نگاه IGN به بازی های Play Station 4 و XBox One

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
درود

62c4aacfac5ffc151.jpg

نسل جدید کنسول ها دیگر تقریبا از راه رسیده و تب آن به بالاترین حد خود می رسد. در این بین سایت IGN در نظر دارد تا طی روزهای آینده، مقایسه هایی را از جهات مختلف بین دو کنسول پر سر و صدای نسل جدید یعنی Play Station 4 و Xbox One صورت بدهد.

ابتدا نوبت بازی های هر کنسول است.
چند بازی نسل جدید در روز اول عرضه کنسول ها در دسترس مشتریان هستند؟ کدام کنسول بازی انحصاری بیشتری دارد؟ کدام کنسول برای من بازی های مناسب را دارد؟
این ها سوالاتی هستند که ممکن است برای هرکسی وجود داشته باشند، که IGN با مقایسه ای ویدئویی و همینطور در قالب "یک نگاه"، سعی دارد سوالات مشابه پیش آمده در اذهان را پاسخ بدهد.

مقایسه ای ساده از بازی های کنسول های PS4, X1 (بازی های لانچ، اختصاصی و ...) از دید تصویر و در یک نگاه را در زیر مشاهده می کنید:

بازی های مشترک بین دو کنسول در روز عرضه:

بازی های اختصاصی دو کنسول در روز عرضه:

بازی های انحصاری که با فاصله کمی از زمان لانچ کنسول ها عرضه خواهند شد:

بازی های دانلودی:

در روزهای پیش رو با مقایسه های بیشتر و تخصصی تر IGN از کنسول های نسل جدید همراه باشید.

منبع

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
از اون نكات جذابش چند تا رو نام ببر:d The division , Destiny اينا بوق هستن؟:d
من فكر خودم هستم ميدونم با نت ايران Titanfall كه AI توسط Cloud هست بدرد من نميخوره و نميتونم بازي كنم.اينقدر FPS مياد كه نيازي به Titanfall نيست.

نکات جذابش؟فکر کنم تریلرهاش رو ندیدی؟ضمنا منم نگفتم Destiny و The division بوق هستن:d اتفاقا بدجوری هایپ هر جفتش هستم ولی خب Titanfall رو خیلی بهتر میدونم.یه چیزی هم بگم چون هنوز تجربش نکردم در حال حاضر بتلفیلد رو قوی ترین و لذت بخش ترین مولتی میدونم حالا تا Titanfall بیاد ببینیم چطوره:)

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
از اون نكات جذابش چند تا رو نام ببر:d The division , Destiny اينا بوق هستن؟:d
من فكر خودم هستم ميدونم با نت ايران Titanfall كه AI توسط Cloud هست بدرد من نميخوره و نميتونم بازي كنم.اينقدر FPS مياد كه نيازي به Titanfall نيست.
فعلا همشون فقط گند زدن ، بتلفیلد هم تو بخش داستانش هیچ جدید نداشت ،

Schürrle

کاربر سایت
Jul 1, 2013
1,306
نام
مهران
این دو تا چه ربطی به هم دارن؟ :-o شما برو چند تا ویدئو از SPARK ببین بعد به ما بگو کجاش رو از LBP کپی کردن 8-|

نظر شخصی هست دیگه؟ :D چون این چیزهایی که من از بازی دیدم و خوندم نشون میده که بازی فوق العاده خفن هست. جایزه هاش هم که نیازی به تعریف نداره، در حضور همین Destiny که خودم خیلی بهش علاقه دارم، کل جوایز E3 رو درو کرد :D

کپی که نه من زیاد تند رفتم:D می خواستم بگم که شما که می گی Project Spark حرفی برای گفتن داره پس حتمأ پیشکسوت این سبک بازی ها یعنی LittleBigPlanet هم حرفی برای گفتن خواهد داشت;)

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این دو تا چه ربطی به هم دارن؟ :-o شما برو چند تا ویدئو از SPARK ببین بعد به ما بگو کجاش رو از LBP کپی کردن 8-|

نظر شخصی هست دیگه؟ :D چون این چیزهایی که من از بازی دیدم و خوندم نشون میده که بازی فوق العاده خفن هست. جایزه هاش هم که نیازی به تعریف نداره، در حضور همین Destiny که خودم خیلی بهش علاقه دارم، کل جوایز E3 رو درو کرد :D
دقيقا:dمن كلا از COD خوشم نمياد اينم هسته گيم پليش شبيه اونه. كاري هم ندارم انحصاري هست يا نه ، حتي اگر انحصاري PS4 هم بود نميگرفتم:d
بعدم به نظرم ما نميتونيم اين رو بازي كنيم لگي ميشه:d
فعلا همشون فقط گند زدن ، بتلفیلد هم تو بخش داستانش هیچ جدید نداشت ،
اي بابا:| چند ساعت بازيشون كردي من پشيمون شدم از خريدشون.
بتلفيلد اصلا قسمت سينگلش اهميتي نداره.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
استودیو بالاتر از رمدی هست؟ که تقریبا max payne تحول جدید تو بازی ها ایجاد کرد و اون زمان بازی با گرافیک بالا زد ، رسپانس هم mw رو زده که شاهکار اول شخص بود ، کرایتک هم گرافیکش تو زمان دهن هر کسی رو سرویس میکرد ، استودیو سونی چه چیزی جدیدی اوردن؟
امیدوارم بعدا وقت کردی یه سر تو اینترنت یه چرخی بزنی تفاوت استودیوی فرست پارتی رو با سکند پارتی متوجه بشی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
دقيقا:dمن كلا از COD خوشم نمياد اينم هسته گيم پليش شبيه اونه. كاري هم ندارم انحصاري هست يا نه ، حتي اگر انحصاري PS4 هم بود نميگرفتم:d
بعدم به نظرم ما نميتونيم اين رو بازي كنيم لگي ميشه:d
خب دیگه این سلیقه ای هست :D راجع به لگ هم فکر کنم سرورهاش اینقدر خفن باشن که بتونیم راحت بازی کنیم، با توجه به موتور استفاده شده در بازی هم خیلی سنگین نیست بازی و میشه به راحتی ازش لذت برد :D

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب دیگه این سلیقه ای هست راجع به لگ هم فکر کنم سرورهاش اینقدر خفن باشن که بتونیم راحت بازی کنیم، با توجه به موتور استفاده شده در بازی هم خیلی سنگین نیست بازی و میشه به راحتی ازش لذت برد :D
والا فکر کنم خود مایکرو گفته بود برای استفاده از Cloud باید اینترنت حداقل 1.5 مگ داشت که الان شاتل داره 8 مگ میده که فکر کنم همون 1.5 الی 2 باشه
:D اما مشکل اینجاست که پول خون باباشو میگیره

Dastan Persia

کاربر سایت
Sep 17, 2011
578
نام
Reza
امیدوارم بعدا وقت کردی یه سر تو اینترنت یه چرخی بزنی تفاوت استودیوی فرست پارتی رو با سکند پارتی متوجه بشی

بابا اینو میدونم ، ربطی به این چیزا نداره ، مهم بازیه حالا کی استودیو داخلی باشه یا نباشه مهم نیست ،

- - -ویرایش - - -

به دلیل داشتن مایع بیش از حد جفتشو میگیرم :p:))

ولی خب بازی های دانلودی ps4 باحال تره :D

5 میلیون نا قابل! تو که این همه پول داری دیگه برای چی میای بحث میکنی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
اگه پول نگرفته باشه چه ایرادی داره ؟! :biggrin1:
لول بابا :D دارم میگم یهو حرفی که GI در مورد Ryse زده شده برهان مطلق و اینکه چون GI گفته بازی آشغاله قطعا بازی آشغال هست! GI نظرش کاملا معتبره ولی خب قرار نیست هر چی GI بگه حتما درست باشه، همین طور که قرار نیست هر چی IGN بگه حتما درست باشه.
ما که گفتیم نظرات مختلف هست . فقط نمیدونم GI چرا پدیده شده در حالی که گفته گیمپلی چرته و شما هم قبول دارین گیمپلی چرته !
GI پدیده نشده، حرفش پدیده شده که دیگه کم مونده تو صفحه اصلی سایت هم یه بنر بزنن و صحبت GI رو بزارن :D کی گفته گیم پلی چرته؟ ما گفتیم معمولی هست.

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
لول بابا :D دارم میگم یهو حرفی که GI در مورد Ryse زده شده برهان مطلق و اینکه چون GI گفته بازی آشغاله قطعا بازی آشغال هست! GI نظرش کاملا معتبره ولی خب قرار نیست هر چی GI بگه حتما درست باشه، همین طور که قرار نیست هر چی IGN بگه حتما درست باشه.
ما که گفتیم نظرات مختلف هست . فقط نمیدونم GI چرا پدیده شده در حالی که گفته گیمپلی چرته و شما هم قبول دارین گیمپلی چرته !

GI پدیده نشده، حرفش پدیده شده که دیگه کم مونده تو صفحه اصلی سایت هم یه بنر بزنن و صحبت GI رو بزارن :D کی گفته گیم پلی چرته؟ ما گفتیم معمولی هست.
خوب هر پدیده ای رو ضد پدیده ای وجود داره :D شما رایز رو پدیده کردین ملت هم گفته ی GI رو :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر