هر سوالی در مورد World of Warcraft دارید مطرح کنید

:welcome::toot:به علت اینکه تاپیک همه چیز درمورد world OF warcraft .... داشت به بی راه کشیده می شد این تاپیک به خواسته اعضا زده شد:welcome::toot:

هر سوالی در مورد world of warcraft دارید مطرح کنید:gathering:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
یعنی وقتی میری پیش trainer اونها رو قرمز نوشته ؟
خوب برای گرفتن اونها باید حداقل به Level خاصی رسیده باشی. روی هر کدام هم که کلیک کنی یک چیزی نوشته شبیه Required Level XX (با قرمز)

سلام ببخشید سوالم رو کامل نگفتم آخه من قبلش چند تا skill رو گرفتم .یعنی غیر از این ها دیگه نمیتونم skill بگیرم چون مکمل چندتا skill رو ندارم و نمیتونم بگیرم میخواستم بدونم که با remove کردنی چیزی نمیشه:confused:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام ببخشید سوالم رو کامل نگفتم آخه من قبلش چند تا skill رو گرفتم .یعنی غیر از این ها دیگه نمیتونم skill بگیرم چون مکمل چندتا skill رو ندارم و نمیتونم بگیرم میخواستم بدونم که با remove کردنی چیزی نمیشه:confused:
چرا . کلید K رو بزن بعد تو Professional Skill او شغلی رو که نمی خوای Unlearn کن :love:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
سلام 2 تا سوال دارم؟
1.من شغلم mining و یک سنگ هایی استخراج میکنه (coper orc) اگه اشتباه نکنم میخواستم بدونم میشه اونارو به coper bar تبدیل کرد:confused:
2.یک quest رو گفته باید groupe کنی میشه بدون این کار انجام داد یا نه:confused:
ممنون:biggrin1:

toxic_devilcs

کاربر سایت
Aug 28, 2007
416
نام
اصغر
سلام 2 تا سوال دارم؟
1.من شغلم mining و یک سنگ هایی استخراج میکنه (coper orc) اگه اشتباه نکنم میخواستم بدونم میشه اونارو به coper bar تبدیل کرد:confused:
2.یک quest رو گفته باید groupe کنی میشه بدون این کار انجام داد یا نه:confused:
ممنون:biggrin1:
دوست عزیز :love:
1. Copper Ore هایی رو که می گیری باید نزدیک Forge ( کوره ) باشی تا بتونی با Smelting به Bar ( میله ) تبدیلشون کنی . Forge ها ( کوره ها ) معمولا تو هر پایتخت هر نژاد موجودن مثل ( Stormwind , IronForge , ... , Silvermooncity , Orgrimmar ) همین دیگه :biggrin1:

2.آره میشه ، تو Group Quest ها Suggest Player x ( بازیکن مورد نیاز ) برای انجام او Quest و توصیه کرده ،البته بعضی ها هم تکی میرن .:biggrin1:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
خیلی ممنون دوست عزیز:love::blushing:
ببخشید دوباره زحمتت میدم
این Smelting که گفتی skill یا وسیله یا چیز دیگری :confused:
ممنون:love:

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
سلام.

ببخشید کدوم کلاس در حالت عادی بهترین dps رو داره ؟
rouge > combat
warrior > fury
hunter > markman
یا ؟؟

من اون ویژگی هایی که دوست دارم رو میگم و حرفه ای ها بگن که چه کلاسی این ویژگی هارو داره ..

دوست دارم که کارکترم از نظر ظاهری لباس های قشنگی بپوشه !
خیلی خوب dps کنه !
سرعت عمل بالایی داشته باشه !
بتونه راحت از دست دشمن فرار کنه (در مواقع ضروری) !

من خودم فکر میکنم hunter این ویژگی هارو داره .... من که خودم تازه کارم .. ممنون میشم راهنماییم کنید !!!

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
سلام.

ببخشید کدوم کلاس در حالت عادی بهترین dps رو داره ؟
rouge > combat
warrior > fury
hunter > markman
یا ؟؟

من اون ویژگی هایی که دوست دارم رو میگم و حرفه ای ها بگن که چه کلاسی این ویژگی هارو داره ..

دوست دارم که کارکترم از نظر ظاهری لباس های قشنگی بپوشه !
خیلی خوب dps کنه !
سرعت عمل بالایی داشته باشه !
بتونه راحت از دست دشمن فرار کنه (در مواقع ضروری) !

من خودم فکر میکنم hunter این ویژگی هارو داره .... من که خودم تازه کارم .. ممنون میشم راهنماییم کنید !!!

دوست من برای اینکه بدونی Rogue کدوم تالنتش بهتره باید بازی کنی باهاش و ببینی که با کدوم یکی راحت تری.[کلا WoW رو بهتره تجربه کنی] چون کلا Rogue dps هست.ولی Subtlety حالت stealth اونو بهبود میبخشه.

از نظر ظاهری معمولا لباس های Cloth خوشدوز تر هستند.

Hunter dps خوبی داره ولی عوضش Heal نداره. اگه تو درگیری ظاهر بشه زود میمیره. [البته hunter تو PvP جایگاه خودش رو داره. ]

موفق باشی ;)

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
کلا WoW رو بهتره تجربه کنی
ایول با این حرفت کاملا موافقم !!!

فکر کنم برم کاراکتر بسازم و خودم شخصا تست کنم بهتر باشه !!
راستی از نظر ظاهری منظورم این بود که گنده منده باشه ...

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
ایول با این حرفت کاملا موافقم !!!

فکر کنم برم کاراکتر بسازم و خودم شخصا تست کنم بهتر باشه !!
راستی از نظر ظاهری منظورم این بود که گنده منده باشه ...

Hord = Tauren
Alliance = Draenei
این دو تا خوش هیکلن

F@N36o

کاربر سایت
Jul 11, 2009
22
نام
Ehsan
Hord = Tauren
Alliance = Draenei
این دو تا خوش هیکلن
اره...این دو تا نژاد غولترینشونن!!!!:biggrin1:!!!!ولی به نظر من مانکن ترینشون blood elf hord و night elf alliance !!!بهترین کلاس از نظر dps ی تو حالت عادی رو فک کنم warrior fury داشته باشه با اون stance furyش!!(اسم او stance یادم نمیاد:biggrin1:)چون همزمان با HP بالا میتونه AP خدایی داشته باشه(اون stance درصد damage رو بالا میبره)!!!!!!!تازه هر موقع بخواد میتونه با عوض کردن stance به tank یا dps تبدیل بشه!!که این خودش یه برتریه نسبت به بقیه ی تانک ها یا DPS ها!!!(تازه واسه warrior بحث فقط روی talent ها نیست و stance هاش تاثیر به سزایی دارند!!bb

دوستاني كه ميتونن به من كمك كنن حتما كمك كنن :دي
من چن روزه بازي نكردم خودتون رو بزارين جاي من خيلي وضع روحيم خراب هست

احتمالا بازیت یه مشکلی داره !!!یه بار دیگه بریز ببین درست میشه یه نه!!!راستی چرا سرورت معلوم نیست؟؟!!

آخرین ویرایش:

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
دوستاني كه ميتونن به من كمك كنن حتما كمك كنن :دي
من چن روزه بازي نكردم خودتون رو بزارين جاي من خيلي وضع روحيم خراب هست :((
این Error میتونه حالت های زیر باشه.
1) قطع ISP (شرکتی که سرور از اونجا اینترنت گرفته)
2) Down بودن سرور که میتونه یا به دلیل Upgrade باشه یا موقتی یا دایمی.

Dead Aragorn

کاربر سایت
Jul 28, 2009
234
بازي مشكلي نداره :((( چند وقتي ميشه اينجوري شده :((
ADSL ام قطع شده با Dial up بازي ميكنم چند روز اول با dial up كار ميكرد ولي حالا نه.
سرور هم مشكلي نداره آخه با ياهو از دوستام پرسيدم همون لحظه اي كه اونا آن بودن رفتم نشده!!!
سرور هم معلوم نيست چون repair كردم ولي بازم نشد.
wowscape بازي ميكنم ولي سرور هاي ديگه رو هم تست كردم !!

آقايون مشكل رو پيدا كردم ،مشكل اينه كه بازي كانكشن من رو نميشناسه و فك ميكنه من كانكت نيستم ولي نميدونم چجوري برطرفش كنم.!!

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر