هرسوالی درمورد Ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
اینم بگم فلش 32ی که دارم هیچ مشکلی ندارم و تمام بازی ها رو درست اجرا میکنه
سلام دوست عزیز ی نگاه بنداز ببین فایل پوشت که نوشته system دوتا نباشه معمولا کسانی که دانلود میکنند ی فایل system که بازش میکنند ی اسم system هم هست .باید پوشه های اصلی داخل یک عدد فایل system باشند و با انتقال این فایل به فلش دستگاه رو ریست کنید درست میشه

• Like
Reactions: jack65 and mqg1387

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
سلام دوست عزیز ی نگاه بنداز ببین فایل پوشت که نوشته system دوتا نباشه معمولا کسانی که دانلود میکنند ی فایل system که بازش میکنند ی اسم system هم هست .باید پوشه های اصلی داخل یک عدد فایل system باشند و با انتقال این فایل به فلش دستگاه رو ریست کنید درست میشه
نه این مشکلو نداشت

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
بازم نشد🌺
اگه نشه احتمالا مودبو 4 باشه که جنس خوبی نداره.ولی ی راه دیگه هست میتونی خود free mcboot رو خودت نصب کنی روی مموری کارت...ولی داخل تنظیمات مودبو باید بزاری روی auto نه mass ...از این گذشته free mcboot زیباتر از اون چار تا عکس system هست و میتونی منوهای زیادی هم بهش اضافه کنی

• Like
Reactions: mqg1387

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,526
نام
محمدقاسم
اگه نشه احتمالا مودبو 4 باشه که جنس خوبی نداره.ولی ی راه دیگه هست میتونی خود free mcboot رو خودت نصب کنی روی مموری کارت...ولی داخل تنظیمات مودبو باید بزاری روی auto نه mass ...از این گذشته free mcboot زیباتر از اون چار تا عکس system هست و میتونی منوهای زیادی هم بهش اضافه کنی
من با فلش دیگه ای که دارم مشکل نداره
با این یکی مشکل داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر