نمرات بازی Need For Speed

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
cover_art_need_for_speed_EA.jpg

Embargo (for outlets that care, anyway) is 11/3 at 1:00am EST.

gadgets 360

Positive

• Police encounters add variety
  • Amusing albeit cringe-worthy dialogue
  • Entertaining story

Negative

• Poor handling
  • Limited customisation
  • Unfair AI
Rating (out of 10):6

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
بازی قابلییت pause و افلاین بودن نداره:|
امیدوارم با کله بخوره زمین...

هیچ بازی تمام آنلاینی این قابلیت رو نداره :d

یه جورایی مثل بازی های mmo فرض کن نمیشه که Pause بزارن تو بازی :d یعنی اون سرور بدبخت چجوری با شما رفتار کنه تو این حالت؟ :d

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
این EA کلا آدم بشو نیست بعد از بلایی که سر SimCity اومد توبه نکرد و بازم اومده این Always Online مسخره رو گذاشته

منم مثل بقیه دوستان امیدوارم با مخ بره تا ته زمین... >:)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
بازیی که اینترنت واسش اجبار نداره میدونی ینی چه ؟ Eurogamer رو قبول داری ؟ این تیترش :

? The new Need for Speed remembers what's great about the series, but why is it always online
بحث سره این هست که دوستان دارن میگن بازی فیل بشه
الان دستنی هم همیشه آنلاین بود و همین طور tf بازی های خوبی هم بودن مخصوصا دستنی
این هم mmo: Massively multiplayer online game
درسته این مورد توی nfs جدید هست ولی اونقدر ها هم بد نیست چون عملا نت فوق العاده ای نمیخواد
الآن شما میگی mmo یعنی میتونی آفلاین بازی کنی؟ تا اونجا که من میدونم mmo ر آفلاین بازی کردن مثل استفاده از کنترلر تلوزیون هست برای مسواک زدن
:d
دوستان نگران خاموش کردن سرور ها توسط ea توی 5 یا 6 سال آینده هستن قطعا بازی جلو تر از این زمان ها سرور هاش خاموش نمیشه تا اون موقع 100 تا nfs بهتر از این میاد
2 تا مشکل میمونه
1- خراب شدن سرور های ea که قطعا ea بهترین سرور های گیمینگ ر داره
2- بازی قابلیت pause نداره که این مورد تنها مشکل همیشه آنلاین بودن هست
@Gotham Knight
شما کنسول نسل 8 خریدی همش آفلاین بازی میکنی ؟ کنسولی که خود سونی 100 بار گفته بدون پلاس ناقص هست
قطعا تو نسل بعد تک و توک بازی هست که سینگل خالص باشه همین طور این روند تو این نسل هم داره حسابی پیگیری میشه
بهتره بهشون عادت کنی

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
علت همیشه آنلاین بودن به قول یکی از کاربرای Eurogamer :

"But why is it always online?"

Because it's EA and when they've decided you've played this long enough they will simply shut it down
So you can buy the new one.

البته اینم بد نیست در نظر بگیریم که اینطور که فهمیدم هنوز سرور های Carbon آنلاین هست فکر کنم (طبق کامنت یکی از کاربرای Eurogamer میگم البته) :

The always-online is a concern, as it does mean that EA could turn off the servers at any time, preventing you from playing the game. In order to be even-handed, though, it should be noted that NFS games as far back as Carbon still have online servers available (for PS3 and 360, but not PSP and 3DS), as does Burnout Paradise, although these games aren't dependent on the servers for the single player. These services can be taken offline with 30 days' notice here:
www.ea.com/1/service-updates

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم از اون محدودیت اپگرید تعجب کردم!!! تو تایپک بازی اکثر بچه هایی که نسخه دمو رو گرفته بودن میگفتن تا بوق:d ماشینم میشه اپگرید کرد

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
mmo شما میدونی چی هست؟

بله میدونم و هیچ علاقه ای هم به اینجور بازیا ندارم. برای همین هم نتونستم Titanfall و Destiny رو بازی کنم. Diablo III رو هم مجبور شدم رو کنسول برم :|

امیدوارم یه روزی نسل این سبک بازیها منقرض بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر