هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

سلام دوستان،من ٢ روزه كنسولمو گرفتم ، سفيد،باندل دستيني ، با كد CUH-1116A
امروز صبح كه روشنش كردم صدا نداشت ، نه تو محيط xmb و نه تو بازي.
دستگارو روشن خاموش كردم درست شد،بعد آپديت ٢.٠٢ رو دان كردم و دستگاه رو آپديت كردم.
راستش من منتظر شده بودم سري جديد بياد و بگيرم تا مشكلاي سري اول رو نداشته باشه،حالا كه اينطوري شد حالم گرفته شد...!
خلاصه رفتم تو اينترنت سرچ كردم ، هركسي يه چيزي گفته بود، يكي گفته بود باگه و با آپديت حل ميشه، يكي ديگه گفت به كابل HDMI ربط داره، بعضيا ميگفتن سخت افزاريه و به سوني مراجعه ميخواستن بكنن...در كل وسواسي شدم ببينم چيه داستان.
خواستم ببينم كسي همچين مشگلي پيدا نكرده؟ يا از دوستان كسي ميدونه داستان چيه؟
پيشاپيش مرسي از راهنماييتون.
یکی از باگهای شایع بوده و هست. با خاموش روش کردن tv ظاهرا درست میشه
یه سری هم با عوض کردن کابل مشکلشون حل شده.

کسی فرمون driving force gt رو روی ps4 با بازی تست کرده ؟
میشه ازش استفاده کرد تو drive club یا gt7 :d
با drive club هم کار نمیکنه
قبلا سونی توی بلاگش گفته بوده چه مدلی ساپورت هست و گفتن اگر امکانش باشه ساپورت برای مدلهای رو عرضه میکنن .
اگر قرار باشه ساپورت بشه باید توی اپدیتها باشه
لینک زیر مربوط به پسته رسمی از طرفه سونی در همین رابطه هست و توی پستهای هم تایید شده که این مدل با drvicelub سازگار نیست ... سرچ کنید میاد پستش
Which Wheels Work with Driveclub? ***8211; PlayStation.Blog
فقط 3 تا مدله از thurstmaster روی driveclub کار میکنه.

یک سرچ تو گوگل بزنید همه عکس ها میاد.
آره فکر کنم همین مدل بود دورش یک قسمت هاییش آبی بود به سبب اینکه مخصوص Ps4 هستش .
این هم که روش آرم Gran Turismo هست و GranTurismo هم که انحصاری Ps هستش و جدیدترین نسخش هم برای Ps4 هست پس در نتیجه این فرمون با Ps4 سازگار هست و میتونید استفاده بکنید ازش .

خواهشا دیگران رو گمراه نکنید و مقدار سطحه مطالعه رو بالا ببرید و بعد جوابگوی عزیزان باشید ...

Last edited by a moderator:
یکی از باگهای شایع بوده و هست. با خاموش روش کردن tv ظاهرا درست میشه
یه سری هم با عوض کردن کابل مشکلشون حل شده.

با drive club هم کار نمیکنه
قبلا سونی توی بلاگش گفته بوده چه مدلی ساپورت هست و گفتن اگر امکانش باشه ساپورت برای مدلهای رو عرضه میکنن .
اگر قرار باشه ساپورت بشه باید توی اپدیتها باشه
لینک زیر مربوط به پسته رسمی از طرفه سونی در همین رابطه هست و توی پستهای هم تایید شده که این مدل با drvicelub سازگار نیست ... سرچ کنید میاد پستش
Which Wheels Work with Driveclub? ***8211; PlayStation.Blog
فقط 3 تا مدله از thurstmaster روی driveclub کار میکنه.
DC مهم نیست من میگم بگیرم gt7 سلپورت نکنه اوون وقت ضد حاله :d

حالا کو تا GT7 بیاد . اصلا هیچ خبری ازش نبوده
بزار بیاد بعد صحبتش میشه....عجله نکن....
بسشر مطالبی تو سایت ها چه خارجی و چه داخلی پیدا کردم مبنی بر این هست که این فرمون رو DC کار نمیکنه
ولی سوال من اینه که جوابی هم پیدا نکردم :d
آیا سونی از این فرمون ساپورت میکنه که در مرحله دوم DC ساپورت نمیکنه ؟
یا کلا سونی از این محصول ساپورت نمیکنه ؟
اگه شماره یک باشه که باز امیدی هست که با پچ برای یه بازی حل کنن ولی اگه کلا ساپورت نکنه !!! :(

سلام بچه ها
میشه لطفا از کدوم قسمت و گزینه های منو می تونم standby رو غیر فعال کنم؟؟؟؟
وقتی می خوام دانلود کنم نمی خوام دستگاه تو حالت standby بره,من که گزینه ای تو منو و seting پیدا نکردم تا غیر فعالش بکنم!!!!!!
ممنون می شم راهنماییم بکنید

سلام بچه ها
میشه لطفا از کدوم قسمت و گزینه های منو می تونم standby رو غیر فعال کنم؟؟؟؟
وقتی می خوام دانلود کنم نمی خوام دستگاه تو حالت standby بره,من که گزینه ای تو منو و seting پیدا نکردم تا غیر فعالش بکنم!!!!!!
ممنون می شم راهنماییم بکنید
power save setting

دوستان یک سوال فنی . میشه مثل ایکس باکس 360 بازی هارو از رو دیسک روی دستگاه نصب کرد ؟ حجمش نسبت به بازی های نسل هفت چقدر بیشتر شده ؟ برای هر بازی باید یک مقداری محتوا دانلود کرد ؟ چون دیدم تو سایت ها گفته شده بوده که فلان بازی به مثلا n گیگ فضا برای دانلود احتیاج داره

با تشکر

دوستان یک سوال فنی . میشه مثل ایکس باکس 360 بازی هارو از رو دیسک روی دستگاه نصب کرد ؟ حجمش نسبت به بازی های نسل هفت چقدر بیشتر شده ؟ برای هر بازی باید یک مقداری محتوا دانلود کرد ؟ چون دیدم تو سایت ها گفته شده بوده که فلان بازی به مثلا n گیگ فضا برای دانلود احتیاج داره

با تشکر
تمامی بازی ها نصب اجباری دارند . حجم که همون یک دیسک بلوری هست ولی فضای نصب 3برابر مثلا tlou گیگابایت 41 فضای نصب میخواد . هر بازی دارای اپدیت هست ولی منظور شمارو متوجه نمیشم . سوال اخرو نمیدونم

تمامی بازی ها نصب اجباری دارند . حجم که همون یک دیسک بلوری هست ولی فضای نصب 3برابر مثلا tlou گیگابایت 41 فضای نصب میخواد . هر بازی دارای اپدیت هست ولی منظور شمارو متوجه نمیشم . سوال اخرو نمیدونم

منظورم اینه که من می خوام دستگاه رو بخرم . بعدا چون توانایی خرید ندارم می خوام از دم خونم اجاره کنم بازی هارو . ولی خب حال ندارم هی برم بیام. می خواستم ببینم میشه ریخت رو دستگاه بدون دیسک بازی کرد (مثل 360 که می شد ریخت ) ولی خب تو ایکس باکس بازی رو تو دیسک هشت گیگی جا میدادن . یعنی جز اون حجم اضافی که بازی هایی مثل کال آو دارن .خود بازی با محتوای hd اش میشد سر جمع 16 گیگ. تفاوت گرافیکی با پلی 3 نداشته پس میشه یک جورایی گفت با این که دیسک بلوری هست و حجم بالایی داره اونم همین حجم رو داره .حالا می خواستم بدونم کسی کال آو رو ریخته کلا یا نه تا بتونه بگه حجم بازی نصب شده روی دستگاه چقدر بوده

منظورم از اون یکی سوال هم این بود که آیا این آپدیت و نصب اجباری با دیسک انجام میشه یا حتما باید اینترنتی باشه ؟ ب

منظورم اینه که من می خوام دستگاه رو بخرم . بعدا چون توانایی خرید ندارم می خوام از دم خونم اجاره کنم بازی هارو . ولی خب حال ندارم هی برم بیام. می خواستم ببینم میشه ریخت رو دستگاه بدون دیسک بازی کرد (مثل 360 که می شد ریخت ) ولی خب تو ایکس باکس بازی رو تو دیسک هشت گیگی جا میدادن . یعنی جز اون حجم اضافی که بازی هایی مثل کال آو دارن .خود بازی با محتوای hd اش میشد سر جمع 16 گیگ. تفاوت گرافیکی با پلی 3 نداشته پس میشه یک جورایی گفت با این که دیسک بلوری هست و حجم بالایی داره اونم همین حجم رو داره .حالا می خواستم بدونم کسی کال آو رو ریخته کلا یا نه تا بتونه بگه حجم بازی نصب شده روی دستگاه چقدر بوده

منظورم از اون یکی سوال هم این بود که آیا این آپدیت و نصب اجباری با دیسک انجام میشه یا حتما باید اینترنتی باشه ؟ ب
بدون دیسک هیچ بازی اجرا نمیشه جز بازی هایی که از استور بخرین و دانلود کنید .
دقیق نمیدون ولی کا اف دیوتی 35 گیگ فک کنم جا بخواد .
اپ دیت یه چیزه و نصب یه چیز
اپ دیت فریم ور نمیونم با دیسک بشه یا نه ولی نصب بازی نت نمیخواد
اپ دیت بازی نیاز به نت داره

سلام
psn من چند روزه که وصل نیستش اصلا وارد نمیشه قبلا که نتم رو از مخابرات گرفته بودم مشکلی نداشتم ولی الان که از یه شرکت دیگه گرفتم این مشکل رو دارم سرعت نتم 8مگ هستش ولی اپدیت فیفا خیلی واسم طول کشید. من dns هارو هم تغیرر دادم رو 4.2.2.4 هم گذاشتم مشکلم حل نشدش ممون میشم راهنمایی کنید

بسشر مطالبی تو سایت ها چه خارجی و چه داخلی پیدا کردم مبنی بر این هست که این فرمون رو DC کار نمیکنه
ولی سوال من اینه که جوابی هم پیدا نکردم :d
آیا سونی از این فرمون ساپورت میکنه که در مرحله دوم DC ساپورت نمیکنه ؟
یا کلا سونی از این محصول ساپورت نمیکنه ؟
اگه شماره یک باشه که باز امیدی هست که با پچ برای یه بازی حل کنن ولی اگه کلا ساپورت نکنه !!! :(
نه نمیکنه
سونی خودش گفته بود فقط یه مدله Thurstmaster روی DC کار میکنه....
فرمون برای racing هست. فعلا که حتی روی dc هم این مدل از شرکت thurstmaster کار میکنه D: پس دیگه بقیه رو خط بزن. چه وصل بشه چه نشه به خوده 4 وقتی توی بازی کار نمیکنه فایده نداره...
گفته بودن اگر امکانش براشون باشه توی پچها اضافه میکنه ولی نگفتن حتما این کار رو میکنن...

سلام
psn من چند روزه که وصل نیستش اصلا وارد نمیشه قبلا که نتم رو از مخابرات گرفته بودم مشکلی نداشتم ولی الان که از یه شرکت دیگه گرفتم این مشکل رو دارم سرعت نتم 8مگ هستش ولی اپدیت فیفا خیلی واسم طول کشید. من dns هارو هم تغیرر دادم رو 4.2.2.4 هم گذاشتم مشکلم حل نشدش ممون میشم راهنمایی کنید
از این استفاده کنی
خیلی راحت و بی درده سر هست....
http://forum.bazicenter.com/thread89356/

نه نمیکنه
سونی خودش گفته بود فقط یه مدله Thurstmaster روی DC کار میکنه....
فرمون برای racing هست. فعلا که حتی روی dc هم این مدل از شرکت thurstmaster کار میکنه D: پس دیگه بقیه رو خط بزن. چه وصل بشه چه نشه به خوده 4 وقتی توی بازی کار نمیکنه فایده نداره...
گفته بودن اگر امکانش براشون باشه توی پچها اضافه میکنه ولی نگفتن حتما این کار رو میکنن...

از این استفاده کنی
خیلی راحت و بی درده سر هست....
http://forum.bazicenter.com/thread89356/
اگه تو gt بعدی سونی این قضیه رو درست نکنه جدا حال قریب به اتفاق gt باز ها رو میگیره .
نمیخوام بگم همه و لی درصد قابل توجهی تو این نسل از DR GT یا g27 یا g25 استفاده کردن ( حداقل برای GT ) بعد سونی از پرچم دار لاجیتک g27 هم همایت نمیکنه :d
لاقل دو نسل میزاشت کار کنه نمیشه هر نسل یه فرمون . از اون طرف اگه فرمون های ساپورت شده ps4 رو بگیرم رو ps3 جواب نمیده !! :d
باز driving force از ps2 پشتیبانی میکرد ولی این فرمون های t500 یا t300 .....
در کل امید وارم =))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or