هرسوالی درمورد Ps2

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بابا Black رو من وقتي PS2 خريدم، باهاش گرفتم ولي خيلي سخت شد، نميشد جلو رفت، سيو هم كه سالي 1بار ميده، با 2تا تير هم واسه عزرائيل sms ميزنه كه "هركار داري بزار زمين منو با خودت ببر"

peyman18

کاربر سایت
Mar 5, 2007
215
نام
پیمان
خوب ما برنامه اکشن ری پیلی کد تقلب میزنم تیر و جانم تموم نشه و برای همین خیلی حال میده تو هیچ بازی تفنگ ها رو اینقدر طبعی ندیده بودم... واقعا عالی کار نشده بودن... دمشون گرم خیلی باحال طراحی شده بودن اسلحه ها مخصوصا آر پی جی ....

leon scott kendy

کاربر سایت
Feb 12, 2007
65
کمک

می تونی به من بگی مودم وهارد پی اس تو را از کجا می توانم جور کنم
:)
باسی پی اس تو قدیمی ها بز رگا را می گم
میشه باسم توضیح بدی پی اس تو چند نوع داریم واز کجا تشخیص می دهیمش
لطفا
:) :) :) :) :)

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام به همه ی دوستان عزیز
من همین الآن از "پیکسل" برگشتم و این دو تا بازی رو که همین امروز تازه آورده بود رو خریدم؛جفتشون هم عالیه:God of war 2 و burnout:dominator.
یه وقت فکر نکنید که God of war 2 دموشه؛نه ،نسخه کامله خود بازیه.
همگی good bye.:biggrin1:

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
سلام دوستان .

من میخام یه پلی 2 از این مدل کوچیکا بخرم .
حالا چه مدلی بخرم . خاهشن فقط اسم یه مدلو بگین که آدم قات نزنه ... قیمتش چنده ؟

یه سئوال دیگه . شرمنده اگه خیلی چرته :
پلی 2 رو میشه به مانیتور وصل کرد ؟؟؟؟. چون من امکان وصل کردن به تلویزیون رو ندارم .

مرسی... .

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
سلام به همه ی دوستان عزیز
من همین الآن از "پیکسل" برگشتم و این دو تا بازی رو که همین امروز تازه آورده بود رو خریدم؛جفتشون هم عالیه:God of war 2 و burnout:dominator.
یه وقت فکر نکنید که God of war 2 دموشه؛نه ،نسخه کامله خود بازیه.
همگی good bye.:biggrin1:

دوست عزیز این پیکسل که میگی کجاس ؟ آدرسش ؟:confused: ;)

oliver2005

کاربر سایت
Mar 4, 2007
24
من مدل 77004 خریدم.

عزیز چند قیمت خریدی ؟؟وسایل همراه خودش چیا هست ؟

در ضمن کسی نیس جواب منو بده :پلی 2 رو میشه به مانیتور وصل کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .
... .

A l i

کاربر سایت
Oct 21, 2006
260
نام
علی امامی
خواهشن لطفا راهنمایی کنید .

سلام

اگه به یدونشون هم جواب بدید ممنونتون می شم.:love: :love: :love:

دوستان من امروز رفتم TAKKEN 5 رو خریدم . برنامه (pcsx 2.0.9) رو دانلود کردم به همراه یه فایل 2.5 مگی ((PCSX2_0.9.2_Files.7z چند سوال دارم
1. اول این فایل چی هستش ؟
من اونو همه جا کپی کردم و تنظیمات لازم در برنامه رو هم انجام دادم ولی موقع خواندن DVD و ایمیج آن صفحه سیاه شروع بالا میاد ولی چند لحظه بعد ارور Don`t Send بهم میده؟ کسی میدونه باید چیکار کنم؟

2.در ضمن روی پک (PAL) DVD زده مشکلی نداره ؟ اصلا PS2 هم مثل xbox360 نوع ریجنش توفیق داره؟ (jap-asia-pal )
لطفا یه کمکی بکنید.

3چند وقت پیش سایت P30NET یه نرم افزاری رو معرفی کرد که قیمتش 7000 تومن بود(البته الان شده 4000 تومن) و میگفت کار تیم تخصصی P30net هستش و همه ی بازی ها رو تضمینی اجرا می کنه با فیلم آموزشی و پشتیبانی تلفنی باورش کمی سخته و از طرفی هم سایت کاملا معتبریه از دوستان کسی این نرم افزار رو امتحان کرده؟ ارزش خریدن داره؟

مژده به تمام علاقمندان بازي هاي PS2 :
http://shop.p30net.com/news.php?item.392.3

p30net_ps2emu_picbig.gif

براي اولين بار در ايران ، نرم افزار كامل ، كاربردي و 100% تضميني اجراي بازي هاي Playstation 2 بر روي كامپيوتر همراه با آموزش فارسي كامل به صورت مالتي مديا و پشتيباني تلفني و آنلاين. ارائه شده توسط تيم تخصصي نرم افزار شبكه كامپيوتر فارسي

به وسيله اين نرم افزار كاربردي خواهيد توانست تمامي بازي هاي PS2‌ را بدون محدوديت و به صورت كامل همراه با دمو ها و ... بر روي كامپيوتر خود اجرا نماييد، با قابليت استفاده از بي نهايت Memory Card نرم افزاري و دسته هاي Playstation , Gamepad ، و فيلمبرداري از بازي هاي در حال انجام. پشتيباني از 8 دسته براي بازي هاي 8 نفره و ...

Playstation 2 را با امكانات بي نظير و استثنايي با قيمتي بسيار پايين به خانه خود ببريد.

در اين بسته بي نظير علاوه بر نرم افزار فوق الذكر، نرم افزاري براي اجراي بازي هاي PS1 و بيش از 2000 تصوير پس زمينه ويندوز از بازي هاي مورد علاقه شما به همراه 20 دقيقه فيلم مالتي مدياي شبيه سازي شده آموزشي برنامه به همراه Autorun اختصاصي توسط شبكه كامپيوتر فارسي گردآوري گرديده است.

حداقل سيستم مورد نياز براي اجراي بازي هاي PS2 :

512 مگابايت RAM

128 مگابايت حافظه گرافيكي به همراه پشتيباني از DX9c

1.5 گيگاهرتز CPU

DVD ROM با سرعت 4X به بالا

4.5 گيگابايت فضاي خالي بر روي Hard Disk

4.من می خوام PS2 بخرم (مسخره نکنیدا به خاطر بازی های ارزون و البته مشتی) امکان این که شبیه سازی بتونه بازی هاشو دلچسب اجرا کنه هست (چون PC من هم سیستم خوبی داره) یا از همین الان به فکر خریدنش باشم؟

5.دستگاه PS2 امکان اتصال به مانیتور را داره؟
6.دستگاه PS2 امکان پخش فیلم یا موزیک را داره؟ اگه داره VCD و CD هم ساپورت میکنه؟
7. چه نوع ریجنی رو باید بخرم؟
8. سیلورش قیمتش چقدره؟
با تشکر
خداحافظ.

آخرین ویرایش:

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
سلام دوست عزیز

سوال اول رو نمیدونم
Audio CD ,DVD رو پخش میکنه.
بیشتر دستگاههای بازار pal هستن.جدیدترین هم 77004 هست.
سیلور در بعضی مغازه ها تفاوتی از نظر قیمتی نداره ولی بعضی ها هم از 3 تا 5 هزار تومن فرق قیمت دارن.ولی دستگاهاشون فرقی نداره

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام علیکم
فکر کنم به جای این همه زحمت دادن به خودت و پرسیدن سوالای تکراری و اگه یه نگاهه کوچولو به صفحه های قبل تر مینداختی بهتر بود.(البته این فقط یک پیشنهاد بود و اگه نخواستی هم که دیگه هیچی.)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر