نگاه IGN به بازی های Play Station 4 و XBox One

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
درود

62c4aacfac5ffc151.jpg

نسل جدید کنسول ها دیگر تقریبا از راه رسیده و تب آن به بالاترین حد خود می رسد. در این بین سایت IGN در نظر دارد تا طی روزهای آینده، مقایسه هایی را از جهات مختلف بین دو کنسول پر سر و صدای نسل جدید یعنی Play Station 4 و Xbox One صورت بدهد.

ابتدا نوبت بازی های هر کنسول است.
چند بازی نسل جدید در روز اول عرضه کنسول ها در دسترس مشتریان هستند؟ کدام کنسول بازی انحصاری بیشتری دارد؟ کدام کنسول برای من بازی های مناسب را دارد؟
این ها سوالاتی هستند که ممکن است برای هرکسی وجود داشته باشند، که IGN با مقایسه ای ویدئویی و همینطور در قالب "یک نگاه"، سعی دارد سوالات مشابه پیش آمده در اذهان را پاسخ بدهد.

مقایسه ای ساده از بازی های کنسول های PS4, X1 (بازی های لانچ، اختصاصی و ...) از دید تصویر و در یک نگاه را در زیر مشاهده می کنید:

بازی های مشترک بین دو کنسول در روز عرضه:

بازی های اختصاصی دو کنسول در روز عرضه:

بازی های انحصاری که با فاصله کمی از زمان لانچ کنسول ها عرضه خواهند شد:

بازی های دانلودی:

در روزهای پیش رو با مقایسه های بیشتر و تخصصی تر IGN از کنسول های نسل جدید همراه باشید.

منبع

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوست عزیز این لیست در مورد بازی های لانچ و بازی هایی هست که با اختلاف زمان کمی از لانچ عرضه میشن. Destiny و The Order و اینا نه لانچ هستن نه دقیق مشخصه کی قراره عرضه بشن. برای همین تو این لیست آورده نشدن.
این رو گفتن که Q2 2014 میدن :D
ولی بخوان بیان بازی های مولتی که در آینده نزدیک میان رو لیست کنن لیستشون شونصتا صفحه میشه که :D

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
killzone4
knack:x
forza5
برای لانچ خوبن که من هیچکدومشو نمیتونم بازی کنم :)
و ryse رو هم کپچر شدش رو تو یوتیوپ میبینیم چون فیلمه.

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
Zoo دیگه چیه؟ :D شما اصلا اونو در نظر نگیر، خطش بزن :D IGN بازی هایی که روی دیسک عرضه میشن رو جداگانه گذاشته، جایی نوشته اینا بازی های AAA هستن؟ حالا واقعا شما قبول نداری لانچ Xbox One بهتر هست؟ :D

یه معادله منصفانه است ... وقتی نک بازی نیست ... وقتی در گذشته یه بازی هایی اصلا بازی نبوده و سازندش باید ازصنعت اخراج میشده ... حداقل برای من نیست ...

برای من یکی فورتزا برام فابل احترامه و فقط خیزش مردگان جالبه از موقع نمایش تو E3 ....

میگم وقتی نک بازی نیست ؟؟؟ از نظر شما ... اما حالا زامبیا رو نباید دسته کم بگیریم ... خیلی جالبه ... !!!!

نک و کیلزون رو بزاریم کنار ... که عاشقشونم ... برای این بازی داره جونم در میره ...

66950829065665854862.png

یه یکی دو ماه هم بگذره ... وقتی دوستان تاینان فال رو دارن .... ما میتونیم اینفاموس و درایو کلاب و اوردر و دیپ دوان بازی کنیم ....

سونی اگه دم یه شرکت مثل نامکو رو گرفته بود و یه تکن حداقل برای 3 ماه اول رو کنسولش اومده بود دیگه هیچ کم و کسری نداشت .... سبک ریسینگ داره ... شوتر و پلتفرم داره ... اکشن ادونچر هم که دو تا داره ... کلی ایندی جذاب و فوق العاده هم داره ... تنها کمبودش فقط فایتینگه ...

البته باید تا صبر کنیم تا 14 نوامبر ببنیم بازی های جدید که قراره معرفی بشن چیا هستن ... و کی عرضه میشن .... تا معادله بازی ها روی دو کنسول رو در نظر بگیریم ...

حداقل برای مایی که خود لانچ کنسول به دستمون نمیرسه ... خیلی بهتره بازه یک ساله رو هم در نظر بگیریم ....

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
کوانتوم بریک
از طرف PS4 هم The Order 1886
هیلو 5
تایید شده مگه؟ اگه تایید شده که لطفا لینکشو بدید اگرم نه که پس از طرف PS4 هم Heavenly Swords 2 ،God of War 4 ،Killzone 4 ،Uncharted 4 ،TLoU 2 و Gran Turismo 7 (بسه یا بازم بگم؟ :d)
من مطمئنم کلیک بلزیسکی بیکار ننشته ، داره یه بازی میزنه
ما هم مطمئنیم که دیوید کیج و استدیو های Naughty Dog و Santa Monica بیکار نشتن و دارن بازی میزنن :d
و اینو بدونید هیچ وقت برای سونی بازی نمیزنه
والا سونی اینقدر first party عالی داره که اگه ایشون هم بازی نزنن برای PS4 به جایی بر نمیخوره :d (اگرم زد که بهتر :d)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
مثل اینکه لانچ ویندو رو هم شامل میشه اون لیست مگه Deep Down لانچه که تو اون لیست هست؟
آخه بدبخحتی اینجاست که 1886 حتی جز لانچ ویندو هم نیست :D
اصلاً مگه بازی تاریخ ریلیز داره و معلوم شده کی میاد !؟ :-/
خوب این قضیه در مورد DD هم صدق میکنه
این رو دیگه باید از IGN بپرسی نه من :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
و به این ترتیب Dead Rising 3 و Ryse و Forza 5 به ابدیت پیوستند>:d واقعا اعجوبه اید...:D
فورزا که نه DR هم با تخفیف نه ولی رایز گویا با ابدیت نه ولی با سطل آشغال پیوند عاشقانه ای داره البته بنظر گیم اینفورمر

- - -ویرایش - - -

آخه بدبخحتی اینجاست که 1886 حتی جز لانچ ویندوز هم نیست :D اصلاً مگه بازی تاریخ ریلیز داره و معلوم شده کی میاد !؟ :-/
خوب این قضیه در مورد DD هم صدق میکنه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
این The Order بدجوری گذاشته تو کف لامصب :( یه تریلر اقلا ازش بدن ...
لانچ جفتشون خوبه , لانچ ایکس وان یکم قویتره ولی بازیهای پر ابهت و خیلی شاهکاری نیستن ... خیلی زود خسته کننده میشه بنظرم بجز فورزا و تایتان فال

بنظرم واسه شروع این نسل عجله کردن , هم سونی هم مایکرو ... سونی بازیای انحصاری واسه لانچش کمه از اون طرف ام مایکرو سیستم سخت افزاریش بهینه نیست و دیر به دست سازنده ها رسونده همینم باعث شده راندمان واقعیشو نده و امیدوارم این عجله به بلایی مثه 3 چراغه تبدیل نشه .
اگه یه 6 ماه مینداختن عقب خیلی بهتر بود...انتظار شروع خیلی بهتری رو داشتم , خیلی معمولی داره پیش میره نسل جدید :D نه نوآوری جدیدی , نه ابتکار خاصی ...

Yukimura

کاربر سایت
Aug 15, 2013
1,094
از ردیف اولی battlefield 4
از دومی فیفا 14
از سومی هیچکدوم
از چهارمی NBA
از پنجمی Need for Speed

از بین انحصاریا هم هر چهارتاشون خوبن

از دانلودیا ::

contrast
flower
war thunder
balcklight
warframe

از Lunch window ---->بهترینش Planetside 2

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
واقعا EA به چه امیدی NBA live رو همزمان با NBA2K منتشر کنه؟!
آقا لطفا یکی بگه چرا پستا داره حذف میشه؟
تا حالا ندیده بودم پست ناظم هم حذف بشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر