هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
کجایید بیاید هایپ کنید دیگه :)) :d

90903251503795612530.gif

:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
بیخیال هایپ مایپ بشین :((

الآن ملت رو هایپ میکنید بعد پسون فردا سونی میاد 4 تا بازی مثل Rime & :love: Murasaki Baby:x و این ها میده ، ملت شاکی میشن میگن آشغال بود :|

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بیخیال هایپ مایپ بشین :((

الآن ملت رو هایپ میکنید بعد پسون فردا سونی میاد 4 تا بازی مثل Rime & :love: Murasaki Baby:x و این ها میده ، ملت شاکی میشن میگن آشغال بود :|
شما یه نفر (چه PC فن چه Xbox فن چه PS فن چه Gamecube فن) بیار که گفته باشه اون دوتا آشغال بودن:dمنتها چیزهایی قبل از کنفرانس گفته شد (اگه لازم باشه میزارم اینجا ) که Hype lv همه ماکسیموم شده بود:d
البته بعد مشخص شد که سونی اصن هیچ نیازی به بازی نشون دادن نداشت و نداره :d
حاجی دلت خوشه ها وقتی TLOU و U2 و U3 اشغالن دیگه چه انتظاری از این عناوین داری؟؟؟
yahoo_4.gif

بازم تاکید میکنم نه نداره همین الانشم سونی مونده چجوری کنسول دست مردم برسونه حالا بیاد 2 تا Title کلفت رو کنه خودشو بدبخت کنه ؟؟؟
yahoo_7.gif
مگه خود ازاری داره؟؟؟
yahoo_7.gif
جمله ی اولی که یه بحث بدون سروته که ربطی به حرف من نداره:d
آفرین به سونی :bighug:

آخرین ویرایش:

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
شما یه نفر (چه PC فن چه Xbox فن چه PS فن چه Gamecube فن) بیار که گفته باشه اون دوتا آشغال بودن:dمنتها چیزهایی قبل از کنفرانس گفته شد (اگه لازم باشه میزارم اینجا ) که Hype lv همه ماکسیموم شده بود:d
البته بعد مشخص شد که سونی اصن هیچ نیازی به بازی نشون دادن نداشت و نداره :d
حاجی دلت خوشه ها وقتی TLOU و U2 و U3 اشغالن دیگه چه انتظاری از این عناوین داری؟؟؟:d
بازم تاکید میکنم نه نداره همین الانشم سونی مونده چجوری کنسول دست مردم برسونه حالا بیاد 2 تا Title کلفت رو کنه خودشو بدبخت کنه ؟؟؟:-/ مگه خود ازاری داره؟؟؟:-/

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,279
نام
محمد
آقا این عکس اوباما خیلی باحاله . هر بار یکی میزاره من روحم تازه میشه . تو هر صفحه یک بار بزارید :D

04887505970440541771.jpg
04887505970440541771.jpg
04887505970440541771.jpg

چند تا خبر :

Gadget Show Live organizers have announced research results indicating that 93% (30,690) of visitors to its event are “avid gamers,” and 73% of visitors (24,090) of visitors are considering buying a PlayStation 4. Other figures show 69% (22,770) are considering both the pros and cons of purchasing an Xbox One and 86% of gamers said their decision on which console to purchase will be made after playing the new consoles at Gadget Show Live which takes place November 1-3 November, at Earls Court, London

Gadget Show Live – 86% of attendees will choose between PS4 and Xbox One after hands-on at show | VG247

[URL="http://www.pushsquare.com/news/2013/09/sony_indie_drive_is_not_just_an_angle_its_truly_the_strategy_of_playstation"]Sony: Indie Drive Is Not Just an Angle, It's Truly the Strategy of PlayStation - Push Square

[/URL]
پ.ن : رفقا جواب بعضی ها که تو تاپیک های اینجا سَرَک میکشن و وضعیتشون مشخصه رو ندید لطفا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر