نمرات Spider Man

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
spiderman-ps4-art-2018-ko-3840x2400.jpg

Initial release date: September 7, 2018
Publisher: Sony Interactive Entertainment
Developer: Insomniac Games
Platform: PlayStation 4

screenshot-www.metacritic.com-2018-09-04-18-41-30.png
screenshot-opencritic.com-2018-09-04-18-59-26.png

98n_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511111.png
x5i_screenshot-opencritic.com-2018.09.04-21-45-511.png

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خسته نباشی
نکته مثبت : مکانیک مبارزات
نکته منفی : مکانیک ساده نبرد با غول‌آخر ها

مکانیک مبارزه یک چیزه ، چالش برانگیز نبودن نبرد یه چیز دیگه ، مکانیک واژه ی مناسبی برای قسمت نبرد پایانی نیست ، بهتره در نکته منفی قید کنی ؛ چالش بر انگیز نبودن باس های پایانی بازی .
نکته مثبت هم : مکانیزم مبارزات
فکر کنم منظور بهرام از این قسمت یه چیزی مثل Arkham City بوده که خود سیستم مبارزات بازی و گجت ها عالی بودن اما باس فایت ها به شدت پفکی و ساده بودن و اصلا از فول پتانسیل مکانیزم مبارزات استفاده نمیکرد.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
فکر کنم منظور بهرام از این قسمت یه چیزی مثل Arkham City بوده که خود سیستم مبارزات بازی و گجت ها عالی بودن اما باس فایت ها به شدت پفکی و ساده بودن و اصلا از فول پتانسیل مکانیزم مبارزات استفاده نمیکرد.
توی نقدش اشاره میکنه مبارزات پایانی سخت و دشوار نیستند و به صحنه های مبتنی بر دکمه زنی خلاصه میشن ، وقتی به نکته ای اشاره میکنه که میخواد لپ مطلبو ادا کنه باید واژه های دقیقتری بکار ببره ، من نمیپسندم ، اینکه فکر کنی منظورش این بوده ، خود نکته بخش هایی رو توی ذهن خواننده ایجاد میکنه . از لحاظ نگارشی ایراد گرفتم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
توی نقدش اشاره میکنه مبارزات پایانی سخت و دشوار نیستند و به صحنه های مبتنی بر دکمه زنی خلاصه میشن ، وقتی به نکته ای اشاره میکنه که میخواد لپ مطلبو ادا کنه باید واژه های دقیقتری بکار ببره ، من نمیپسندم ، اینکه فکر کنی منظورش این بوده ، خود نکته بخش هایی رو توی ذهن خواننده ایجاد میکنه . از لحاظ نگارشی ایراد گرفتم
صحنه های مربوط به دکمه زنی = مکانیک ساده
موضوع پیچیده ای نیست واقعا. قطعا مکانیک ساده هم باعث آسان شدن باس فایت ها شده.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
9 از جو یعنی 10 :D
به زلدا و گاو با اون همه ابهت 9 داد...و یادم هم نمیاد به بازی ای ده داده باشه
به Red Dead و Witcher 3 و Last of us نمره کامل داد :D به God of war و ,Metal Gear Phantom pain نمره 9 داد ولی گفت خیلی نزدیک 10 هست مثلا 9.9 :D

• Like
Reactions: Milad_HW

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دلتنگ تام چیک شدیم میومد یک ۵ ول میداد:D
ول کن اون روانی رو :D حالا شاید بگی من فن اسپایدر من نیستم یـ 5 ول میکنه ملت صداشون در میاد میشه هات تاپیک اینجا ولی واقعا حس بدی فن یـ بازی باشی بعد یه همچین روانی پیدا بشه اینجوری بخواد سرش بازی در بیاره !
پ.ن : آدم باید از هر دو طرف نگاه کنه به قضیه :D

• Like
Reactions: WCW

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
ول کن اون روانی رو :D حالا شاید بگی من فن اسپایدر من نیستم یـ 5 ول میکنه ملت صداشون در میاد میشه هات تاپیک اینجا ولی واقعا حس بدی فن یـ بازی باشی بعد یه همچین روانی پیدا بشه اینجوری بخواد سرش بازی در بیاره !
پ.ن : آدم باید از هر دو طرف نگاه کنه به قضیه :D
والله @WCW که از اولین روز تاپیک بازی رو میکوبید، فکر کنم خیلی خوشحال میشد از این نمره ها ثبت میشد برا این بازی:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
والله @WCW که از اولین روز تاپیک بازی رو میکوبید، فکر کنم خیلی خوشحال میشد از این نمره ها ثبت میشد برا این بازی:D
فرقی هم نکرد:-":-" چون یکسری بالای ۹۰ و گوتی پیش بینی کرده بودن که به اون هرف نرسید:-"
و کاندید نهایی همون Gow در کنار RDR2 قرار میگیره:D

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,371
نام
رامین
فرقی هم نکرد:-":-" چون یکسری بالای ۹۰ و گوتی پیش بینی کرده بودن که به اون هرف نرسید:-"
و کاندید نهایی همون Gow در کنار RDR2 قرار میگیره:D
مگه نمرات بدی گرفته ؟؟؟؟
تو هر چی بازی جهان بازو میکوبی چون دوست نداری رقیبی برای بازی های راکستار درست بشه :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
نقد بازی‌سنتر در متا و اپن کریتیک ثبت شد.
متا:
90
Marvel's Spider-Man is not only the best Spider-Man ever made, but it's also one of the best superhero titles of all time, as well as being one of the best games of 2018. Surfing New York in the shoes of Peter Parker has never been this good, and may never be this good again. An engaging and fresh story, wonderful environments, solid gameplay, top-notch visuals, what else would one need to enjoy a game?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر