هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
ممنون
ولی من یکی دو روز پیش چک کردم، چیزی نبودا

تم من چک کردم همون چندتای آنلاین زمان آپدیت 2.00 بودن فقط 2 تا جدید هست که اونم پولیه هر کدوم به قیمت 1 دلار آمریکا

- - -ویرایش - - -

قضیه این رنگ های دسته چیه؟
دارم بازی میکنم آبی میشه بعدش صورتی و بعدش هم قرمز.

بستگی به بازی داره و محیط بازی
قرمز به معنی اینه که خونت کم شده و رنگ مختلف هم بستگی به شرایط مختلف داره

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان اینیکه هردفه بعد روشن کردن کنسول دیسکو میزاریم و اجکت میکنیم، برا کنسول و دیسک ضرر نداره؟؟؟
مثلا منی که مثلا فقط یک بازی رو انجام میدم، بهتر نیست بزارم دیسک تو دستگاه بمونه؟؟ مثلا مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
اخه شنیدم لنز رامش اسیب میبینه اگه توش بمونه!
خودسونی در این مپرد چی گفته؟؟
مطلب بعدی اینکه من وقتی این دیسکهای بلوری مخصوصا حجیم چند لایه رو میزارم در میارم اون لبه رام که به اصطلاح گردگیرشه، گاهی جا میندازه رو دیسک، ( گاهیم خط میندازه) بنظرتون برای این چکار کنیم؟؟؟

واینکه اگه خط نازک رو دیسک بندازه، دیگه دیسک بدرد نمیخوره؟؟ چون دقیقا رو یکی از بازیهام ،اون گردگیرهای رام، یک خط صاف انداخته ولی بازی بدون مشکل اجرا میشه
اگه میشه در اینزمینه یکم اطلاعات بدید ممنون،اگرم ممکنه توصیه خود سونی در این مورد رو هم بفرمایید
تشکر فراوان

شما دیگه رو دست هرچی وسواسه تو دنیا بلند شدین.
نه داداش هیچ ایرادی نداره
وقتی دیسک تو دستگاه در حالت خاموش بمونه با زمانی که روشن و در حالت انجام بازی هستین هیچ فرقی نداره اگر قرار بود خراب بشه همون زمان اجرای بازی هم خراب میشد
من 2 ماهه TLOU تو دستگاه موند خودمم دیگه یادم رفته بود یه روز که داشتم به PS4 نگاه میکردم با خودم گفتم, اه راستی PS4 دیسک هم میخوره!!:d
واسه شوخی یا خنده نمیگم واقعا یادم رفته بود همچین جمله ایی رو پیش خودم گفتم:d

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
منطقیه
از بس که این ps4 ناز نازی شده ماهم وسواس گرفتیم، هم چند برابر قیمت واقعیش خریدیم،هم اینکه نمایندگی درست و درمون اینجا براش نیست که خیالمون راحت باشه ،اینکه باید دنبال راهی باشیم که کمترین فشار بهش بیاد!
راستی لنز کنسول، چقدر به خش حساسه؟؟ منظورم خش دیسک بلوری هست

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
منطقیه
از بس که این ps4 ناز نازی شده ماهم وسواس گرفتیم، هم چند برابر قیمت واقعیش خریدیم،هم اینکه نمایندگی درست و درمون اینجا براش نیست که خیالمون راحت باشه ،اینکه باید دنبال راهی باشیم که کمترین فشار بهش بیاد!

بستگی به نوع دیسک داره چند دونه خش خیلی خیلی سطحی فکر نکنم به دیسک آسیب بزنه
اما خش عمقی رو دیسک چرا
من خودم diabloo دارم با اینکه چندتا خش سطحی پیداکرده ولی موردی نداره

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچها چرا بازی های پی اس فور 3D رو ساپورت نمیکنه؟ علتش چیه؟
ساپورت میکنه
هم بازی هم فیلم
!!!!

منطقیه
نمیدونم D:
ok هست ×_× به نظرم 4 اونقدرها کلا دستگاه خیلی حساسی نیست !

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
منطقیه

اگر با کنسول اصولی برخورد کنی در کل مشکلی پیش نمیاد . لنز هم خیالتون راحت خیلی خر کاره . در کل Sony تو این زمینه خوب کار میکنه . فقط دقت کنید کنسولتون رو جایی بزارید که فضا داشته باشه هم برای خنک بودن کنسول (هوا) هم اینکه توی یک جای بسته که بزاریدش زودتر خاک میگیره و یک جورایی دستگاه خفه میشه و صداش در میاد پس دقت کنید در این مورد .

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
491
دوستان یه سوال من سه تا اکانت psn توی ps4 دارم

من با یکی از اکانت ها بازی tlou رو به صورت دیجیتالی خریدم

میخواستم بدونم اگه اکانتم براش مشکلی پیش بیاد یا پاک بشه بازی هایی که با اون اکانت خریداری کردم هم غیر قابل استفاده میشه یا با اکانت های دیگه هم میشه بازی کرد

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه سوال من سه تا اکانت psn توی ps4 دارم

من با یکی از اکانت ها بازی tlou رو به صورت دیجیتالی خریدم

میخواستم بدونم اگه اکانتم براش مشکلی پیش بیاد یا پاک بشه بازی هایی که با اون اکانت خریداری کردم هم غیر قابل استفاده میشه یا با اکانت های دیگه هم میشه بازی کرد
در صورت پاک شدن یا از بین رفتن اکانت بازی مربوط به اکانت قابل استفاده نخواهد بود.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
ساپورت میکنه
هم بازی هم فیلم
!!!!

نمیدونم D:
ok هست ×_× به نظرم 4 اونقدرها کلا دستگاه خیلی حساسی نیست !

من که ندیدیم..الان remastred یا infamous ساپورت میکنه؟ رو جلدش که چیزی نزده..چندتا بازی دیگرم چک کردم رو جلدشون نزدن 3d رو ساپورت میکنن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من که ندیدیم..الان remastred یا infamous ساپورت میکنه؟ رو جلدش که چیزی نزده..چندتا بازی دیگرم چک کردم رو جلدشون نزدن 3d رو ساپورت میکنن.
بازی رو سازنده باید 3d کنه....به ساپورت کردن خوده 4 ربطی نداره
چرا بازی 3d هم هست توی استور .... Trine 2 هستش و یه بازی Pinball هم بود که 3d هست.
فکر نمیکنم تمرکزه زیادی روی 3d کردن بازیا باشه در حال حاضر.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
بازی رو سازنده باید 3d کنه....به ساپورت کردن خوده 4 ربطی نداره
چرا بازی 3d هم هست توی استور .... Trine 2 هستش و یه بازی Pinball هم بود که 3d هست.
فکر نمیکنم تمرکزه زیادی روی 3d کردن بازیا باشه در حال حاضر.

ps3 هم ساپورت میکرد...منظورم همون باریهاش بود..فکر کنم استقبال خوب نشده دیگه نمیزنن..یا بزننم خیلی کم پیش میاد...الان این همه بازی خوب امده ولی هیچکدومشون ساپورت نمیشن.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ps3 هم ساپورت میکرد...منظورم همون باریهاش بود..فکر کنم استقبال خوب نشده دیگه نمیزنن..یا بزننم خیلی کم پیش میاد...الان این همه بازی خوب امده ولی هیچکدومشون ساپورت نمیشن.
کلا زیاد 3d طرفدار نداره توی صنعته بازی راستش رو بخوای D: >..<
حتی روی pc هم عناوینه محدودی هستن که 3d هستن .
توی Ps3 افتضاح بود ×_× کلا 3d برمیداره دوتا 720p رندر میکنه ( اگر 1080 باشه ) که این میتونه نیاز به بودجه اضافی و وقت اضافی و optimize برای Performance داشته باشه. سونی گفته بود توی این نسل فکوسی که روی 3d توی 3 داشت رو نخواهد داشت ...
به جاش روی tech های جدیدتری مثل VR سرمایه گذاری میکنن که به نظرم بهتره تا 3d ...

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,573
نمیدونم 3d کار کردین یا نه اما من چند تا بازی و فیلم(حجم اصلی) رو با کامپیوتر 3d دیدم.
بعد از 20 دقیقه چشم به شدت اذیت میشه.
حتما باید نور اتاق کافی باشه و اینکه فک نکنید خیلی چیز خاصی هست .

///////////
کنسول واستاده باشه بهتره یا خوابیده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیدونم 3d کار کردین یا نه اما من چند تا بازی و فیلم(حجم اصلی) رو با کامپیوتر 3d دیدم.
بعد از 20 دقیقه چشم به شدت اذیت میشه.
حتما باید نور اتاق کافی باشه و اینکه فک نکنید خیلی چیز خاصی هست .

///////////
کنسول واستاده باشه بهتره یا خوابیده؟
فرقی نداره
ایستاده "باید" براش پایه خبری

دوستان میتونید درباره ی sub account برام بگید

و ایا به نظر شما یک بازیو دیجیتالی بخرم ارزش داره
sub account درست نکید
این بیشتر برای مثلا یک خانواده هست که مثلا شخصه اصلی میخواد بقیه اکانتهای زیر مجموعه خودش رو کنترل کن D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر