی دیگه ای نیومده؟؟؟؟!
فکر نکنم
کلا فعلا خریدش ارزشه خاصی نداره

سلام
من اگه یه بازی ریجن دو خریده باشم بعد بفروشم و همون بازی ریجن 1 بگیرم بازی باید دوباره نصب کنم یا نمیخواد و اینکه سیو بازی ریجن دو روی ریجن 1 رو اجرا میکنه یا نه

ارمان جان ممنون بابت جواب فقط یه سوال دیگه.داستان این اکانت های 14 روزه ژاپنی چیه؟؟
و اینکه کسی هست که قسمت اول سوال قبل منو پاسخ بده
بازم ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or