هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

play_play

کاربر سایت
Sep 20, 2007
144
دوستان یه راهنمایی کامل میکنید یا یک تاپیک که سوالمو جواب داده باشه؟؟؟

چگونگی استفاده از plus به مدت 14 روزه که رایگان هست.

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
دوستان بیزحمت جواب منم بدین خیلی فوریه ممنون :

سلام دوستان یه سوال دارم : آیا خرید از بازار سنتر مطمین هست ؟ یعنی امکانش هست که یکی پولو بگیره ولی بازی رو نفرسته یا یه چیز بی ارزش به جاش بفرسته ؟

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
دوستان یه راهنمایی کامل میکنید یا یک تاپیک که سوالمو جواب داده باشه؟؟؟

چگونگی استفاده از plus به مدت 14 روزه که رایگان هست.
تو کنسولتون یه اکانت بسازید بعد از همون اکانت تو psn ثبت نام کنید و کشور را ژاپن بزنید.بعد که زدید همه چی ژاپنی میشه هیچی نمیفهمید!!! همه رو الکی بزینید اخر ثبت نام میگه پلاس بخرید که بالاش بزرگ زده ۱۴ روز رایگان اونو انتخاب کنید بعد هم میپرسه میخوای پرایمری کنی که شما قبول میکنی.از اینجا به بعد با اکانت ژاپن کاری نداری و میتونی تو اکانت خودت انلاین بازی کنی.

Jason_PS4

کاربر سایت
Jul 5, 2014
37
تو کنسولتون یه اکانت بسازید بعد از همون اکانت تو psn ثبت نام کنید و کشور را ژاپن بزنید.بعد که زدید همه چی ژاپنی میشه هیچی نمیفهمید!!! همه رو الکی بزینید اخر ثبت نام میگه پلاس بخرید که بالاش بزرگ زده ۱۴ روز رایگان اونو انتخاب کنید بعد هم میپرسه میخوای پرایمری کنی که شما قبول میکنی.از اینجا به بعد با اکانت ژاپن کاری نداری و میتونی تو اکانت خودت انلاین بازی کنی.
ببخشید احتمال بن شدن که نداره داره؟

JAVAD20

کاربر سایت
Dec 20, 2012
555
نام
Javad
دوستان خواهشا کمک کنین ، امروز بازی GTA V دستم رسید ولی وقتی خواستم دیسک رو وارد کنم دستگاه قبول نمیکنه !! مطمئن هم هستم بازی دیگه توش نیست . اخرین بازی COD بود که در اورده بودم . دستگاه رو هم خاموش کردم بازم درست نشد

ویرایش : رفتم سرچ کردم مشکلم حل شد :d

آخرین ویرایش:

nima202020

کاربر سایت
Oct 24, 2014
18
نام
نیما
کنسول ریجن چنده و تاریخ تولیدش ؟

- - -ویرایش - - -

دوستان خواهشا کمک کنین ، امروز بازی GTA V دستم رسید ولی وقتی خواستم دیسک رو وارد کنم دستگاه قبول نمیکنه !! مطمئن هم هستم بازی دیگه توش نیست . اخرین بازی COD بود که در اورده بودم . دستگاه رو هم خاموش کردم بازم درست نشد

کنسول ریجن چنده؟ و تاریخ تولید؟

parsa sa

کاربر سایت
Jun 9, 2011
154
نام
parsA
سلام.یکی از دوستام ps4 خریده بعد میگه که من میتونم هر بازی که دوست دارم رو تا دوسال دانلود کنم رایگان.راست میگه یا با نسخه دمو اشتباه گرفته؟

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سلام.یکی از دوستام ps4 خریده بعد میگه که من میتونم هر بازی که دوست دارم رو تا دوسال دانلود کنم رایگان.راست میگه یا با نسخه دمو اشتباه گرفته؟
سلام! نه عزيز جان،همچين خبري نيست.
به قول خودت نسخه دمو منظورش بوده...البته دمو هميشه رايگانه،نه فقط ٢ سال..درضمن دمو واسه همه بازيا نمياد...
؛)

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام
دوستان اینیکه هردفه بعد روشن کردن کنسول دیسکو میزاریم و اجکت میکنیم، برا کنسول و دیسک ضرر نداره؟؟؟
مثلا منی که مثلا فقط یک بازی رو انجام میدم، بهتر نیست بزارم دیسک تو دستگاه بمونه؟؟ مثلا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
اخه شنیدم لنز رامش اسیب میبینه اگه توش بمونه!
خودسونی در این مپرد چی گفته؟؟
مطلب بعدی اینکه من وقتی این دیسکهای بلوری مخصوصا حجیم چند لایه رو میزارم در میارم اون لبه رام که به اصطلاح گردگیرشه، گاهی جا میندازه رو دیسک، ( گاهیم خط میندازه) بنظرتون برای این چکار کنیم؟؟؟

واینکه اگه خط نازک رو دیسک بندازه، دیگه دیسک بدرد نمیخوره؟؟ چون دقیقا رو یکی از بازیهام ،اون گردگیرهای رام، یک خط صاف انداخته ولی بازی بدون مشکل اجرا میشه
اگه میشه در اینزمینه یکم اطلاعات بدید ممنون،اگرم ممکنه توصیه خود سونی در این مورد رو هم بفرمایید
تشکر فراوان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر