خبر رسمی نیل دارکمن: بازی بعدی Naughty Dog میتواند ادراک ما در گیمینگ را دوباره تعریف کند

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,746
نام
Ebrahim
GOQrpLIWwAAC2H3.jpeg
طی مصاحبه انجام شده با نیل دراکمن در جلسه استراتژیک سونی، از او خواسته شد تا جزئیاتی در مورد یک چشم انداز شخصی یا پروژه رویایی که می خواهد تحقق یابد به اشتراک بگذارد؛ او گفت:

من خوش شانس بودم که روی چندین پروژه رویایی کار کردم و در حال حاضر در مورد یک پروژه جدید هیجان زده هستم که شاید هیجان انگیزترین پروژه باشد.

موفقیت سریال باعث مورد توجه قرار گرفتن گیمینگ شده است و تجربیات غنی و درگیرکننده‌ای که بازی‌ها ارائه می‌کند را به تصویر می‌کشد. این دیده شدن گیمینگ، نه تنها من را برای پروژه فعلی‌مان، بلکه برای پتانسیل گسترده‌تر بازی‌ها برای جذب مخاطبان جهانی هیجان‌زده می‌کند.

من مشتاقم ببینم این بازی جدید چگونه طنین انداز می شود، به خصوص پس از موفقیت The Last of Us، چون که می تواند تصورات اصلی دنیای گیمینگ را تغییر دهد.

استودیو ناتی داگ هنوز بازی بعدی خود را معرفی نکرده است نکرده است و دارکمن در مصاحبه های اخیر پیرامون هویت بازی اطلاعاتی به اشتراک گذاشت

سال گذشته، او پیشنهاد کرد که نمایش بازی بعدی استودیو را بیشتر از گذشته به انتشار نزدیک‌تر کند تا با «مسائل تعادل بین کار و زندگی» مبارزه کند تا اینکه زودتر اعلام کند روی چه چیزی کار می‌کند.

دراکمن که قبلاً به تقاضای شدید طرفداران برای The Last of Us Part 3 اذعان کرده بود، اخیراً تأیید کرد که کانسپت آرتی برای سومین بازی در ذهن دارد و فکر می‌کند که یک داستان دیگری برای روایت وجود دارد.

Neil Druckmann says new Naughty Dog title ‘could redefine mainstream perceptions of gaming’ | VGC

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,199
نام
Amir
تمام. واقعا دیدن بازی جدید از ناتی داگ و جی تی ای 6 توی این نسل امید به زندگیه. نسل 8 تنها نسلی بود که ناتی داگ ip جدید معرفی نکرد متاسفانه ولی این نسل ظاهرا با یه ایده جدید برگشتن :x

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,788
نام
علی
خیلی مشتاقم بدونم منظورش از تعریف درک دوباره چیه ؟ چون از بعد فنی و گرافیکی میدونیم طبق معمول بیاد بازی ای نزدیکش نخواهد بود و از بعد روایت و قصه هم که نظیر ندارن.
واقعا برام سوال درک دوباره یعنی چی ؟ انقلابی در هوش مصنوعی در راهه یا کنترل بازی و ارتباط و تعامل گیمر با دنیای بازی متحول میشه یا چه چیز دگ در بخش گیم پلی بازی متحول خواهد شد؟
جون مادرتون زود معرفی کنید.
حس میکنم بازی خیلی متفاوت تر از تلو و آنچارتد و چیزهایی میشه که تصور میکنیم.

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
147
ایشالا که منظورش فیزیک و هوش مصنوعی و روایت و اینجور چیزاس و زیادی کار غیرمتعارف نمیخواد انجام بده. :D
وقتایی که بازیسازای مورد علاقم اینجوری حرف میزنن میترسم بیشتر تا اینکه هایپ بشم. چون ایده تست نشده ایه معلوم نیست چه جوابی میده.

نمیدونم چرا احساس کردم بازی هنوز تو فاز نمایش نیست فعلا |:

Nameless King

4:20
کاربر سایت
May 5, 2014
676
نام
امیرحسین
هیچوقت به روتین و چیزی که عُرف هست راضی نمیشن، همیشه باید پا رو فراتر بذارن و از بقیه جلو بزنن.
اصلا همین طرز تفکرِ برنده باعث میشه به خودی خود از نود درصد استودیوها جلوتر باشن:D👌🏼

A X E L

کاربر سایت
May 17, 2024
59
در نسل 8 و 9 پیشروترین گیمپلی رو کوجیما با MGS V ارائه کرده و در کنارشون جناب میازاکی. از بعد فنی و عظمت دنیا هم که RDR II رو فقط خود راکستار میتونه پشت سر بگذاره. تنها چیزی که میشه تصور کرد دگرگونی هوش مصنوعی تو بازیشونه.

• Like
Reactions: Arios 22

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,236
ایشالا که منظورش فیزیک و هوش مصنوعی و روایت و اینجور چیزاس و زیادی کار غیرمتعارف نمیخواد انجام بده. :D
وقتایی که بازیسازای مورد علاقم اینجوری حرف میزنن میترسم بیشتر تا اینکه هایپ بشم. چون ایده تست نشده ایه معلوم نیست چه جوابی میده.

نمیدونم چرا احساس کردم بازی هنوز تو فاز نمایش نیست فعلا |:
غیر متعارف فکر کنم منظورش احتمالا شخصیت اصلی مذکر سیاه پوست با گرایش جنسی خاص باشه:Dمن که دیگه تحمل دیدن این روابط رو تو بازی ها ندارم!!:-qامیدوارم از این حاشیه ها بکشن بیرون.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,199
نام
Amir
نیل دراکمن: برای یافتن ایده‌ های جدیدی که با مخاطبان ارتباط برقرار میکند، باید ریسک کرد. استودیوی ما با وجود این که سری Uncharted را داشت، برای نوآوری بیشتر فرانچایز The Last of Us را معرفی کرد.

بسیاری از شرکت‌دها ترجیح میدهند برای تضمین سود خود به فرانچایزهای قدیمی خود پایبند بماند اما فرهنگ کاری و فلسفه سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE ) به ما اجازه میدهد تا ایده‌ های جدیدی مطرح کنیم. هنر نیاز به ریسک دارد، شما نمیتوانید به طور دقیق موفقیت یک اثر هنری را پیش‌بینی کنید. من از SIE به خاطر اعتمادشان به ما بسیار ممنونم.

این‌رو هم در ادامه گفته. هنر نیاز به ریسک دارد. کاش این جمله رو بزنن سردر تمام استودیوهای ویدیوگیم که اینقدر نچسبن به یه فرمول

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,623
نام
Alireza
یه سری از دوستان خوشحال شدن ولی بنظرم صحبتاش حداقل واسه ما گیمرای قدیمی چندان هیجان‌انگیز نیست!

برداشتی که شخصا از صحبتاش میکنم اینه که نقش گیم‌پلی قراره تو بازی بعدیشون کمرنگ‌تر باشه. بیشتر به خاطر این میگم که به موفقیت سریال و گسترش مخاطبان اشاره کرده و در مورد نزدیکتر شدن فاصله بین گیمرها و غیرگیمرها و لذت بردن همه گروه‌های سنی از بازیا صحبت می‌کنه.
اون تعریف دوباره از بازیا رو هم مستقیما در مورد Mainsteram گفته...یعنی میخواد نظر مخاطبانی که لزوما بازی نمی‌کنن و غیرگیمر هستن رو نسبت به بازیا تغییر بده. در مورد این میشه تفسیرهای مختلفی انجام داد ولی شخصا حس می‌کنم بازی بعدیشون قراره یه چیزی بین سریال و بازی باشه یا اینکه یه بازی تعاملی باشه که قشر بزرگتری از مخاطبا میتونن بدون مانعی مثل یادگرفتن کنترل بازیها تجربه‌اش کنن. خلاصه به نظرم خبر خوبی واسه ما گیمرا نیست چون اصلا اسمی از گیمرا نیاورده و تمرکز صحبتاش برای افراد غیرگیمر بوده.

به هر حال امیدوارم اشتباه کنم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,671
نام
مــاکــان
غیر متعارف فکر کنم منظورش احتمالا شخصیت اصلی مذکر سیاه پوست با گرایش جنسی خاص باشه:Dمن که دیگه تحمل دیدن این روابط رو تو بازی ها ندارم!!:-qامیدوارم از این حاشیه ها بکشن بیرون.
متاسفانه این موارد رو دیگه کاریش نمیشه کرد مخصوصا اینکه خود سازنده هم دستی بر آتیش داشته باشه.
دیگه عملا حاشیه نیست و شده محتوای اصلی تو سرگرمی.
من که دیگه عادت کردم و بیشتر برام این مهمه که زورچپون نباشه.

یه روزی از این ناراحت بودیم که چرا همجنس گراها تو یه بازی باید زورچپون شن؟
که اینقدر چپوندن که سر شدیم رفت.

اما الان واقعا نگرانیم بابت این Them/Theyها و مابقی عزیزانه ، مخصوصا طرز فکر و دیدگاهشون به دنیا که دیگه اونها رو نمیشه هیچ جوره هضم کرد.
امیدوارم از این موارد حداقل تا نسلی که ماها گیم میزنیم تو بازیهای AAAها نبینیم.
مخصوصا از این استودیوهای تاپ که نمیشه بازیهاشون رو نادیده گرفت.

He!n3ger

Gold User
Jan 30, 2011
147
حس میکنم ترند این داستانا کم کم داره به آخر میرسه ولی بدمم نمیاد کاراکتر اصلی غیر سفید داشته باشه بلکه بقیه استدیو ها یاد بگیرن انقدر حال به هم زن نچپونن بهمون هرچیزیو. :D

در کل من که نمیخوام فعلا ذهنمو درگیر این چیزا کنم فقط دعا میکنم سای فای نباشه [-o<
یه سری از دوستان خوشحال شدن ولی بنظرم صحبتاش حداقل واسه ما گیمرای قدیمی چندان هیجان‌انگیز نیست!

برداشتی که شخصا از صحبتاش میکنم اینه که نقش گیم‌پلی قراره تو بازی بعدیشون کمرنگ‌تر باشه. بیشتر به خاطر این میگم که به موفقیت سریال و گسترش مخاطبان اشاره کرده و در مورد نزدیکتر شدن فاصله بین گیمرها و غیرگیمرها و لذت بردن همه گروه‌های سنی از بازیا صحبت می‌کنه.
اون تعریف دوباره از بازیا رو هم مستقیما در مورد Mainsteram گفته...یعنی میخواد نظر مخاطبانی که لزوما بازی نمی‌کنن و غیرگیمر هستن رو نسبت به بازیا تغییر بده. در مورد این میشه تفسیرهای مختلفی انجام داد ولی شخصا حس می‌کنم بازی بعدیشون قراره یه چیزی بین سریال و بازی باشه یا اینکه یه بازی تعاملی باشه که قشر بزرگتری از مخاطبا میتونن بدون مانعی مثل یادگرفتن کنترل بازیها تجربه‌اش کنن. خلاصه به نظرم خبر خوبی واسه ما گیمرا نیست چون اصلا اسمی از گیمرا نیاورده و تمرکز صحبتاش برای افراد غیرگیمر بوده.

فکر میکنم اینجوری گفته چون جلسه واسه مدیرا و سهامدارا بوده بیشتر(؟) جلوی اونا درمورد گیم و گیمر حرف بزنی کهیر میزنن از پنجره پرتت میکنن بیرون :D

اتفاقا برعکس من فکر میکنم بازیا به شدت دارن به سمت گیم پلی محور شدن میرن و اختلاف فروششون با بازیای صرفا سینمایی کاملا واضحه. پیشبینی میکنم عمیق ترین گیم پلی رو همین بازی جدیدشون خواهد داشت :D

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,199
نام
Amir

علی با توجه به چیزایی که تا الان شنیدیم خیلی بعید میدونم برن سراغ بازی تعاملی. یکی از کارگردان های ناتی یکی دوسال قبل رفت پیش میازاکی رو راجب فلسفه گیم دیزاین باهم حرف زدن که از تجربه میازاکی بهره مند بشن داخل بازی بعدی که اصا میازاکی گفته بود باید به مخاطب اطمینان کرد و ازین حرفا بعد یهو بیان بازی تعاملی بسازن مثل دیوید کیج؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر